What's new

Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
BetaGroupLogo.png


Witam serdecznie,

Chcia?bym og?osi? nab?r na zamkni?te beta testy serwera Demetri World!

Testy odb?d? si? w najbli?szym czasie, tj. jak tylko skompilujemy serwer na VPSie wykupionym pod testy (potrzebne s? pewne updatay na debianie, wi?c nie wiem ile czasu zajmie nam podszykowanie tego wszystkiego)


Zanim jednak zg?osicie swoj? kandydatur? prosz? o przeczytanie kogo szukamy oraz kogo nie szukamy na testy ?wiata.
Kogo nie szukamy?
  • Os?b, kt?re chc? tylko zobaczy? serwer, niekoniecznie pom?c. (To bardzo wa?ne. Je?eli nie masz ochoty pom?c, a chcesz zobaczy? tylko serwer to b?dziesz mia? tak? mo?liwo?? poprzez screeny, kt?re b?d? wrzuca? testerzy ich casty oraz p??niej poprzez otwarte testy)
  • Os?b z nisk? og?ln? wiedz? o tibii.

Kogo za? szukamy?
  • Ogarni?tych graczy, najlepiej ze sporym do?wiadczeniem oraz wiedz? o tibii.
  • Maj?cych troch? czasu wolnego, kt?ry mog? po?wi?ci? na gr? na serwerze.
  • Spostrzegawczych i dociekliwych os?b.

Na miejsce tester?w wybierzemy 25-30 os?b, kt?rym zostan? podane dane do logowania.

W zamian za pomoc testerzy dostan? od 0 do 21 dni premium w dzie? oficjalnego startu serwera oraz mo?liwo?? awansu na tutora, a podczas dalszej gry na wy?sze rangi. Ilo?? dni premium b?dzie przyznawana za zg?oszone b??dy. Kto?, kto oleje spraw? nie dostanie nic, jednak dla os?b, kt?re maj? ochot? nam pom?c czekaj? nawet 3 tygodnie darmowego konta pacc.

Wz?r zg?oszenia:
Code:
Do?wiadczenie w testowaniu:
Og?lna wiedza o tibii:
Najlepiej gram (profesja):
Preferowany nick na serwerze testowym:
Kontakt (gg/skype/email):

Zg?oszenia wysy?ajcie w tym temacie, jako nowy post.

O wynikach rekrutacji poinformuje osobi?cie w nowym temacie. Chodz? s?uchy, ?e kto? podszywa si? pod ekip? Demetri World i naci?ga ludzi 30z? za gma i udzia? w testach. :wink:
 

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowa?em sporo ots'?w , wi?kszo?? zg?aszanych bug?w nale?a?a do mnie.
Og?lna wiedza o tibii: Gram z [-]9[/-]10 lat i jakiego? wielkiego problemu z graniem nie mam :)
Najlepiej gram (profesja): Sorcerer
Preferowany nick na serwerze testowym: Azuusiek
Kontakt (gg/skype/email): 43708363 GG.
 

Athread

Advanced User
Joined
May 13, 2009
Messages
164
Reaction score
8
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowanie swoich aplikacji, stron oraz ich zabezpiecze?.
Og?lna wiedza o tibii: W Tibie gra?em w latach 2006-2014. Moim zdaniem jak na te 8 lat pozna?em j? w bardzo du?ym stopniu.
Najlepiej gram (profesja): EK
Preferowany nick na serwerze testowym: Ath
Kontakt (gg/skype/email): GG 643014, e-mail: atthread@gmail.com
 

Mr ImaGu?

Advanced User
Joined
Dec 13, 2014
Messages
289
Reaction score
10
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowa?em servery ots (swoje i nie tylko), strony web, fora internetowe // Gdy wchodz? na jaki? ots bugi same przychodz? do mnie :D
Og?lna wiedza o tibii: Gram oko?o 10 lat, zaczyna?em jako dziecko nie wiedz?ce co to jest za gra od 5 lat jednak pr?buj? co? robi?, wmiesza?em si? w fora i strony tibi, pobiera?em silniki oraz robi?em mapki :D ( du?o czasu sp?dzi?em na rl tibi )
Najlepiej gram (profesja):Elder Druid (ED)
Preferowany nick na serwerze testowym: ImaG
Kontakt (gg/skype/email): 54017847 / image@spoko.pl >> wole kontakt gg
 
Last edited:

m3ssi4sh

Active User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
121
Reaction score
1
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Zdarzy?o mi si? co? tam zg?asza? na r??nych serwerach, mia?em kiedy? tutora.. Je?eli chodzi o zg?aszanie b??d?w mapy, porozumiewania si? z NPC, liter?wek itp to jak najbardziej dam rad?...
Og?lna wiedza o tibii: Du?a, gram od 7.4
Najlepiej gram (profesja): ED
Preferowany nick na serwerze testowym: Wicked Sick
Kontakt (gg/skype/email): 407902
 

Rasen94

Active User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
121
Reaction score
18
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: By?em testerem na kilku starych projektach. Kilka w?asnych fun serwer?w.
Og?lna wiedza o tibii: W Tibie zagra?em po raz pierwszy w 2002 roku kiedy to mia? miejsce update 7.0. Na Rl przesta?em gra? po updacie 8.0 i zacz??em gra? na OTS'ach. Porzuci?em Tibie w 2010 po tym jednak gra?em kilka razy na tzw. classicach. Nie wiem czy jest to poziom wiedzy kt?ry wymagacie, poniewa? nie znam si? za bardzo na najnowszej Tibii. Wyb?r nale?y do Was ;p
Najlepiej gram (profesja): EK/ RP.
Preferowany nick na serwerze testowym: Kura
Kontakt (email): rasen94@gmail.com

Pozdrawiam ;)
 
Last edited:

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Wiem, ze bedzie warn ale Azuu rly xD?
Og?lna wiedza o tibii: Gram z 9/10 lat i jakiego? wielkiego problemu z graniem nie mam :)

Masz 16 lat a z tego 10 grasz w "tibie" ~~ zaczales grac w tibie jak miales 6 lat :O? XD + Daj mi jakies przyklady serverow zwyklej tibi nie jakies wudbu bo to sie nie liczy jako "ogolna wiedza o tibi" >.<
 

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Wiem, ze bedzie warn ale Azuu rly xD?
Og?lna wiedza o tibii: Gram z 9/10 lat i jakiego? wielkiego problemu z graniem nie mam :)

Masz 16 lat a z tego 10 grasz w "tibie" ~~ zaczales grac w tibie jak miales 6 lat :O? XD + Daj mi jakies przyklady serverow zwyklej tibi nie jakies wudbu bo to sie nie liczy jako "ogolna wiedza o tibi" >.<

tak, gralem jak mialem 6-7 lat. Kuzyn mnie nauczy? i pokaza? co i jak, to by?o 7.6 jeszcze chyba.
gralem do 2008 na otsach, pozniej jakies randomy z otlisty, nawet polowy nie pamietam.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: brak
Og?lna wiedza o tibii: 10/10
Najlepiej gram (profesja): ka?d?
Preferowany nick na serwerze testowym: Realovsky
Kontakt (gg/skype/email): 13426531, piotrekdziubak@gmail.com
 

Simon Here

Senior User
Joined
Jan 23, 2011
Messages
525
Reaction score
71
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Wystarczaj?ce, robi?c mapy/skrypty pod swoje projekty za ka?dym razem wszystko dok?adnie testuje i wychwytuje nawet najmniejsze b??dy, wi?c chyba z tym nie b?dzie ?adnego problemu.
Og?lna wiedza o tibii: Na 11 lat sta?u w tej grze wystarczaj?ca ( gram od 2002 roku z przerwami ).
Najlepiej gram (profesja): Gram wszystkimi profesjami na takim samym poziomie, ale by?bym zainteresowany przetestowaniem Paladyna na waszym serwerze.
Preferowany nick na serwerze testowym: Simon Here
Kontakt (gg/skype/email): GG: 12612754 / Email: simonstunza@gmail.com
 

Marshall95

Advanced User
Joined
Oct 2, 2010
Messages
213
Reaction score
9
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Testowa?em kilka serwer?w chocia?by Grim OTS.
Og?lna wiedza o tibii: B?dzie to m?j dziesi?ty b?d? jedenasty rok z t? gr?.
Najlepiej gram (profesja): Paladyn
Preferowany nick na serwerze testowym: Bezelowiec
Kontakt (gg/skype/email): p.zylberman@gmail.com / zygu16 (skype)
 

Zacka

New User
Joined
May 6, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu:Praktycznie od pocz?tku gry jak? jest Tibia, gra?em na wszelakiej ma?ci OTS'ach. Przewin??o si? mn?stwo pere?ek jak i pe?no bezwarto?ciowych kopii. Do?wiadczenie w testowaniu mi?dzy innymi takich serwer?w jak Orion i Galaxy, gdzie udziela?em si? na p??niej jako mentor (czyt. Tutor) oraz tworzy?em w najwi?kszej mierze dzia?y "Poradniki" i "Strefy Tw?rcze". Gr? traktuje tak, jak si? j? traktowa? powinno, czyli dobrze si? bawi?. Przede wszystkim preferuj? udzia? na forum, gdzie staram si? od?wie?a? informacje, dodawa? ciekawostki czy intrygowa? wsp??graczy r??norakimi historiami, wywiadami, legendami, pixel-art'em czy specjalnie stworzonymi komiksami. Pomaga?em utrzymywa? poszczeg?lnym serwerom zainteresowanie na forum. P?? roku pracowa?em jako projektant stron internetowych i webmaster gdzie do moich obowi?zk?w nale?a?a mi?dzy innymi aktualizacja graficzna witryn, poddawanie ich testom u?yteczno?ci i walidacji. J?zyk SQL i XML na pewno nie jest mi obcy. Jak wszyscy, pr?bowa?em stworzy? w?asne, perfekcyjne dzie?o, jakim mo?e by? OTS ;)

Og?lna wiedza o tibii: Zaczyna?em od pocz?tku wersji 7.92 (dok?adnie nie pami?tam ile, ale pogrywam ju? od czas?w gimnazjum, tj. oko?o 8 lat). Gr? znam doskonale a w szczeg?lno?ci mechanik?. Zawsze ciekawi? mnie i fascynowa? temat balansu profesji zar?wno pod k?tem PvP jak i PvE (gracz vs otoczenie) i g??wnie pod tym k?tem oceniam serwery a co za tym idzie - sugeruj? administracji co mogliby zmieni? i jakim sposobem.

Najlepiej GRAM (profesja): Paladyn
Preferowany nick na serwerze testowym: Krwawy Wilk
Kontakt (gg/skype/email):Roboczy email :) - alaerae@gmail.com. Preferuj? kontakt TS3/Ventrilo.
 

komor3123

User
Joined
Mar 7, 2010
Messages
41
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Par? serwer?w mia?em, pomaga?em je tworzy? ale to dawno temu kiedy yourotsy 7.6 wojowa?y.
Og?lna wiedza o tibii: je?eli chodzi o wersje p??niejsze ni? 7.6 to ci??ko ;D ale za to du?o grywam na otsach niestandardowych typu Altaron czy DBNS itd.
Najlepiej gram (profesja):Dobrze gram ryckiem.
Preferowany nick na serwerze testowym: Flauros.
Kontakt (gg/skype/email):klodkowski8@gmail.com
 

xstorm

User
Joined
Jun 9, 2015
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: Zale?y jak to rozumie? ,bugi wyjd? podczas gry na serwerze :)
Og?lna wiedza o tibii: Du?a ,10lat z tibia.
Najlepiej gram (profesja): EK/RP
Preferowany nick na serwerze testowym: StorM / Tbone
Kontakt (gg/skype/email):43506171/-/luki941b@gmail.com
 

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: No c??, w poprzednich testach bra?em udzia?, a bug?w zg?osi?em mn?stwo. Poza tym testowanie w?asnych serwer?w.
Og?lna wiedza o tibii: Wi?kszo?? tibii znam na pami??, z tym nie ma problemu.
Najlepiej gram (profesja): Najlepiej gram ka?d? profesj?, ale preferuje palladyn?w ^^
Preferowany nick na serwerze testowym: Noyek
Kontakt (gg/skype/email): gg: 37027580, skype: -, email: damianb9@gmail.com
 

Pedrive

User
Joined
May 23, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu:My?l? ,?e mam dobre testowa?em kilka ots ma?o znanych ale jednak liczy si? :)
Og?lna wiedza o tibii:W tibie zacz??em gra? od 7.6 z przerw? a? wesz?a wersja 8.6 ii gram dalej do tej pory :) Wi?c my?l? ,?e mam du?e lecz nie najwi?ksze ale mo?liwe ,?e si? nadam
Najlepiej gram (profesja):ed
Preferowany nick na serwerze testowym:purple Kush
Kontakt (gg/skype/email): dawid.szostak24/adas9975@o2.pl

PS.My?l?,?e zn?w si? za?apie na testy poniewa? ostatnio si? dosta?em i nawet dobrze mi posz?o zg?osi?em du?o b?ed?w oraz ch?tnie bra?em udzia? w testowaniu nowych rzeczych jak tylko Santo napisa? . Santo na pewno mnie pami?tasz :)
 
Last edited:

XaMeS

Banned
Joined
Jul 14, 2008
Messages
198
Reaction score
11
Age
28
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu: spore
Og?lna wiedza o tibii: og?lnie 8 lat.
Najlepiej gram (profesja):Druid
Preferowany nick na serwerze testowym: xame
Kontakt (gg/skype/email): wy?le pw.
 

Drego

Advanced User
Joined
Aug 17, 2009
Messages
237
Reaction score
17
Age
30
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu:Testowa?em Torgowe wszystkie otsy CUSTOM RPG , nawet Atlantyd? od Motha kt?r? b?dziecie mogli zobaczy? soon*(santo nie wiem czy pami?tasz ale obiecane by?o) XDD
Og?lna wiedza o tibii: 2-3 podstaw?wka wiadomo kawiarenki i jedziem ^^
Najlepiej gram (profesja):ED(albo Rookslayer Owner Of Private Island on TORGOTS XDD)
Preferowany nick na serwerze testowym:RED
Kontakt (gg/skype/email):6880235/eqoosek/alonewyjasnione@gmail.com

*very soon
 

dashe

User
Joined
Apr 21, 2008
Messages
36
Reaction score
0
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu:
Testowa?em sporo r??nych gier m.in tibie na OTSach globalnych i tych prywatnych. Mam nadzieje ?e wasz serwer zrobi wielkie "BUM" w ?wiecie tibijczyk?w a ja b?d? m?g? si? do tego przyczyni? eliminuj?c bugi kt?re mog?y by popsu? gr? innych graczy.

Og?lna wiedza o tibii:
W tibie gram od wersji 7.4 oko?o 10-11 lat wi?c znam j? od podszewki. Najwyzszy lvl jaki osi?gno?em to 218 MS na serwerze Guardia.

Najlepiej gram (profesja):
MS to jest moja ulubiona profesja. Gra profesj? magiczn? to niesamowita zabawa i zero monotonii.

Preferowany nick na serwerze testowym:
Zaos Xentru

Kontakt (gg/skype/email):
Skype: kris.bulovice
E-mail: xentru@gmail.com
GG(rzadko bywam): 3550704
 

Samman

Senior User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
782
Reaction score
39
Odp: Demetri World [TNP OT] - Nab?r na beta tester?w

Do?wiadczenie w testowaniu:
Je?eli chodzi o testowanie, to sam prowadzi?em kilka serwer?w, wi?c wiem na co nale?y zwraca? uwag? przy sprawdzaniu podstawowych rzeczy. My?l?, ?e bez problemu poradzi?bym sobie z znalezieniem b??d?w / niedoci?gni??.

Og?lna wiedza o tibii:
W Tibi? gram od 2006 roku, zaczynaj?c na RonOTS'ie (7.5), mam du?e do?wiadczenie na temat tej gry.

Najlepiej gram (profesja):
MS/ED

Preferowany nick na serwerze testowym:
Samman / Soul Metrimo

Kontakt (gg/skype/email):
email: tivep91@gmail.com, skype: kuba.rer
 
Top