What's new

-Expowiska Dragon Lair :)

Draxido

Active User
Joined
May 31, 2009
Messages
58
Reaction score
1
Odp: Dragon Lair :)

nie twoja praca wi?c sie tak nie ekscytuj skopiowa?e? ja z jakiego? otsa Gra?em nie na 1 ots z rl mapk? i to jest exp z pyre dl wiec nie tw?j i nie robi?e? tego ty ! 1/10 za skopiowanie :(:(
 

sangelrg1996lol

New User
Joined
May 9, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Dragon Lair :)

Nawet je?li to skopiowa?e? to i tak daje ocen? 10/10 dla tego kto j? zrobi? :) I mam pytanie. Jestem pocz?tkuj?cy. I nie wiem jak zrobi? takie g?ry br?zowe. My?la?em ,?e to te co w podziemiach ale jednak nie. Pomorze kto? ?
 

Anvar

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
74
Reaction score
7
Odp: Dragon Lair :)

Czy twoja, czy nie twoja praca i tak jest ?a?osna. Bezsensownie zasyfiona ?wirem g?ra, a podziemia maj? zbyt ciasne przej?cia. Paladyn na takiej mapce nie m?g?by gra?, bo zbyt ma?o miejsca do ucieczki. Og??em nic do niczego nie pasuje. 2/10

btw.
Arts geniuszu powiedz mi co mia?em tam da? jakbym doda? tam szczeg??y i tego rodzaju rzeczy to to by?o zasyfione i brzydkie.. Wi?c pomy?l pierw
Ty te? pomy?l, bo ta mapka i tak jest zasyfiona i brzydka. Zamiast co? doda?, powiniene? zredukowa? liczb? tego syfu.
 

sangelrg1996lol

New User
Joined
May 9, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Dragon Lair :)

Rzeczywi?cie. Nie pomy?la?em jak byt si? na tym expi?o. Tylko dla Knighta ale og??em ?adnie zrobione.;)
 

Qantor

User
Joined
May 26, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Dragon Lair :)

Starannie zrobiona mapa wida?, ?e du?o przy niej pracowa?e?
 
Top