What's new

Czy mog? przej?? na windows 7 z xp?

Status
Not open for further replies.

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Witam

Mam windows xp home edition orginaln? wersj?. Czy jest mo?liwo?? przej?cia na windows 7 bez utraty orginalno?ci??


Mo?e pytanie g?upie ale nie znam si? na tym dobrze =)
 

Undos

User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
22
Reaction score
2
Odp: Czy mog? przej?? na windows 7 z xp?

To jest nie mo?liwe ;pp.
Mo?esz przeinstalowa? :).
Windos 7 jest znakomity moim zdaniem, mam go ;pp.
 

Athushi

Active User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
92
Reaction score
10
Age
30
Odp: Czy mog? przej?? na windows 7 z xp?

Je?eli zakupisz oryginaln? wersj? Windows Seven to nie stracisz oryginalno?ci. Ale staraj si? pisa? bardziej zrozumiale.
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Czy mog? przej?? na windows 7 z xp?

Nie s?dz? aby by?a taka mo?liwo??, wtedy Microsoft mia? by mniej zarobk?w przez to ?e wi?kszo?? wcze?niej mia?a XP lub Vist?. Jest to raczej niemo?liwe, aby by?a taka mo?liwo??, lecz mo?esz poczeka? na odpowiedzi innych u?ytkownik?w forum. Wiem tylko ?e przy zakupie laptopa jakie? 1,5 miesi?ca temu, gdy mia?e? na laptopie XP, mog?e? darmowo zamieni? na Win 7, ale to przy zakupie laptopa dostawa?e? jaki? kod.

Pozdrawiam,
Mikepall.
 
N

Nemo

Guest
Odp: Czy mog? przej?? na windows 7 z xp?

O ile dobrze pami?tam, jest taka mo?liwo??. Warunek jest taki: musisz posiada? legaln? wersj? windows xp i legaln? wersj? windows seven. Poszukaj na stronie Microsoft'u, powiniene? tam znale??, jak to nale?y zrobi?.
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Czy mog? przej?? na windows 7 z xp?

W sumie to g?upio sformu?owa?e? to pytanie :rolleyes:

Je?li zakupi?e? oryginalny system XP w po pa?dzierniku 2009 mo?esz zg?osi? si? po darmow? edycj? Windows 7. Je?li kupi?e? Windowsa wcze?niej i chcesz przej?? na Windows 7, musisz zakupi? kolejny oryginalny system.

Zapraszam do Gazetki komputerowej #1 gdzie poczytasz o dw?ch mo?liwo?ciach instalacji -
?wie?a b?d? update obecnego.
 
Status
Not open for further replies.
Top