- Dołączył
- Kwiecień 28, 2009
- Posty
- 113
- Liczba reakcji
- 0
Elo , no wi?c tak , zakupuje pacca po przez tibia.com z?ozylem zamowienie , mam tytu? itp i wypelniam wlasnie druczek i jestem przy danych tzn wpisalem imie i nazwisko a nizej kod pocztowy **-*** L****w i teraz musze wpisac adres a nie zmiesci mi sie jak widze
. Wpisalem na tibia.com ul.ks.W.B**********o 60 , czy musze wpisywac na druczku z tym ul.ks.W ... cy moze byc samo B**********o 60 ? Bo nie wiem czy musi byc identycznie jak na tibia.com , sory co do tych gwiazdek,ale bym podal moj adres tak to hehe
.
. Wpisalem na tibia.com ul.ks.W.B**********o 60 , czy musze wpisywac na druczku z tym ul.ks.W ... cy moze byc samo B**********o 60 ? Bo nie wiem czy musi byc identycznie jak na tibia.com , sory co do tych gwiazdek,ale bym podal moj adres tak to hehe
.| Notka moderatorska: |
| Zamykam //Grumpy |

.