What's new

Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?

    Votes: 4 9.1%
  • Tak, ale nie w ka?dym przypadku

    Votes: 17 38.6%
  • Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby

    Votes: 3 6.8%
  • Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

    Votes: 10 22.7%
  • Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to

    Votes: 10 22.7%

  • Total voters
    44
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Ankieta nr 31:

Pytanie: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Je?eli wybra?e?/-a? odpowied?, napisz jeszcze post z rozwini?ciem swojej opinii na ten temat (zgodnie z wybran? wcze?niej odpowiedzi?):

1. Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?.

2. Tak, ale nie w ka?dym przypadku.

3. Nie, mog?yby si? w niej znale?? zupe?nie inne osoby.

4. Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby.

5. Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to.
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

2. Tak, ale nie w ka?dym przypadku.
Zastanawia?em si? nad opcj? numer 5, a t? w?a?nie. Po kr?tkim namy?le postanowi?em jednak wybra? dw?jk? i nieco si? rozpisa?. Ahh, jak to dobrze by? zwyk?ym obserwatorem.

Je?li chodzi o czw?rk? moderator?w - trafili?cie nie?le. Znalaz? si? w?r?d nich i stary wyjadacz (Always) i dw?ch przedstawicieli ?wie?ej krwi (Doman, Avrellius). Ca?a tr?jka mo?e sporo wnie?? w rozw?j forum. S? to osoby dojrza?e (mimo swojego wieku) i inteligentne. Troch? nie pasuje mi wyb?r Magica, ale c?? - po takim sta?u na forum warto by?o da? mu szans?.

Inaczej patrz? na dob?r supporter?w. Fakt, ?e osoby pokroju Unnameda opu?ci?y to, jak?e zacne, murzy?skie, towarzystwo, bardzo mnie cieszy, ale na ich miejsce wskoczyli ludzie nie do ko?ca pasuj?cy w og?le do kadry. Nie ma w?r?d nowych czarnuszk?w ?adnej osoby, kt?ra (moim zdaniem) wype?nia?aby dobrze swoje obowi?zki. Albo s? to ludzie kompletnie nie nadaj?cy si? do piastowania jakiejkolwiek funkcji na tego typu forum, albo osoby, kt?re nie nadaj? si? konkretnie na posad? zapierdalatora, albo te? ludzie, kt?rzy zapa? strac? po kilku dniach. Nieprzemy?lane decyzje, ot co. Rozumiem, ?e supporter nie musi ?wieci? inteligencj? ani te? by? przyk?adem dla u?ytkownik?w, ale po zmianie charakteru grupy jest on, b?d? co b?d?, cz?onkiem kadry i jakie takie obej?cie powinien mie?.

Niezmiernie za to (jako osobie, kt?rej na forum zale?y) podoba mi si? powr?t do kadry Vraela, bo jest to osoba, kt?ra na wysokie stanowisko zas?uguje w pe?ni, i kt?ra bije na ?eb wszystkich innych obecnych kadrowicz?w.

Dobry temat ankiety, Ognisty.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

2. Tak, ale nie w ka?dym przypadku.
M?wi?am to jeszcze za czas?w managera - cz??? ludzi wybranych w ostatnim naborze to nieogary, lamy i og?lne zjeby, kt?re nie potrafi? zachowa? si? stosownie do piastowanego urz?du i wykorzystuj? sw?j kolor do cel?w, do kt?rych nie jest on stworzony. Oczywi?cie, ?e w kadrze mog?yby si? znale?? osoby du?o lepsze na to stanowisko, ale sami wszyscy jeste?my sobie winni - by?o nie wywala? ludzi, kt?rzy byli idealni na moderatora+ i nie banowa? ich permanentnie, to teraz nie by?oby problem?w. ;3

Zgadzam si? tutaj z Quepas? - Alwasys, Vrael - stare konie, kt?rych powr?t mo?e zwiastowa? cho? cz??ciow? popraw? zar?wno nastroj?w w kadrze, jak i og?lnej sytuacji na forum. Papciu VraeleQ daje nadziej?.

ave Pikaczu.
 
Last edited:

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Tak, ale nie w ka?dym przypadku

Wr?ci?em po d?ugiej przerwie i na pewno niekt?re osoby nie powinny by? w kadrze, dla mnie s? to nie przemy?lane wybory. Kt?re na pewno nic nie da?y. Oczywi?cie chodzi mi tutaj o Support bo Moderatorzy s? dobrzy, zastrze?e? chyba nikt nie b?dzie mia?.
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

1. Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?.
Wydaje mi si?, ?e stanowisko moderatora obj??y kompetentne osoby, kt?re na pewno nie zalicz? wielu wpadek i nie zniech?c? si? tak szybko. Nie rozumiem tylko, co wy macie do Magica. Rozumiem - jest m?ody, ale podoba wam si? fakt, ?e jest on u?ytkownikiem z d?ugim sta?em. Ja r?wnie? jestem z jego rocznika, a na forum jestem od 07.08.08 (poprzednie konta - wiem, ?e by?em debilem, ale jest sta?). Niedawno zosta?em zaszczycony pozycj? supportera Ognistego, ale jak wida? przemin??o, poniewa? grupa support otrzyma?a nowe obowi?zki. Do?? pisania o mnie, bo to ankieta dotycz?ca nowych cz?onk?w kadry. Na koniec dodam, ?e podoba mi si? kreatywno?? Domana i Avrelliusa.

`Ravegon.
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Tak, ale nie w ka?dym przypadku
Wybra?em t? odpowied? poniewa? trafiaj? si? moderatorzy czy tam Support nie odpowiedzialni kt?rym uda?o si? akurat napisa? dobre podanie.
 

Dragson

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
96
Reaction score
11
Age
37
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

2. Tak, ale nie w ka?dym przypadku.

Wybra?em t? mo?liwo?? poniewa? s? osobnicy kt?rzy w og?le nie powinny si? znalezc na danym stanowisku.


Pzdr Dragson
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

2. Tak, ale nie w ka?dym przypadku.

Tak jak Beoska i Quepasa. Niekt?rzy z moderator?w i supportu ju? wykorzystuj? swoj? rang? do cel?w "gn?bienia" itp. Jednak?e po naborze do kadry wst?pi?o te? wiele m?drych os?b typu "Always" i "Vrael".
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Nie, bo mnie nie wybrali?cie. ;d

?art.

Tak, ale nie w ka?dym przypadku.

Og?lnie ten Nab?r wyszed? Wam ca?kiem dobrze, Moderatorzy spisuj? si? nie?le, pr?cz tego faila Domana08, kt?ry wlepi? mi warna za napisanie tematu z problemem dotycz?cym Ventrilo w dziale "Ventrilo" (na szcz??cie zosta? on zdj?ty).
Nie wiem jak jest z innymi U?ytkownikami.

Pozdrawiam.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Jak na moje skromne oko, na ostatni nab?r nie mo?na narzeka?. Moderatorzy porz?dni z weteranem Alwaysem na czele. Mo?na mie? niewielkie zastrze?enia do nowych supporter?w, ale og?lnie nie jest ?le. Wed?ug mnie zmiany w kadrze, po ostatnim naborze s? dobre, wi?c wybra?em w ankiecie:
Tak, s? dobre, nie mam ?adnych zastrze?e?.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

5. Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to.
Od d?u?szego czasu roszady kadrowe przyprawia?y mnie czasami o b?l g?owy, ale na dzie? dzisiejszy kompletnie mnie nie interesuje kto si? zajmuje banowaniem nub?w ; )
 
B

Blackq

Guest
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Wybra?em odpowied?:
2. Tak, ale nie w ka?dym przypadku.

Sugerowa?em si? te? tym ?e dzia?a? innych pr?bnych ni? Magic Hereos i Doman08 nie widzia?em, ale z tego co widz? to Magic oraz Doman do?? du?o czasu sp?dzaj? czasu przy moderacji swoich dzia??w, czy skutecznie tego nie jestem w stanie powiedzie? ale na pewno decyzja nie by?a z?a. Avrellius i Always w akcji nie widzia?em ale my?l? ?e te? jako? si? sprawdzaj?. Jedynie co mnie martwi to wyb?r Support?w, du?o z nich nie do ko?ca si? nadaj?.
 

Bartke

User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
33
Reaction score
5
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to
Uzasadnienie:
Mam na to wyjebane o/


#Edit
A podzi?kowania i reputy** ?wiadcz? o tym, ?e g?wno robicie z tymi ankietami. Niby je analizujecie, a tak naprawd? to g?owicie si? tydzie? jaki wcisn?? kolejny temat i jakie g?upie odpowiedzi. Skoro to ankieta to po chuja jest odpowied?, ?e nie ma si? zdania na ten temat? -.-' Ognisty jak zwykle nie wysili? m?zgu(czemu mnie to nie dziwi xd?). Zanim po raz kolejny za?o?ycie g?upi? ankiet? o przybli?onej tre?ci: "Czy kadra powinna nosi? skarpetki, a na nie buty?" to zastan?wcie si? czy na prawd? chcecie j? analizowa?. Z tego co wiem to mo?e 3 ankiety zosta?y przeanalizowane bez skutku wi?c jaki sens jest ankiet?(pytanie retoryczne). Cze

**-
ej79xe.jpg


#Edit2
Je?eli wybra?e?/-a? odpowied?, napisz jeszcze post z odpowiedzi? na jedno z poni?szych pyta?
Czy?by kolejny kopiowany fail? Nie powinno by? przypadkiem "na jedno z poni?szych odpowiedzi"? Wida? Ognisty, ?e wcze?niejsze ankiety i ten sam fail niczego Ci? nie nauczy?o :\ Use brain xd

@qwert1231
Konta Faith mi nie szkoda bo jest zbanowane kretynie xd Fail
 
Last edited:

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Ostatni nab?r by? nie do ko?ca przemy?lany. Chodzi mi g??wnie o grup? Support, gdy? trafi?o tam kilka os?b, kt?re nie powinny tam si? znale??. Co do wyboru moderator?w nie mog? powiedzie?, czy wyb?r by? trafny. Wszystko oka?e si?, gdy zdamy okres pr?bny. Jedynie co jest dobrego z tego wszystkiego to fakt, i? Always wr?ci? na pozycj? moderatora. By? mo?e w jaki? spos?b podniesie poziom w niekt?rych dzia?ach.
 

qwert1231

New User
Joined
Apr 19, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Uzasadnienie:
Mam na to wyjebane o/
#Edit
A podzi?kowania i reputy** ?wiadcz? o tym, ?e g?wno robicie z tymi ankietami. Niby je analizujecie, a tak naprawd? to g?owicie si? tydzie? jaki wcisn?? kolejny temat i jakie g?upie odpowiedzi. Skoro to ankieta to po chuja jest odpowied?, ?e nie ma si? zdania na ten temat? -.-' Ognisty jak zwykle nie wysili? m?zgu(czemu mnie to nie dziwi xd?). Zanim po raz kolejny za?o?ycie g?upi? ankiet? o przybli?onej tre?ci: "Czy kadra powinna nosi? skarpetki, a na nie buty?" to zastan?wcie si? czy na prawd? chcecie j? analizowa?. Z tego co wiem to mo?e 3 ankiety zosta?y przeanalizowane bez skutku wi?c jaki sens jest ankiet?(pytanie retoryczne). Cze
**-
ej79xe.jpg

#Edit2
Czy?by kolejny kopiowany fail? Nie powinno by? przypadkiem "na jedno z poni?szych odpowiedzi"? Wida? Ognisty, ?e wcze?niejsze ankiety i ten sam fail niczego Ci? nie nauczy?o :\ Use brain xd

A czemu nie napisa?e? tego na swoim head koncie - Faith? Szkoda Ci tamtego konta?

5. Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to.

Nie interesuje mnie obecnie TNET, swoj? drog?, dobra ankieta, support ssie.
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby

zreszta zawsze tak jest...

Ale spujrzmy na zmiany kadry:


HTML:
1. Michu opu?ci? szeregi kadry.
2. Elf opu?ci? szeregi kadry.
Znalem Elfa [z widzenia], wiem ze to byl dobry ziomus i duzo pomagal.
HTML:
Po niemal rocznym moderowaniu i pracowaniu na rzecz forum ja, Wasza wspania?a i kochaj?ca Beoska postanowi?am odej?? na, uwa?am, zas?u?on? emerytur?. Trzeba zaj?? si? ?yciem, moje zaj?czki. Mo?e jeszcze kiedy? do Was wr?c?. ;*
Dobrze, mo?e dawala mniejsze ostrzezenia, ale wdg mnie [nie kazdy musi sie zogdzic] bardziej skupiala sie na szpanowaniu, a nie na moderowaniu, owszem starala sie, ale nie mysle, zeby to byla osoba kompetentna do pelnienia urzadu moderatora. Gdybym j? znal, to bym okre?lil, ale teraz moge tylko wnioskowa?, ze nieslusznie zostala moderatorem.
HTML:
1. Blackq zda? okres pr?bny i od dzi? jest pe?noprawnym moderatorem forum - gratulujemy!
2. Don Wakeful zosta? wydalony z kadry za brak aktywno?ci na forum i brak kontaktu z administracj?
3. Vrael otrzyma? stanowisko managera forum.
4. Magic Hereos, Always, Avrellius oraz Doman08 dostali szans?, by wykaza? si? jako pr?bni moderatorzy i ewentualnie jako przyszli moderatorzy, je?li zdadz? dwutygodniowy okres pr?bny. Powodzenia od administracji forum.
5. One Error, Patrykkksw, Deeboz, Morrigan oraz Arts18 od dzi? b?d? zajmowa? szeregi supportu.
6. Dodali?my modu? "artyku?y". Od dzisiaj wasze artyku?y s? zawsze pod r?k?. Wystarczy znale?? link w pasku nawigacji na forum (pod logiem). Wszelkie b??dy i brak t?umaczenia zg?aszajcie w B??dy/braki w t?umaczeniu.
Don Wakeful akurat byl dobry. Vrael raczej kojarzy mi sie z niesympatycznoscia i wogole zawsze zle go pamietam...
Doman8 ledwo weszedl na forum i juz moderatorem zostal [patrzylem zarejestrowany od grudnia]. Reszta z tym probnych zostala wydalona, a on przyjety. Sadze, ze to moze by? podstep i kadra moze tworzyc nowe konta, by utrzymac wladze. Nie mam dowodow i to mowie smialo, tylko wnioskuje.
Arts18 nie byl juz wtedy suporterem? zawsze mial czarny podpis.
HTML:
1. Michalekk opu?ci? grono kadry zarz?dzaj?cej forum i uda? si? na odpoczynek.
2. Nya za dobr? moderacj?, aktywno?? oraz dobre podej?cie do swojej pracy otrzyma?a awans na pozycj? moderatora globalnego - gratulujemy i ?yczymy mi?ej pracy na nowym stanowisku!
3. Archimonde oraz Olgierd555 zasilili grono aktywnych. Powodzenia z now? rang?.
4. Hadol zda? okres pr?bny i od dzi? jest pe?noprawnym moderatorem forum - gratulujemy!
5. Regulaminy dzia??w Tibia- Dyskusja og?lna, Rookgard, Zespo?y, Tibia rl- zdj?cia, Strefa mapper?w- Galerie mapperskie, Showroom oraz Prezentacje uleg?y ma?ej zmianie. Prosimy si? z nimi zapozna?.
6. Faith z powodu zbyt du?ej ilo?ci ostrze?e? straci? rang? aktywnego.
Nya tez swiezak, zarejestrowany 23-09-09, coraz bardziej zmierzam do prawdy o moim niebieskim wniosku...
Hadol - no niepowiem, ma doswiadczenie.. od 08-05-08. Nie wydaje mi sie tylko co do kompetentnosci w pelnionym urzedzie, mam do niego pewne watpliwosci i uprzedzenia.
Archimonde odrazu chyba dostal bana, i po co aktywny?
Faith - aktywny, to powinna byc osoba aktywna, a nie, ze ostrzezenia maja wplyw na range aktywnosci, to nie jest jakis support, od ktorego sie wymaga [to tylko moja opinia]
HTML:
1. Nowym cz?onkiem supportu jest Unnamed - b?dzie si? ona zajmowa?a pomoc? u?ytkownikom w dziale Pomoc z Tibi?.
2. Regulaminy poszczeg?lnych for oraz regulamin g??wny zosta?y przywr?cone.
3. Quepasa odszed? z kadry forum, jednak?e chcemy mu podzi?kowa? za wk?ad w forum oraz po?wi?cenie swego czasu i ?yczy? wszystkiego najlepszego w ?yciu pozaforumowym.
Unnamed to moze inne konto Uncrossa??? Ja chyba snie, coraz bardziej moj niebiesciak sie sprawdza, ilekroc powracam wstecz...
Quepasa byl dobry i szkoda bedzie...

Szczerze, to staram sie myslec pod innym k?tem niz dot?d. Wiem, ze znajdzie sie osoba, ktora podemn? napisze, ze to brednie i wszyscy o tym zapomn?, ale niech ktos pomysli logicznie...
Jak dla mnie to juz nikomu z kadry nie b?d? ufa?, ewentualnie Alastor, ale te? nie mam pewnosci.

Zbytnio ufacie nowym, albo poprostu moj plan jest realny. Nie mam dowodow, mam tylko rozum.


Jesli ten post umrze, umrze demokracja na tym forum...
Umrze prawo do wolnosci wypowiedzi i sumienia.

Juz umarlo na tym forum prawo do wolnosci wyznania.



Uwaga! [nie, nie wysokie napiecie]
Tego posta zrozumie osoba, ktora jego zrozumienia porz?da? i wykona? ochotniczo i bezproblemowo chce....



edit:
Chyba osoba, kt?ra ci? poprze lol.
cz?owieku co ty pierdolisz w ka?dej aktualizacji widzisz jaki? spisem Unnamend czy jak jej/mu tam = Uncross, kurwa ale przeczytaj posty obydwu os?b i si? przekonasz jak ci jebie. Czy wed?ug Ciebie data rejestracji s?dzi o tym kto jak? ma mie? rang??
jesli skonczyles przeklina?, wyzywa? to uzyj mozgu
Ja moge zalozyc nowe konto, wypowiadac sie inaczej i kto mi poswiadczy, ze istnieje zwiazek?
Czy wed?ug Ciebie data rejestracji s?dzi o tym kto jak? ma mie? rang??
Nie, ale chcialbym, zeby osoba, ktora jest wybierana na moderatora, miala jakies doswiadczenie, a nie 3 miesiace sobie ras na tydzien posiedzi i mod odrazu...
 
Last edited:

ziemba193

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
34
Reaction score
6
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Uwaga! [nie, nie wysokie napiecie]
Tego posta zrozumie osoba, ktora jego zrozumienia porz?da? i wykona? ochotniczo i bezproblemowo chce....
Chyba osoba, kt?ra ci? poprze lol.
cz?owieku co ty pierdolisz w ka?dej aktualizacji widzisz jaki? spisem Unnamend czy jak jej/mu tam = Uncross, kurwa ale przeczytaj posty obydwu os?b i si? przekonasz jak ci jebie. Czy wed?ug Ciebie data rejestracji s?dzi o tym kto jak? ma mie? rang??
Zarejestrowany
12-04-08
Poprosz? o admina.
#topic
Nie mam zdania, nie obchodzi mnie to
i to na tyle.
PS.
Do administracji nie jestem Archimonde, to samo ip nie znaczy, ?e to on, jestem jego rl - ta same sie? osiedlowa. Nie banujcie:/
 
Last edited:

Skneruz

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Dobrze, mo?e dawala mniejsze ostrzezenia, ale wdg mnie [nie kazdy musi sie zogdzic] bardziej skupiala sie na szpanowaniu, a nie na moderowaniu, owszem starala sie, ale nie mysle, zeby to byla osoba kompetentna do pelnienia urzadu moderatora. Gdybym j? znal, to bym okre?lil, ale teraz moge tylko wnioskowa?, ze nieslusznie zostala moderatorem.
Prosz?, u?yj wujka google i dowiedz si? co oznacza s?owo szpan bo najwyra?niej u?ywaj?c go masz na my?li ca?kiem co? innego ni?eli powinno to by?. Beoska od pocz?tku do ko?ca by?a kompetentn? osob? na kompetentnym stanowisku tak wi?c nie widz? powodu do sprzeczki.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

W temacie tym trzymajcie si? g??wnego nurtu, kt?rym s? odpowiedzi na ankiet?. Swoje rozprawki na temat multikont kadry etc. zostawcie dla siebie lub prze?lijcie do admina, kt?ry o ile nie umrze ze ?miechu, to wam odpisze.

Ka?dy nast?pny post, kt?ry nie b?dzie dotyczy? bezpo?redniej odpowiedzi(uargumentowanej) na ankiet? zostanie ukarany.

Pozdrawiam.
 

Proto

New User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Czy zmiany kadrowe wprowadzone po ostatnim naborze s? dobre?

Zag?osowa?em na "Nie, s? to grubo nieprzemy?lane decyzje i do kadry trafi?y niekompetentne osoby" poniewa? Unado i Archi zmusili mnie do tego =\.
 
Status
Not open for further replies.
Top