debian pomocy jak i co szukam pomocnika!

Xyusi

Active User
Zarejestrowany
Dołączył
Maj 12, 2010
Posty
58
Liczba reakcji
2
witam szukam pomocnika jak oblusgiwac debiana jak odpalic jakis pilpit co i jak wazne!! plzz pisac tu
 
Back
Do góry