What's new

Czym skanowac?

Status
Not open for further replies.

Poufny

Senior User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
662
Reaction score
46
Age
31
Czym najlepiej przeskanowac, komputer przed jakimis keylogerami? Podawajcie wszelakie propozycje!
Wszedlem na niezaufana strone, ktora n
akazala pobrania flash playera, pobralem, ale nie otiwera sie on! I jakos smiesznie malo wazy(wiem one mala waza, ale ten jeszce mniej!) Takze, slucham was ! :)
 

Nahirek

User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Czym skanowac?

Nie rozumiem ca?o?ci twojego pytanie.Ubierz te ostatnie zdania jakos w s?owa

Czym skanowa? hmm. Wiesz ka?dy program antyvirusowy jest dobry

Osobi?cie ja uzywam Dr.Weba

Mo?esz poczyta? opinie na r??nych forach

?ciagni sobie avasta jest on prosty w obsudze pobierz go najlepiej z darmowej strony www.dobreprogramy.pl;)

Je?li zdecydujesz sie na niego to napisz na gg 2008074 do mnie podam ci klucz aktywuj?cy licencje :cool:

P.S. Jesli o to chodzilo Ci to daj reputa :)
 
Last edited:

Damans

User
Joined
Dec 20, 2009
Messages
45
Reaction score
1
Odp: Czym skanowac?

Niby do wyszukiwania keylogger?w jest KeyFinder, ale nie jestem pewnein czy dzia?a, wiem jednak ?e program antyvirusowy- G Data wykrywa keyloggery poniewa? dzi? mi 1 wykry?.
 

Rotni

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
458
Reaction score
36
Age
28
Odp: Czym skanowac?

Cze??.
To ja Ci si? postaram pom?c. No to tak, kto? wcze?niej wspomnia? o keyfinderze o to link, do oficjalnej strony keyfindera.

Tutaj tak?e linki do, znanego programu hijackthis, zapoznaj si? z tymi linkami, poni?ej.




Je?eli keyfinder nic nie wykryje, zastosuj program hijackthis.
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: Czym skanowac?

Hmm poradzi? bym ci ?ci?gn?? Hijackthisa przeskanowa? i wrzuci? logi na hijackthis.de

Masz tu linki:

 

yeezu

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
169
Reaction score
11
Odp: Czym skanowac?

- sam tego u?ywam i niedawno uratowa?o mnie to przed shackowaniem konta. Serdecznie polecam ten program, poniewa? nie zajmuje du?o, nie spowalnia pracy komputera i potrafi pom?c.
 

Poufny

Senior User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
662
Reaction score
46
Age
31
Odp: Czym skanowac?

Dziekuje wszystkim!
Co do Avasta, nie uzyje, powod?
Pewneeg razu podczas uruchomiania silnika TFS, avast znalazl w nim virusa, co z nim zrobil? usunal! Czym byl zekomy virus? Plikiem systemowym Windows, i tak to mi sie komp zjebal... :)

HjackTHIS uzywam.. nie znam sie dorbze na tym, wiec zawsze zaznaczam to co on wykryl i daje 'fixit' ;d
Teraz biore sie za KeyFindera.

Ps. Kazdy dostanie repa, postaram si?! :)

Notka moderatorska:
Spraw? uwa?am za zamkni?t?.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top