What's new

[CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

Status
Not open for further replies.

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
images

M?j G??wny Przekaz do was:
Chcia?bym zrobi? serwer forumowy Tibia.Net.pl dla rozrywki i obiecuje, ?e na takim modzie rozrywki wam brakowa? nie b?dzie.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dane mojego serwera:
STEAN & NON STEAM
Counter Strike(500fps) 1.6
WARSZAWA-PREMIUM(dedyk)
28 slots
Publiczny
Opis moda:
W tym modzie team dzieli si? na dwie dru?yny (Stra?nicy vs Wi??niowie). Zadaniem stra?nik?w jest dopilnowanie aby wi??niowie nie wszczynali buntu, nie biegali sobie po mapie bez zgody. Jeden ze stra?nik?w (jest 1 stra?nik na oko?o 5-ciu wi??ni?w) zostaje 'simonem' czyli przewodnicz?cym, kt?ry wydaje polecenia wi??niom, zabiera ich na specjalne mapy gdzie maj? testy szybko?ci, zwinno?ci, zabawy takie jak "MAM TALENT", "Prawda lub fa?sz". Wi?zie?, kt?ry nie b?dzie wykonywa? polece? b?d? spr?buje zabi? stra?nika ginie. Ostatniemu ?ywemu wi??niowi, kt?ry prze?yje pojawia si? menu ?ycze? (o tym p??niej).

Podstawowe komendy Simona:
Totalny bezruch - stoicie w miejscu i nic nie robicie (nawet nie poruszacie myszk?)
Bezruch - mo?ecie robi? wszystko opr?cz poruszania si?/chodzenia
TT bije TT ginie/TT m?wi TT ginie - czyli jak nazwa wskazuje nie mo?na bi?, m?wi? bo stra?nik zabije
Oczywi?cie jest ich znacznie wi?cej bo co b?dzie simon kaza? to musz? robi? wi??niowie.

Globalne Zabawy:
FreeDay - dostajecie wolny dzie? - bez s?uchania simona po prostu robicie co chcecie i korzystajcie z r??nych zabaw, kt?re s? na mapie
KillDay - w tym dniu po up?ywie ile? tam sekund dostajecie bro? i czas na schowanie si? na mapie, gdy zacznie si? odliczanie si? sko?czy waszym zadaniem jest znalezienie pozosta?ych wi??ni?w i wyeliminowanie ich. Ostatni wi?zie? ma ?yczenie
Ganiany - stra?nicy zostaj? unieruchomieni na par? sec a stra?nicy w tym czasie im uciekaj?. Zadaniem stra?nik?w jest z?apanie wszystkich wi??ni?w
Jest wi?cej zabaw takich jak Wojna Gang?w, WOjna na HE, Polowanie na kaczki ale wypisa?em te g??wne.

?yczenia:
Ka?dy ostatni ?ywy wi?zie? ma prawo do wybrania jednego z nast?puj?cych ?ycze?:
BezRuch - stra?nicy s? unieruchomieni,a my dostajemy deagla i po prostu ich zabijamy
Pojedynek na no?e - walczysz na no?e z osobna z ka?dym straznikiem
Pojedynek na deagle
Pojedynek na scouty
Rambo Mod - dostajesz oko?o 1000 hp i bro? maszynow?, twoim zadaniem jest walczy? z wszystkimi naraz stra?nikami
Duszek - jeste? ca?kowicie niewidzialny w nast?pnej rundzie dop?ki nie podniesiesz broni, b?d? nie zaatakuje stra?nika - dobre do zasadzek
FreeDay - tylko TY dostajesz w nast?pnej rundzie dzie? wolny i tw?j str?j zmienia kolor na zielony

Dalej mi si? nie chce pisa? wi?c daje wam filmik z przyk?adowego serwera JailBreak:


Piszcie komentarze!
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

By? ju? kilka razy serv cs'a i gra?o max. 5 os?b...
Pozatym JailBreak jest strasznie kiczowaty.
Strata czasu.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

Faktycznie, jailbreak jest do?? nudnym modem. Osobi?cie pogra?bym na zombie modzie, wi?cej wra?e? i je?li kto? si? wczuje, to mo?e si? nie?le przestraszy? jak nagle na niego zombie wypadnie zza zakr?tu - wiem z w?asnego do?wiadczenia xd

Je?li b?dziesz potrzebowa? pomocy to pisz. ;p
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

Pare razy widzialem taki serwer i widzialem co tam sie dzieje. Wiekszosc graczy to dzieci ktore nie maja pojecia jak sie zachowac... W dodatku pograsz chwile i sie nudzi. Bo ile razy mozna w kolko to samo?
Poza tym jak juz bylo widac kilka razy, tutaj serwer za dobrze sie nie trzyma. Ostatmin razem przewinelo sie chyba z 10 osob. Z czego polowa to admini a reszta wchodzila raz i nie wracala... Przez wiekszosc czasu pustka na serwerze albo sie strzelalismy 1v1 lub 2v1 i to bylo max.
Jesli serwer mial by w jaki sposob sie utrzymac, to poza sama zmiana serwera i modem ktory masz zamiar wprowadzic, potrzebna jest reklama poza forum... Gdzies, gdzie znajda sie zainteresowane osoby. Ale czy wtedy mozna powiedziec, ze to jest tnentowy serwer? Jak beda moze ze 3 osoby na 10 stad?
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

Cze?? ErMex dawno z tb? nie pisa??m hah :D <Jako>

Wi?c tak JailBreak mi si? nie podoba nie wiem dlaczego by? mo?e zbyt ma?o na tym modzie gra?em : /
A co do Xervina to te? mi si? nie podoba poniewa? u wi?kszo?ci graczy ten mod muli CS'a np ja tak mam : /
Najlepiej jak by to by?o co? typu: Flagi+DM+BF2 ;) To by by?o co? ;)

Pozdrawiam

Kahras
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

No to inaczej.


Tworzymy wsp?lnie forumowy serwer CS! Co by?cie chcieli na takim serwerze? Prosi?bym o dok?adna rozpisk? od ka?dego z was tzn. jaki mod, pluginy itp.
 

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

Jak ju? macie robi? serwer cs to zr?bcie co? dobrego nie to co kiedy?. Pami?tam by? ju? kiedy? serwer cs i tak jak kolega wy?ej napisa?, ?e gra?o max 5 os?b. Zr?bcie FFA, lub CODmod'a, bo s? to 2 mody, na kt?rych si? fajnie gra i na kt?rych gra du?o os?b. :)
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

Macie IP jakby kto? chcia? przetestowa?:
31.186.81.18:27018
 

dyziken123

User
Joined
Nov 14, 2011
Messages
39
Reaction score
1
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

only dd2 i piz... najlepsze serwery :D
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

No b?agam Ci?... Mo?e i dust2 jest dobr? map?, ale granie w k??ko i w k??ko to samo w ko?cu si? nudzi. A chodzi o to, ?eby serwer by? ciekawy, tak?

Wed?ug mnie mo?liwo?ci s? dwie:
- Zombie mod z podstawowymi pluginami (najlepiej z ograniczon? ilo?ci? wgranych modeli, bo wiadomo, ?e nie ka?dy internet i nie ka?da maszyna uci?gnie nowe modele
- 4Fun z autorespawnem*, wieloma mapami aim/awp (po prostu totalna rozpierducha, ne? :D).

* autorespawn oczywi?cie z kilkusekundowym god_mode ;x
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

ja bym proponowa? takie mapy jak:
de_dust
de_dust2
de_inferno
de_train
de_rats (czy jako? tak, co si? biega?o po kuchni)
i par? innych kt?rych nazw nie pami?tam
 

Korzonkowo

Banned
Joined
Sep 23, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

Znowu serwer CS'a ? To ju? nudne, wymy?lcie co? lepszego, a nie serwer, kt?ry zostanie usuni?ty po raz 10 na tym forum z powodu braku zainteresowania...
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

@up
Wystarczy tylko zach?ci? graczy poprzez eventy, konkursy i wszystko b?dzie hula?.
 

Quantin

New User
Joined
Sep 24, 2012
Messages
4
Reaction score
0
Age
29
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

Tak jak Budzik m?wi, wystarczy zach?ca? graczy a wszystko b?dzie Git. Eventy maj? zawsze du?e znaczenie to one zach?caj? do gry tak samo jak konkursy. Lecz tak?e du?e znaczenie ma Atmosfera na serwerze i mapki ;p.
 

Imcoran

New User
Joined
Aug 8, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

A moim zdaniem lepszy by?by CoD mod + ewentualnie jakie? nowe wygl?dy broni itd. Z r??nymi klasami, perkami mo?na si? nie?le bawi? przez d?ugi czas
 

Biatlan

User
Joined
Feb 29, 2012
Messages
48
Reaction score
1
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

@Wy?ej
COD to najgorszy mod jaki kiedykolwiek widzia?em graj? w to bo tak szybko nie padaj? jak si? wybij? (bo hp).
JAIL jest ma?o grywalny
TEAM-PLAY jest rzadko gr? z wsp??prac?.
@Temat
Proponowa?bym FFA ze standardowymi mapami (de_dust2, de_inferno, de_train i tak dalej) + zbieranie rang i battlefield (bez osi?gni?? typu niewidzialno?? lub szybko??), Ok. 19 slot?w.
Mo?na by by?o doda? co? od siebie, je?li si? znacie na tych "skryptach" np. 3 zabicia no?em w jednej rundzie dodaje troch? (no nie wiem, z 5) do ataku z GLOCKA/USP.
Oczywi?cie ZERO bezsensownych wy?wietlaj?cych si? kolorowych napis?w kt?re tylko zas?aniaj? widok i rozpraszaj? gracza.
Standardowe modele, nie lubi? jak mi si? pobiera 10 minut (to zale?y od serwera) mapa, soundtrack'i (roundsound) i jakie? inne pierdo?y (w tym modele).

Pozdrawiam.
 

RazemPonadKilo

New User
Joined
Aug 28, 2012
Messages
8
Reaction score
1
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

@Wy?ej
Standardowe modele, nie lubi? jak mi si? pobiera 10 minut (to zale?y od serwera) mapa, soundtrack'i (roundsound) i jakie? inne pierdo?y (w tym modele).

Pozdrawiam.

A wiesz ze jest takie cos jak Magiczny Fast DownLoad?



ps; tp najlepszy jest 1000 fps
 

Zheyr

Naczelny programista tibia.net.pl
Joined
Aug 10, 2012
Messages
961
Reaction score
114
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

@Wy?ej
COD to najgorszy mod jaki kiedykolwiek widzia?em graj? w to bo tak szybko nie padaj? jak si? wybij? (bo hp).

Najgorszy - w zale?no?ci od gustu.
Co jak co to i tak najszybciej jest rozkr?ci? COD Moda.

Jail - nie zagra?bym.
Diablo - mo?e by? zagra?, na takich jak za lat na prze?omie 2008/2009.
Zombie - jestem zwolennikiem, ale i zar?wno posiadaczem zintegrowanej karty.

Proponuj? Classic Server/Teamplay (bez zb?dnych plugin?w)
 

Vonszz

Active User
Joined
Oct 30, 2010
Messages
77
Reaction score
4
Odp: [CZYTAJ] Forumowy serwer CS <-- Rozrywkowy

ffa badz tp
mapy esl +de_hell
 
Status
Not open for further replies.
Top