What's new

Czy chcielibyście recenzji OTSów?

Czy chcecie recenzji OTSów?

  • Tak, w formie pisanej.

  • Tak, w formie wideo.

  • Nie, w żadnej formie.


Results are only viewable after voting.

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Tak jak w temacie, czy bylibyście zainteresowani czytaniem lub oglądaniem recenzji tworzonych przez zespół Tibia.net.pl na temat różnych serwerów Open Tibia? Postaralibyśmy się, aby były to publikacje regularne, ale nie wiemy jeszcze w jakim interwale (2 tygodnie, miesiąc?). Dajcie znać co sądzicie o takim pomyśle.
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Wszystko zależy od tego jakby to wyglądało. Moim zdaniem byłoby lepiej w formie pisanej, ale musiałoby to być rzetelnie prowadzone i nie mogłoby się kończyć na 5 zdaniach. Opis, ocena, zdjęcia, może jakaś rozmowa z kimś z godów/tutorów, no i najlepiej jakby to były jakieś znane otsy na scenie OT. Ogólnie pomysł na plus, jestem osobiście za :)
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Myślę że pomysł dobry, kogoś by zachęciło po takiej recenzji, aby odwiedzić któryś z wybranych serwerów.
Forma pisana jak najbardziej, najważniejsze informację o danym serwerze, jak osoba która opisuje go spostrzega, co się na nim znajduję, dlaczego warto wejść, zobaczyć, zagrać.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Szczerze mówiąc... nie.
Więcej pracy to wymaga niż się wydaje. Robiliśmy już recenzje na tnet. Więc coś o tym wiem.
Problem w tym, że recenzja albo powierzchownie rusza serwer, bo ktoś wchodzi, bada go przez dzień/kilka dni i pisze na tej podstawie recenzje, albo wymaga MASY czasu.
Żeby napisać coś porządniejszego, trzeba na serwerze pograć trochę dłużej i go poznać (w tym również i community na serwerze). Im bardziej customowy i długowieczny serwer, tym więcej czasu i zaangażowania wymaga.

A takie "proste" recenzje które będą zwyczajnie zbierać do kupy informacje które są na stronie serwera i pierwsze wrażenia po zalogowaniu? Potrzebne to komuś? IMO potencjalnie recenzja dobra, bo pierwsze wrażenia ok, a serwer chujowy. Lub odwrotnie. Szkoda czasu na takie coś.
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Jak dla mnie to może być
 

Avemajor

Advanced User
Joined
Feb 6, 2012
Messages
346
Reaction score
12
Dla mnie też spoko jestem za wprowadzeniem recenzji
 
Top