- Dołączył
- Maj 12, 2010
- Posty
- 58
- Liczba reakcji
- 2
prosze o pomoc kiedy w debianie lenny napisze komende
to pokazuje sie blad ze brak dostepu. prosze o pomoc
wyskakuje to:
korzystam z tego: http://tibia.net.pl/konfiguracja/14...n-na-systemie-linux-opis-na-system-lenny.html
/etc/crontab
to pokazuje sie blad ze brak dostepu. prosze o pomoc
wyskakuje to:
-bash: /etc/crontab: Brak dost?pu
korzystam z tego: http://tibia.net.pl/konfiguracja/14...n-na-systemie-linux-opis-na-system-lenny.html
bo napewno mia?by? ju? ich sporo...