What's new

Dziecko na moderatora?

Status
Not open for further replies.

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
[MENTION=408163]Ciamciaj Bigos[/MENTION], sprawdzasz stan psychiczny swoich s?ugus?w zanim ich we?miesz do kadry?


Yj3qj0i.png


ji98oGa.png


Mog? wiedzie? gdzie tu niby kogo? obrazi?em? Bo chyba nikt normalny by si? nie pop?aka? z tego powodu, tego ch?opczyka zabola?o chyba ?e wy?miewam jego postaw? i to co robi lub chce zrobi?, chyba ka?dy przyzna mi racj? ?e wprowadzenie tego pkt regulaminu co kuzyn chce wprowadzi?, z lekka wkurzy ludzi, kt?rych i tak jest ma?o, tak?e wnioskuj? o usuni?cie kuzyna ze stanowiska moderatora, bo jak ka?demu tak zacznie warny sypa? za byle co i z byle powodu to nikt nie b?dzie korzysta? z tego forum, wiedz?c ?e za nic mo?e dosta? kopa w dup?, p??niej b?dziesz wini? siebie czy innych cz?onk?w kadry ?e popsuli to forum swoim u?omnym zachowaniem? Sam b?d?c moderatorem, czasem dawa?em warny z byle powodu, co sprawi?o ?e jaka? cz??? os?b zapewne przesta?a odwiedza? to forum, widz?c ?e dzieje si? takie co?, nie wiem czemu prowadzisz tak? ?mieszn? polityk? forum, bior?c ludzi g?upich do kadry ...
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Dziecko na moderatora?

Sam b?d?c moderatorem, czasem dawa?em warny z byle powodu, co sprawi?o ?e jaka? cz??? os?b zapewne przesta?a odwiedza? to forum
I jeszcze cokolwiek komentujesz?

[MENTION=408163]Ciamciaj Bigos[/MENTION] Wo?am od razu bo mo?e przegapisz temat ;d
[MENTION=394847]Awesome Asimov[/MENTION] Zmian? regulaminu konsultowa?em z Bigosem.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Dziecko na moderatora?

[MENTION=406296]Kuzyn[/MENTION], mo?e powiniene? to zrobi? z lud?mi co tworz? to forum, te serwery itd? I tak komentuj?, bo chce ?eby? nie robi? tego co ja robi?em.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Dziecko na moderatora?

Musz? przedstawia? one rzeczywisty stan mapy/rozgrywki.
Nikt nie napisal, ze nawet dodanie kamyka pod depo musi byc odnotowane w prezentacji serwera, chodzi jedynie o razace, wieksze niezgodnosci tematu z serwerem.

Warna cofam i staraj sie dobierac bardziej odpowiednio dzialy.
 
Status
Not open for further replies.
Top