What's new

Poszukuję Do?wiadczony mapper i skrypter poszukiwani (P?atne)

adrianek03

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
97
Reaction score
5
Witam, od niedawna nasz?a nas idea, aby stworzy? ciekawy server RPG z w?asn? map?, kt?ra jest ju? po cz??ci stworzona oraz fabu??, nie do?? skomplikowan?, ale mi?? do gry wraz z innymi tibijczykami :suspicious: (tibia 10.98) (PVP 8.6).

Poszukujemy osoby na stanowisko mappera (do?wiadczonego, bez auto board'er?w) oraz skryptera do tworzenia quest?w (NPC, missions etc.) kt?re nie b?d? do?? skomplikowane. Od razu napisz?, ?e kiedy? si? tym zajmowa?em, ale na dzie? dzisiejszy moje poj?cie na ten temat jest do?? ?cisle z racji tego, ?e moja historia z OTS'ami zako?czy?a si? na tibii 8.6. Ca?o?? obowi?zk?w jest op?acane przez nas z?otem (tj. wyp?ata w zale?no?ci od projektu jaki zosta? stworzony) Chcemy stworzy? fajny server RPG za kt?ry jeste?my w stanie p?aci? wynagrodzenia via PayPal tak?e nic nie ma za darmo, dajesz nam co? od siebie, a my dajemy co? od siebie.

Silnk jest, VPS do test?w ju? jest, wystarczy podpi?? wszystko pod VPS i dzia?a? na TEST servie.
Je?eli my?lisz, ?e nadasz si? do tego, to prosz? o jakie? prace pr?bne mapper?w w odpowiedzi poni?ej oraz zaprezentowanie swoich umiej?tno?ci skrypter?w.



Szukamy
0/1 Mapper (DO?WIADCZONY)
0/1 Skrypter (DO?WIADCZONY)

Je?eli nie uwa?asz si? za do?wiadczon? osob? w tej kwestii to prosz? o zignorowanie tego postu poniewa? szukamy naprawd? fajnych os?b do stworzenia czego? na poziomie z anga?em finansowym, pozdro!
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Do?wiadczony mapper i skrypter poszukiwani (P?atne)

Za 50 pounds moge cos pomapczyc, jak tylko kupie kompa.
 

adrianek03

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Do?wiadczony mapper i skrypter poszukiwani (P?atne)

Mo?esz napisa? do mnie na profilu fb:
Je?eli uwa?asz, ?e Twoje prace s? warte ceny to ?mia?o prosz? o kontakt, pi?tka!
 

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Do?wiadczony mapper i skrypter poszukiwani (P?atne)

Skrypter / mapper
MAPY, MAPY2
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Do?wiadczony mapper i skrypter poszukiwani (P?atne)

@up
Spoko, pierw tylko ogarne kompa, a poza tym sporo pracuje wiec wiesz. Ale cos pokazac moge, jak cos bd w kontakcie.
 
Top