What's new

Czy warto kupi? Xiaomi Mi 9?

Keiseno

Advanced User
Joined
Nov 8, 2013
Messages
262
Reaction score
3
Cze??, czy warto waszym zdaniem kupi? Xiaomi Mi 9? - Og?lnie jestem fanem marki Xiaomi, ale kolega mi m?wi, ?e jak zwykle dla Xiaomi przysta?o i w tym modelu jest niezbyt dobra bateria. Dla mnie mimo wszystko nie jest problemem, ?e w niekt?rych sytuacjach bez powerbanka si? nie obejdzie, ale bardzo wa?ne jest dla mnie to, ?eby Xiaomi hula? mi dobrze przy u?ywaniu kilka aplikacji na raz.

Tutaj macie jego parametry -->

Co my?licie, warto go kupi?, czy mo?e zastanowic si? nad innyn modelem? - Wcze?niej mia?em Xiaomi Redmi 6.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Czy warto kupi? Xiaomi Mi 9?

Nie wyswietlaja sie parametry.
 

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Czy warto kupi? Xiaomi Mi 9?

Tu masz recenzje godn? uwagi
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Czy warto kupi? Xiaomi Mi 9?

Cze??, czy warto waszym zdaniem kupi? Xiaomi Mi 9? - Og?lnie jestem fanem marki Xiaomi, ale kolega mi m?wi, ?e jak zwykle dla Xiaomi przysta?o i w tym modelu jest niezbyt dobra bateria. Dla mnie mimo wszystko nie jest problemem, ?e w niekt?rych sytuacjach bez powerbanka si? nie obejdzie, ale bardzo wa?ne jest dla mnie to, ?eby Xiaomi hula? mi dobrze przy u?ywaniu kilka aplikacji na raz.

Tutaj macie jego parametry -->

Co my?licie, warto go kupi?, czy mo?e zastanowic si? nad innyn modelem? - Wcze?niej mia?em Xiaomi Redmi 6.
2019 a ludzie dalej wstawiaj? skracacze link?w dla 0,05 grosza.. wstaw normalny link je?li ten temat powsta? w og?le na powa?nie.
 

nimoremas

New User
Joined
Jul 21, 2020
Messages
3
Reaction score
0
Osobiście korzystam aktualnie ze sprzętu od Xiaomi, tylko innego, i według mnie sprawdza się na prawdę dobrze
 

papukel

New User
Joined
Jul 24, 2020
Messages
1
Reaction score
0
Uważam że warto. Bardzo mi się podoba opcja ładowanie bezprzewodowego. Telefon posiada też siłę przetwarzania która jest porównywalna z telefonami najbardziej znanych producentów.
 

magdak2000

New User
Joined
Jan 28, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Warto ponieważ telefon posiada naprawdę dobre funkcje w stosunku do ceny.
 
Top