What's new

Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Status
Not open for further replies.

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Temat z Zapowiedzi?


Witajcie!
Nadszed? czas naboru na tester?w Demetri World. Zamkni?ty serwer testowy planujemy otworzy? w po?owie/pod koniec stycznia 2015 roku.

Kogo nie szukamy?
  • Os?b, kt?re chc? tylko zobaczy? serwer, niekoniecznie pom?c. (To bardzo wa?ne. Je?eli nie masz ochoty pom?c, a chcesz zobaczy? tylko serwer to b?dziesz mia? tak? mo?liwo?? poprzez screeny, kt?re b?d? wrzuca? testerzy czy te? by? mo?e poprzez casty tester?w)
  • Os?b z nisk? og?ln? wiedz? o tibii.

Kogo za? szukamy?
  • Ogarni?tych graczy, najlepiej ze sporym do?wiadczeniem oraz wiedz? o tibii.
  • Maj?cych troch? czasu wolnego, kt?ry mog? po?wi?ci? na gr? na serwerze.
  • Spostrzegawczych i dociekliwych os?b.

Na miejsce tester?w wybierzemy 15 os?b, kt?rym zostan? podane dane do logowania.

W zamian za pomoc testerzy dostan? od 0 do 21 dni premium w dzie? oficjalnego startu serwera oraz mo?liwo?? awansu na tutora, a podczas dalszej gry na wy?sze rangi. Ilo?? dni premium b?dzie przyznawana za zg?oszone b??dy. Kto?, kto oleje spraw? nie dostanie nic, jednak dla os?b, kt?re maj? ochot? nam pom?c czekaj? nawet 3 tygodnie darmowego konta pacc.

Wz?r zg?oszenia:
Code:
Do?wiadczenie w testowaniu:
Og?lna wiedza o tibii:
Najlepiej gram (profesja):
Preferowany nick na serwerze testowym:
Kontakt (gg/skype/email):

Zg?oszenia wysy?ajcie w tym temacie, jako nowy post.
 

Marshall95

Advanced User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
213
Reaction score
9
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowa?em kilka serwer?w chocia?by GrimOts oraz par? pomniejszych projekt?w.
Og?lna wiedza o tibii: Gram w Tibie oko?o 8-9 lat wi?c ca?kiem sporo wiem na jej temat.
Najlepiej gram (profesja): Ms/Rp
Preferowany nick na serwerze testowym: Beorn, Asmon Thoka.
Kontakt (gg/skype/email): Zygu16, jednak?e nie sugerujcie si? liczb? w moim loginie bo konto by?o zak?adane 4 lata temu.


Notka moderatorska:
jednak?e nie sugerujcie si? liczb? w moim loginie bo konto by?o zak?adane 4 lata temu.
Ju? tak si? nie t?umacz ;p
 

Kernaut

Advanced User
Joined
Aug 17, 2011
Messages
179
Reaction score
4
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Niestety nie posiadam zadnego doswiadczenia w testowaniu serverow, ale jak zapewnie wiesz jestem osoba bardzo dociekliwa i spostrzegawcza. W czym moge pomoc? W tym co umiem najlepiej, a mianowicie w sprawdzeniu watkow fabularnych (wszelkie bledy, braki) oraz tlumaczen (mieszkam w Wielkiej Brytanii od roku). Oczywistym jest, ze przy okazji bede sie staral zwracac uwage na inne bledy, chociazby w mapie.
Og?lna wiedza o tibii: Kolo 6 letni staz (w tym przerwy).
Najlepiej gram (profesja): Knight oraz Paladin.
Preferowany nick na serwerze testowym: Kernaut.
Kontakt (gg/skype/email): Jestesmy w ciaglym kontakcie na gg, wiec mysle, ze to wystarczy.
P.S Chcialbym tylko zwrocic uwage na to, ze jestem osoba pracujaca od poniedzialku do piatku (w godz. 08:00 - 18:00), wiec moge sie podjac testow tylko w weekendy.
 

James White

Banned
Joined
Dec 28, 2014
Messages
54
Reaction score
18
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Sprawdza?em / szuka?em bugg?w w ots'ach ju? 5 lat temu i od tamtego czasu gram na zmiane z lolem ile wlezie =D
Og?lna wiedza o tibii: Gram od 11 Lat i wiem prawie wszystko o tibii do wersji 9.0? G??wnie nie rozumiem nowych wysp jak "Rathleton", "Roshamuul" itd
Najlepiej gram (profesja): Oczywi?cie ?e Elder Druid - > Najwi?ksze mo?liwo?ci z wszystkich profesji :)
Preferowany nick na serwerze testowym: Francuz Here
Kontakt (gg/skype/email): Only na PW, nie lubi? gdy mi spamuj? boby kt?re nawet nie wiedz? co to baza danych :lol2:


Notka moderatorska:
Gantee powraca.
 

Netrunner

Banned
Joined
Apr 11, 2014
Messages
281
Reaction score
32
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowa?em sporo ots'?w , wi?kszo?? zg?aszanych bug?w nale?a?a do mnie.
Og?lna wiedza o tibii: Gram z 9 lat i jakiego? wielkiego problemu z graniem nie mam :)
Najlepiej gram (profesja): Knight
Preferowany nick na serwerze testowym: Bulle Hajsy
Kontakt (gg/skype/email): 43708363 GG.
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Raczej brak. Za to od ch**a czasu wolnego (19.12.2014-12.01.2015)
Og?lna wiedza o tibii: Gram only na OTS'ach wi?c raczej ta wiedza nie jest du?a. Wi?kszo?? pod 7.6 no i kilka wy?ej (united,unit[*],torg)
Najlepiej gram (profesja): Pallek
Preferowany nick na serwerze testowym: Tomkien
Kontakt (gg/skype/email): Mog? poda? gg ale only PW pod warunkiem ?e si? dostane bo tak to wol? dalej by? anonimowy XD

SI?A!
 

James Black

New User
Joined
Dec 28, 2014
Messages
2
Reaction score
1
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Sprawdza?em / szuka?em bugg?w w ots'ach ju? 5 lat temu i od tamtego czasu gram na zmiane z lolem ile wlezie =D
Og?lna wiedza o tibii: Gram od 11 Lat i wiem prawie wszystko o tibii do wersji 9.0? G??wnie nie rozumiem nowych wysp jak "Rathleton", "Roshamuul" itd
Najlepiej gram (profesja): Oczywi?cie ?e Elder Druid - > Najwi?ksze mo?liwo?ci z wszystkich profesji :)
Preferowany nick na serwerze testowym: Francuz Hejre
Kontakt (gg/skype/email): Only na PW, nie lubi? gdy mi spamuj? boby kt?re nawet nie wiedz? co to baza danych :wink:
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu:My?l? ?e mam spore do?wiadczenie w testowaniu, lubi? doszukiwa? si? b??d?w w mapach i nie tylko. Gram ju? d?ugo na otsach jak i na real tibi. Bardzo ch?tnie bym pobiega? i posprawdza? r??ne rzeczy, mam bardzo du?o czasu w dzie? jak i w nocy.
Og?lna wiedza o tibii: Dobra, gra?em d?ugo na real tibi, przerzuci?em si? na otsy, lubi? czyta? na forach o eventach o questach wi?c z ch?ci? sie wczytam lub te? wgram w fabu??.
Najlepiej gram (profesja):Elder Druid
Preferowany nick na serwerze testowym:Dio Ridev
Kontakt (gg/skype/email):51240933
 

Ellero

Forum friend
Joined
Jul 3, 2008
Messages
379
Reaction score
30
Age
29
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Mo?e nie wielkie ale podczas grania zawsze czego? si? mo?na dopatrzy?. Czasu wolnego mam a? za du?o.
Og?lna wiedza o tibii: Od czas?w 7.8/7.92 (ju? dok?adnie nie pami?tam) z drobnymi przerwami. Czyli my?l? ?e dobra.
Najlepiej gram (profesja): Nie mam ulubionej profesji ale my?l? ?e EK\RP
Preferowany nick na serwerze testowym: Ellero
Kontakt (gg/skype/email): 51570100
 

ancio

Advanced User
Joined
Mar 31, 2009
Messages
158
Reaction score
7
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Nie b?d? si? rozpisywa? ;)
Do?wiadczenie w testowaniu: Sokoli wzrok dopatrz? niedoko?cze? map,spelli itd itp :)
Og?lna wiedza o tibii: Troch? gram wi?c my?l?,?e jest du?a :) (na rl od 7.4)
Najlepiej gram (profesja):Sorcerer,Druid,Knight
Preferowany nick na serwerze testowym:Ancio
Kontakt (gg/skype/email): GG: 15508790 Email:Ancio12-4@tlen.pl Szybciej odpisz? na GG
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: A to Tibianicki ( chocia? sprawdza? za du?o nie by?o co ), a to na Torgu si? siedzia?o, teraz necronia na OB
Og?lna wiedza o tibii: na rl zacz??em w najlepszym kliencie 7.4 , ale na update z r?zgami zako?czy?em gre , i od 0 uczy?em si? na 8.6 ( wy?ej nie poszed?em nigdy na d?u?ej )
Najlepiej gram (profesja): ED ( lubi? supportem gra? )
Preferowany nick na serwerze testowym: Pifivuc
Kontakt (gg/skype/email): 6880235 / onlypsn@o2.pl ( poczt? sprawdzam rzadko na gg wi?cej czasu przesiaduje )
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: testowa?em torgot ostatnio, kiedy? na jakich? otsach r?wnie?, ?aden problem w sumie, czas mam, zdecydowanie wol?, by ots od samego pocz?tku mia? r?ce i nogi i nie by?o jakich? dziwnych b??d?w zar?wno tych ra??cych jak i minimalnych
Og?lna wiedza o tibii: no c??, gram od dawna (na rlce jako? od 7.4, wcze?niej tylko lata?em jak debil XD na otsach gra?em r?wnie? z ni?szymi protoko?ami, kiedy bywa?y jeszcze popularne), czasami s?u?? pomoc? w tematach tutaj czy na torgu, du?o wysokopoziomowych postaci na rl, aczkolwiek niedawno zako?czy?em karier?, moderowa?em tutaj dzia?y tibijskie, jestem na bie??co z nowinkami
Najlepiej gram (profesja): rp/ek
Preferowany nick na serwerze testowym: Vethro
Kontakt (gg/skype/email): 3914309
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Dosy? spore, testowa?em wiele serwer?w.
Og?lna wiedza o tibii: Gram od czas?w 7.6 gra?em dosy? d?ugo na rl tibii oraz sporo na ots pod praktycznie ka?dy client. Jestem w supporcie w prawie ka?dym "lepszym" ots.
Najlepiej gram (profesja): Ed/rp
Preferowany nick na serwerze testowym: Brzustek
Kontakt (gg/skype/email): skype:elderdruid1 gg:31184040
 

PicWick

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
236
Reaction score
8
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Praca w najbardziej ambitnym projekcie jakim jest RA :)
Og?lna wiedza o tibii: Koniec przygody na tibi 8.0
Najlepiej gram (profesja): No vocation
Preferowany nick na serwerze testowym: PicWick
Kontakt (gg/skype/email): PW :)

Prosz? o pozytywne rozpatrzenie mojego zg?oszenia. Dzi?kuje i pozdrawiam :)
 

Ray66

Active User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
79
Reaction score
6
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Posiada?em w?asny serwer (kt?ry oczywi?cie r?wnie? testowa?em) na kt?rym gra?o od 150-200 graczy, bra?em czynny udzia? w innych mniejszych projektach, jestem tzw. perfekcjonist? wi?c zwracam uwag? na najmniejsze detale.
Og?lna wiedza o tibii: Swoj? wiedz? oceniam na bardzo dobr?, gram mniej wi?cej 7 lat z przerwami.
Najlepiej gram (profesja):Ms/Rp
Preferowany nick na serwerze testowym:Clivio
Kontakt (gg/skype/email):rafalochedzan@o2.pl
 

SVS

Active User
Joined
Nov 1, 2012
Messages
56
Reaction score
4
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Ch?tnie potestuj? lubi? ?azi? po wszystkich dziurach spr?buje tego co robi?em na pokemon ots kt?ry kiedy? si? wielce zapowiada? pokemonolnine.pl dominka i skytecha dawno to ju? by?o tam wlaz?em we wszyskie dziury i ?azi?em po wodzie hehe, tylko powiem ?e nie chce darmowego premium na start zazwyczaj jak ju? gra?em na otsach to kupowa?em pacc na wysokim lvl. W tibi? gra?em od czas?w wersji 8.00 do 9.81 i spasowa?em samo nabijanie lvl?w jest nudne jak si? ju? wszystkie questy przeora a czekanie na jakiego? bosa sta?o si? nudne :/
 

simplesimple

New User
Joined
May 19, 2014
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Ostatnio troch? biegam po Necronii :) Robi?em tak?e mapy, tak?e lubi? szuka? drobnych niedoci?gni??.
Og?lna wiedza o tibii: Zaczyna?em od wersji 7.6 ( g??wnie OTS ), na RL nie osi?gn??em zbyt wysokiego poziomu. Aktualnie OTS.
Najlepiej gram (profesja): EK
Preferowany nick na serwerze testowym: Tjaa
Kontakt (gg/skype/email): roleto2@wp.pl
 

MiksereQ

Banned
Joined
Jul 2, 2013
Messages
531
Reaction score
32
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Ok. 4lata
Og?lna wiedza o tibii: W?a?ciwie to znam tibie RL od 2004 roku a gram od 2007.
Najlepiej gram (profesja): RP, ED
Preferowany nick na serwerze testowym: Trevor
Kontakt (gg/skype/email): Podaje na pw.
 

Agresive

Advanced User
Joined
Sep 18, 2009
Messages
238
Reaction score
5
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Mo?e jakie? ogromne nie jest, bo jest ma?o serwer?w na kt?rych chcia?em cokolwiek testowa?, bo preferuje custom serwery kt?re si? przyjemnie testuje i poznaje nowe rzeczy jak u was, no i dodam ?e jestem bezrobotny to czasu mam sporo.
Og?lna wiedza o tibii: Nie powiem dok?adnie ile to ju? lat, ale chyba od wersji 7.5
Najlepiej gram (profesja): ED/MS/RP
Preferowany nick na serwerze testowym: Skuniasz
Kontakt (gg/skype/email): skuniasz@gmail.com
 

Dechalol

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
137
Reaction score
86
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowa?em kilka serwer?w, nie pami?tam takowych nazw, lecz przyznaje si?, ?e ostatnimi czasy nic wi?kszego, mniejszego tak?e. Dawno dawno temu by?em testerem na bardzo ma?ym, nieznanym projekcie World of Naruto Online, kt?rego adminem by? wtedy bodaj?e "Jacolos", teraz serwer jak widz? jest dosy? sporym. Opr?cz tego z tego co pami?tam testowa?em r??ne serwery, ale g??wnie wzorowane na "Real Tibi".
Og?lna wiedza o tibii: Nie mnie to ocenia?, jak? posiadam wiedz?, ale wydaje mi si?, ?e do?? spor?. Gram w Tibie od czas?w legendarnego protoko?u Tibii 7.6, ostatnio troch? przygas?em, ale to tylko ze wzgl?du na prac? czy problemy ze sprz?tem, powoli wszystko wraca do normy. Nigdy nie kupowa?em postaci, zawsze gra?em "od zera", kilka, b?d? kilkana?cie postaci ko?o lub powy?ej setnego poziomu.
Najlepiej gram (profesja): Ka?da profesja jest moj? ulubion? aczkolwiek najbardziej lubi? gra? sorkiem i paladynem.
Preferowany nick na serwerze testowym: Adri
Kontakt (gg/skype/email): Gadu-Gadu: 234439 / taki sam nick jak na forum bodaj?e / adreslerski1@gmail.com - droga mailowa najbardziej mi odpowiada.


Pozdrawiam i prosz? o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.​
 
Status
Not open for further replies.
Top