What's new

- ElfBot ElfBot NG - 4.5.1 problem

Status
Not open for further replies.

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Mam problem. Sci?gn??em z oficjalnej strony Elfa, kt?re nast?pnie zainstalowa?em i pr?bowa?em uruchomi?. Najpierw wyskakuj? okienko dot. klucza. Kiedy wcisn? ok. Nic si? nie dzieje. Nast?pnie znowu pr?buj? odpali? bota i wyskakuje okienko 'Please run Tibia first'. Problem w tym, ?e Tibie mam juz odpalon? a te okienko wyskakuje ca?y czas.

Macie jakie? pomys?y co z tym zrobi? ?
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
163
Age
30
Odp: ElfBot NG - 4.5.1 problem

Prawdopodobnie mia?e? ju? kiedy? Elfa na kompie i teraz nie chce si? w??czy?. Spr?buj usun??, to z proces?w i w??czy? ponownie.

#down
Szkodzi. 3 dni ,to 3 dni i ani godziny wi?cej. Tw?j czas na u?ywanie Elfa min??, do czasu zakupu oryginalnego.
 
Last edited:

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: ElfBot NG - 4.5.1 problem

Mam problem. Sci?gn??em z oficjalnej strony Elfa, kt?re nast?pnie zainstalowa?em i pr?bowa?em uruchomi?. Najpierw wyskakuj? okienko dot. klucza. Kiedy wcisn? ok. Nic si? nie dzieje. Nast?pnie znowu pr?buj? odpali? bota i wyskakuje okienko 'Please run Tibia first'. Problem w tym, ?e Tibie mam juz odpalon? a te okienko wyskakuje ca?y czas.
Macie jakie? pomys?y co z tym zrobi? ?


@edit

Mam na kompie tak?e starsz? wersj? do otsa, ale nie gram ju? i po prostu zostawi?em to. Jako? to szkodzi ? CHyba nie, prawda ?
 
Status
Not open for further replies.
Top