What's new

Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Status
Not open for further replies.

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Za pierwszym razem vip oraz ranga aktywny by?y dobre, a teraz wszyscy li?? ?eby mie? vipa. Wola?bym ?eby by?o tak jak dawniej, czyli kadra wybiera na vip?w tych, kt?rzy s? aktywni i cz?sto udzielaj? si? na forum. A nie kolesia pierwszy raz widz? na forum i ma vipa.
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Sami widzicie co si? dzieje, Ci co nie maj? vip'a, pluj? si? o to, ?e jest lizanie dupy, a w my?lach s? wkurzeni o to, ?e oni sami nie posiadaj? tej rangi. Za? Ci co maj? vip'a ciesz? mich? i kozacz? tutaj na forum. Raz po raz widz? osoby z vipem, kt?rych nigdy wcze?niej tu nie widzia?em. Lick'erzy jebani. Pomys? z?y, sami w ko?cu tak stwierdzicie.

btw. co do tego co napisa?em wy?ej, napisa?em tylko co widz?, a nie to co uwa?am.
 

Squidy

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
293
Reaction score
22
Age
29
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Nie wiem tylko czym si? r??ni obecny vip od starszego Aktywnego.

Dziwnie jest teraz jako? na tnecie ;3
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Nie mam zdania na ten temat, jest mi wszystko jedno.
Nie przeszkadzaj? mi, cho? chyba nic nie robi?..
Jak dla mnie to tylko kolorek i tyle..Nie ma czym si? chwali?..
 

Seylit

Ideator
Joined
Apr 18, 2009
Messages
501
Reaction score
41
Age
31
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Uwa?am, ?e przywr?cenie VIP?w jest dobrym posuni?ciem, lecz nie zosta?o ono dopracowane do ko?ca.
System Vip?w wr?ci? - bomba! Zostali wybrani nowi Vipowie - ...

Zamiast wciska? ludzi do grupki niebieskich, wola?bym, ?eby do awansu by?y wybierane osoby na prawd? zas?u?one dla forum (Beoska jak nabardziej, ale par? innych os?b...). Wola?bym co prawda, ?eby ranga Vip nie robi?a za zast?pstwo 'Aktywnych', ale jak ju? tak musi by?, to trudno.

chujnia
beo wyliza?a i jest niebieskim orkiem z kotem na plecach. Jak kurwa jaki? chrab?szcz.
Si? tylko nie pop?acz.

@Szara Eminencja
Przechodzisz rozstr?j emocjonalny, czy jak? Przecie? to jest Dacomos - z nim nigdy niczego na serio si? nie pisze. Mam wkleja? u?miechni?t? g?b? po ka?dej wypowiedzi, ?eby? za?apywa?, ?e nie pisz? serio?

Regards,
Sey~
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

chujnia
beo wyliza?a i jest niebieskim orkiem z kotem na plecach. Jak kurwa jaki? chrab?szcz.
Fakju, Daco. ;P

@ankieta
Wszystko mi jedno, mam nick pod kolor dread?w wi?c p?ki mam dready mo?e by? i ranga. Potem jak przefarbuj? w?osy to wyli?? inny kolor.

Nie mam zdania na ten temat, jest mi wszystko jedno.

@Szara Eminencja
Straci?e? Vipa i p?aczesz? :D Btw.
Szara Eminencja said:
Ka?dy wie, ?e gdyby nie tw?j stary debiut na tym forum jako moderator, czy tam wylizywator by?by? zerem kt?rym w g??bi duszy nadal jeste?
No nie wiem, ja tak nie uwa?am nie b?d? wi?c tak nonszalancko pewny siebie, ?eby pisa? w imieniu wszystkich.
 
Last edited:

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Uwa?am, ?e przywr?cenie VIP?w jest dobrym posuni?ciem, lecz nie zosta?o ono dopracowane do ko?ca.

Nie rozumiem, czym owa ranga r??ni si? od "zas?u?onego"? bo mi wydaje si? ?e tylko kolorkiem.

VIP kojarzy mi si? z osob? kt?ra "zap?aci?a" w jaki? spos?b, bo od pomagania w rozwoju forum zajmuje si? ranga "zas?u?eni". Je?li dodaliby?cie mo?liwo?? kupna rangi(przelew, sms 25~ z?) na miesi?c to zarobili by?cie na tym.

To jest moje zdanie i "wali" mnie to co se o mnie powiecie.
Wolny kraj.

Pozdrawiam,
Maciek.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

System Vip?w wr?ci? - bomba! Zostali wybrani nowi Vipowie - ...
Zamiast wciska? ludzi do grupki niebieskich, wola?bym, ?eby do awansu by?y wybierane osoby na prawd? zas?u?one dla forum (Beoska jak nabardziej, ale par? innych os?b...). Wola?bym co prawda, ?eby ranga Vip nie robi?a za zast?pstwo 'Aktywnych', ale jak ju? tak musi by?, to trudno.
Si? tylko nie pop?acz.
Regards,
Sey~
A ty mo?e wiesz, ?e on to specjalnie napisa?? je?eli jeste? taki t?py ?eby tego nie zrozumie? jak mi si? wydaje to po prostu wypieprzaj na otibie, tam Twoje miejsce, a nie tutaj siedzisz i psujesz towarzystwo.

Vipow trzeba wybiera? ku?wa grupowo, nie, ?e moderatorzy wed?ug w?asnych uzna? zarz?dzaj? nimi jak szmatami do pod??g, albo w te albo wewte, eh. :3

#edit
Najwi?ksza pogarda dla ciebie Seylit nale?y si? w tym momencie, wiem, ?e tw?j m?zg, malutki m?zg nie pozwala ci na wymy?lenie czego? sensowniejszego pr?cz ironi? z twojej strony daj?c mi + za co?, co tak na prawd? mia?o ?le wp?yn?? na twoje p?acze w tym temacie, ale okej, r?b co chcesz. Ka?dy wie, ?e gdyby nie tw?j stary debiut na tym forum jako moderator, czy tam wylizywator by?by? zerem kt?rym w g??bi duszy nadal jeste?, ka?dy tob? szasta jak tylko mo?e bo wie, co m?g?by? zrobi? aby tw?j serwis by? lepszy i lepszy, mowa o otibii w?wczas znanym jako plagiat tnp, pochwal si?, poka? jak bardzo potrafisz by? dwustronny, wypnij si? na mnie, i daj warna.

A ty mo?e wiesz, ?e on to specjalnie napisa?? je?eli jeste? taki t?py ?eby tego nie zrozumie? jak mi si? wydaje to po prostu wypieprzaj na otibie, tam Twoje miejsce, a nie tutaj siedzisz i psujesz towarzystwo.
Wr?ci?? przyb??ka? si? jak typek kt?rego wywalili na zbity pysk, teraz przyjmuj? z otwartymi ramionami czekaj?c tylko na moment w kt?rym b?d? mogli zniszczy? go, razem z serwisem co bardzo by mnie uszcz??liwi?o mo?e wtedy wiedzia?by gdzie jest jego miejsce. Co masz na my?li nazywaj?c mnie mutantem? jeszcze jedno, nie gro? mi kresk? bo to moje zdanie kt?re powinno zosta? uszanowane, ka?dy o tym bardzo dobrze wie, tylko niekt?rzy boj? si? o tym publicznie napisa?, no i taka prawda. : [
 
Last edited:

Afrati

Active User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
137
Reaction score
26
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

A ty mo?e wiesz, ?e on to specjalnie napisa?? je?eli jeste? taki t?py ?eby tego nie zrozumie? jak mi si? wydaje to po prostu wypieprzaj na otibie, tam Twoje miejsce, a nie tutaj siedzisz i psujesz towarzystwo.

St?skni?e? si? za kresk?? Zamknij ryj mutancie i nie wypowiadaj si? na temat oTibii, co by?o to by?o i tyle na ten temat. Kadra otibii to totalne dno i cieszcie si? ?e Sey wr?ci?, bo to jedyna ogarni?ta osoba kt?ra zawsze co? robi...

Tak czy siak, prosz? nie p?aka? ?e nie macie tego pedalskiego kolorku poniewa? VIP nie ma ?adnych przywilej?w, nooo mo?e tylko ten ?mieszny dzia? w kt?rym gadaj? tylko o piciu i paleniu... (Poziom kadry rulez \,,/).

Bless <3

@Edit

Od kiedy oTibia nale?y do Sey'a? o_O
 
Last edited:

jestemPolakiem

Advanced User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
310
Reaction score
21
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

My?l?, ?e oby?oby si? bez VIP?w - jest to zupe?nie zb?dna ranga.
Taka ranga jest zupe?nie nie potrzebna, je?li moderatorzy chc? by? jako? bli?ej z swoimi kolegami na forum to niech ich dodadz? do znajomych i po problemie. Co niby robili ci VIPowie? Praktycznie nic - opr?cz tego, ?e obgadywali by u?ytkownik?w w swoim dziale.
 

Keseyy

Active User
Joined
Jul 25, 2010
Messages
50
Reaction score
6
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

1. Moim zdaniem by?o to dobre posuni?cie - jest to kolejna szansa dla u?ytkownik?w, by si? pokaza?.

Je?eli jaki? u?ytkownik chcia?by by? zauwa?ony to napewno ta ranga by mu w tym pomog?a. Ka?dy do czego? d??y wi?c i taka ranga si? przyda. Takie jest moje zadanie, pozdrawiam. ;)
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Uwa?am, ?e przywr?cenie VIP?w jest dobrym posuni?ciem, lecz nie zosta?o ono dopracowane do ko?ca.

Ot?? tak ka?dy na pewno chcia?by zosta? Vipem, ale "VIP" to zwykle kolega moderatora i zas?u?y? tym ?e jest koleg? owego moderatora. Powinno by? tak ?e VIP'em zostaje ten kto pomaga na forum i jest jego przyjacielem takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

My?l?, ?e oby?oby si? bez VIP?w - jest to zupe?nie zb?dna ranga.

Moim zdaniem ranga VIP jest ca?kowicie nie potrzebna.
Za zas?u?on? prac? dla forum otrzymuje si? rang? Zas?u?ony wi?c kolejna ranga nic tutaj nie zmieni.

Jestem na nie.
 

okup93

Advanced User
Joined
Aug 15, 2010
Messages
215
Reaction score
9
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Uwa?am, ?e przywr?cenie VIP?w jest dobrym posuni?ciem, lecz nie zosta?o ono dopracowane do ko?ca.
Moim zadaniek ranga vip powinna by? za szczeg?lna pomoc dla forum np za przelew 25 zl jednorazowy lub za bardzo du?? aktywno?? w ?yci Forum (a nie kumple moderator?w )mog?o mo?na by by?o dla takiego u?ytkownika da? jakie? nowe szczeg?lne funkcje zwi?kszy? pojemno?? skrzynki odbiorczej itp.
 

Keryot

User
Joined
Sep 6, 2010
Messages
30
Reaction score
6
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

Uwa?am, ?e przywr?cenie VIP?w jest dobrym posuni?ciem, lecz nie zosta?o ono dopracowane do ko?ca.

VIP w obecnej formie jest dobrym pomys?em. Kolorek to presti?, a w przeciwie?stwie do moderatora niebieski nie musi odwala? brudnej roboty w dzia?ach. Skoro wystarczy by? aktywnym i w miar? inteligentnym, ?eby wyr??nia? si? na forum, to mamy do czynienia z obustronn? korzy?ci? - u?ytkownik za pokazanie si? od dobrej strony i minimum ambicji zostaje VIPem, a forum czerpie korzy?ci z jego aktywno?ci w postaci warto?ciowych post?w. My?l? jednak, ?e "potencja?" tej rangi nie jest do ko?ca wykorzystywany. P?ki co niebiescy wspieraj? forum od strony merytorycznej, ale powinna istnie? r?wnie? mo?liwo?? - jak to kto? ju? wcze?niej napisa? - zakupu VIPa poprzez wp?at? na rzecz forum, dzi?ki czemu tnet zyska lepsze zaplecze techniczne. Pieni?dze by?y, s? i zawsze b?d? kluczem do rozwoju ka?dego przedsi?wzi?cia, forum jest jednym z nich. Bez kasy nie b?dzie konkurs?w z porz?dnymi nagrodami, kt?re mog?yby przyci?gn?? nowych user?w lub zwi?kszy? aktywno?? starych. Mo?liwo?ci jest mn?stwo.

@Racket:

Zas?u?ony, a VIP to dwie zupe?nie r??ne rzeczy. ?eby zosta? fioletowym, trzeba najpierw zapracowa? sobie na to na pozycji moderatora lub wy?ej. VIP jest znacznie wcze?niejszym stadium forumowej kariery - niebiescy s? pierwsi w kolejce w przypadku zapotrzebowania na modk?w. VIP -> moderator -> zas?u?ony. Nie inaczej.

Dodam jeszcze, ?e nie ka?dy VIP jest "koleg? moderatora" jak to twierdz? osoby, kt?re w ten spos?b t?umacz? w?asn? nieudolno??.

poniewa? ?eby zosta? Vipem trzeba mie? znajomo?ci (moderator?w) jak b?dzie opcja ?eby by? za sms to bd okej.
Nast?pny. Mn?stwo VIP?w w przesz?o?ci i obecnie zosta?o wybranych bez ?adnych znajomo?ci. U?ytkownicy widz? to, co chc? zobaczy?, natomiast ka?dy "pokrzywdzony" ma dar do nie zauwa?ania rzeczy oczywistych.

Podsumowuj?c, ranga powinna zosta?, ewentualnie mo?na doda? par? innych wariant?w zdobycia jej. Mo?liwo?? zyskania kolorka nap?dza ludzi do pisania post?w. O to przecie? chodzi.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

My?l?, ?e oby?oby si? bez VIP?w - jest to zupe?nie zb?dna ranga.
Uwa?am, ?e zrobili?cie bardzo ?le przywracaj?c t? rang?, a jeszcze gorzej, ?e ka?dy moderator+ mo?e sobie wybra? VIP'a, bo to oczywiste, ?e wybierze swojego kumpla.
Moim zdaniem VIP'em powinna byc osoba, kt?ra jest og?lnie przyjacielem forum, a nie jednej, ch*j wie jakiej osoby.
 

Majk

Senior User
Joined
May 7, 2008
Messages
843
Reaction score
217
Odp: Czy uwa?asz, ?e przywr?cenie rangi VIP by?o dobrym posuni?ciem?

My?l?, ?e oby?oby si? bez VIP?w - jest to zupe?nie zb?dna ranga.

Na pocz?tku musieliby?my si? zastanowi? kim tak na prawd? jest VIP... Osob? kt?ra pomaga czy kolega jakiego? moderatora... Ostatni VIP'owie moim zdaniem byli trzoszczeczke tacy "przyjaciele" kadry... Je?eli VIP faktycznie ma oznacza? wa?n? osob? na forum to okej, lecz je?eli ma by? to kolejna zbieranina pokemon?w kt?rzy b?d? pisali po kryjomu na gg do moderator?w+ "We? mnie na swojego VIP'a za sms za 3,66" to ta ranga nie ma ?adnego sensu...
 
Status
Not open for further replies.
Top