What's new

Zostanę Do??cze do projektu Tibi 7.60 jako skrypter :)

macius198

User
Joined
May 29, 2018
Messages
24
Reaction score
0
Witam.​


Serwerami zajmuj? si? od 2009 roku. Napisa?em niejeden kod oraz skrypt.
Oferuj? bezp?atn? pomoc przy serwerach 7.60 XML, poniewa? chcia?bym stworzy?/do??czy? do projektu.
Je?eli chodzi o zrobienie razem w?asny serwer to wymagam np. troch? ogarni?cia oraz co? zacz?tego projektu.

Co potrafi??


  • C++/lua
    [*] html5, css3, JS, php itd.
    [*] 2/10 ogarni?cia w RME

    [*] pos?ugiwanie si? baz? danych




NIE ROBI? SKRYPT?W NA ZAM?WIENIE [BEZP?ATNIE] TYLKO ZA JAK?? MA?? KWOT?, JEDYNIE ZA DARMO JE?ELI JESTEM W PROJEKCIE !


Kontakt:
Numer Gadu-Gadu: 65570397(status:)
Prywatna wiadomo?? na forum
 

Sieraano

Active User
Joined
Mar 15, 2018
Messages
55
Reaction score
0
Odp: Do??cze do projektu Tibi 7.60 jako skrypter :)

Napisa?em na GG
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: Do??cze do projektu Tibi 7.60 jako skrypter :)

Witam.​


Serwerami zajmuj? si? od 2009 roku. Napisa?em niejeden kod oraz skrypt.
Oferuj? bezp?atn? pomoc przy serwerach 7.60 XML, poniewa? chcia?bym stworzy?/do??czy? do projektu.


hmm, brzmi dziwnie znajomo...

4ece89097b206f030f34c29947354810.png

(?r?d?o: )

Wspomnia?e? ?e otsami zajmujesz si? od 09'. Pod jakim nickiem pracowa?e?? bo macius198 nie kojarz?. Jakie masz dokonania w tibijskim ?wiatku?
 

macius198

User
Joined
May 29, 2018
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Do??cze do projektu Tibi 7.60 jako skrypter :)

Nie wiem dlaczego doda?e? tutaj sw?j nick.. Jedno Ci powiem, ?e to co Ty sprzedajesz to wszystko jest na internecie. Dodam jeszcze, ?e kolega pisa? do Ciebie o kod a Ty mu napisa?e?, ?e musz? to przemy?le? i dam zna? a na pewno nie b?dzie to ?atwy kod i cena te? nie b?dzie niska". Po napisaniu do baabuska napisa?, ?e kod b?dzie nie trudny. Dodam jeszcze, ?e jak baabuseek robi na CODE blocks to Ty nie potrafisz skompilowa? na swoim ,,devie". Nic ciekawego na ten moment nie pokazujesz tylko to, ?e masz strone WWW + sprzedajesz kody z neta bo z tego co wiem wszystkie kody co robisz to wstawiasz tam a nie widz? tam ?adnych ciekawych kod?w opr?cz 2, kt?re nie wnikam ale mog?e? sam napisa? :D
[MENTION=15656]edi[/MENTION] t
Sam mam w?asn? stron? internetow? [portfolio], ale po co mam tutaj dawa?. Nie chce podawa? swojego nicku bo to jest zb?dne.
[MENTION=442488]Sieraano[/MENTION] nic nie napisa?e? :)
 
Last edited:

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: Do??cze do projektu Tibi 7.60 jako skrypter :)

Nie wiem dlaczego doda?e? tutaj sw?j nick.. Jedno Ci powiem, ?e to co Ty sprzedajesz to wszystko jest na internecie.

Nie sprzedaje nie swoich kod?w, tylko czas na ich wgranie oraz ich ewentualn? popraw?

Dodam jeszcze, ?e kolega pisa? do Ciebie o kod a Ty mu napisa?e?, ?e musz? to przemy?le? i dam zna? a na pewno nie b?dzie to ?atwy kod i cena te? nie b?dzie niska". Po napisaniu do baabuska napisa?, ?e kod b?dzie nie trudny.

Od wielu czynnik?w zale?y przyj?cie zlecenia - przecie? robisz "w bran?y" to wiesz, co nie?

Dodam jeszcze, ?e jak baabuseek robi na CODE blocks to Ty nie potrafisz skompilowa? na swoim ,,devie".

684f2a1fa5c0efcf026161670d67796c.png


????

Nic ciekawego na ten moment nie pokazujesz tylko to, ?e masz strone WWW + sprzedajesz kody z neta bo z tego co wiem wszystkie kody co robisz to wstawiasz tam a nie widz? tam ?adnych ciekawych kod?w opr?cz 2, kt?re nie wnikam ale mog?e? sam napisa? :D

Tak jak wspomnia?em wcze?niej, nie sprzedaj? kod?w z internetu tylko sw?j czas na ich wgranie plus poprawki. Za czas?w Otsoftu bardzo du?o si? udziela?em i publikowa?em swoje twory, ale na tnecie po prostu nie warto (bo nie ma komu). Ale kto wie, mo?e za jaki? czas dodam co? ciekawego.

Tw?j ruch.
 

macius198

User
Joined
May 29, 2018
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Do??cze do projektu Tibi 7.60 jako skrypter :)

Daj mi link do rzeczy, kt?re zrobi?e? Ty. Czas na wgranie kodu? To jest dos?ownie 2minuty z Tibia Net.
Od wielu czynnik?w zale?y przyj?cie zlecenia - przecie? robisz "w bran?y" to wiesz, co nie?
Oczywi?cie, lecz to by? banalny kod bo w tym przypadku by? to Serek EVENT.


Co by Ci tutaj napisa?. Po prostu zle mnie zrozumia?e?. Chodzi tutaj oto, ?e jak Baabuseek dodaje kod itd to Ty nie potrafisz p??niej przebudowa? na dev w tym przypadku ctrl + f11 :) Mia?em gdzie? screeny z rozmowy jak znajd? to wy?le :)
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: Do??cze do projektu Tibi 7.60 jako skrypter :)

Daj mi link do rzeczy, kt?re zrobi?e? Ty.

znajdziesz je na mojej stronie oraz w czelu?ciach internetu

Czas na wgranie kodu? To jest dos?ownie 2minuty z Tibia Net.

OK. Za??? temat z ofert? wgrywania kod?w ludziom za darmo. Ciekawe kiedy Ci si? znudzi

Oczywi?cie, lecz to by? banalny kod bo w tym przypadku by? to Serek EVENT.

Nie znam takiego eventu, nigdy nie widzia?em go na serwerze. Pewnie dlatego odm?wi?em


Co by Ci tutaj napisa?. Po prostu zle mnie zrozumia?e?.

Albo Ty mnie, zapyta?em tylko o tw?j nick inny ni? "macius198" a tu drama... prawie jak na youtubie

Chodzi tutaj oto, ?e jak Baabuseek dodaje kod itd to Ty nie potrafisz p??niej przebudowa? na dev w tym przypadku ctrl + f11 :) Mia?em gdzie? screeny z rozmowy jak znajd? to wy?le :)

Pewnie chodzi o bibliotek? kt?ra umo?liwia?a zdobycie wi?kszego poziomu ni? 820k, kt?r? Konrad doda? do projektu. Faktycznie, bije si? w pier? ?e nie potrafi?em jej obs?u?y? :( mam nadziej? ?e zrobi?e? to za mnie ?
 

macius198

User
Joined
May 29, 2018
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Do??cze do projektu Tibi 7.60 jako skrypter :)

Powiem Ci tak, ?e za?o?e zaraz kana? na YT i b?d? nagrywa? filmiki jak wgra? dany kod itd :) To na pewno si? nie znudzi :D
 

Bruce

Active User
Joined
Dec 13, 2008
Messages
112
Reaction score
6
Age
29
Odp: Do??cze do projektu Tibi 7.60 jako skrypter :)

Okej, pode?lij linka jak zrobisz. GL
 
Top