What's new

- ElfBot [Elfbot] TRain dla Palla

Status
Not open for further replies.

ziomexraff

User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
24
Reaction score
0
Witam mam problem chce skilowa? pallem. Mam kamyki no i tu zaczynaja si? schody.
Akcja rozgrywa sie na troll ab. Znalaz?em ju? skrypt z drzwiami
useongrounditem KluczID DrzwiID

Ale teraz prosz? o to ?eby wraca? do dp no to moge waypointy ale jak juz w dp bedzie ?eby otwiera? dp wkladal tam all kase i brall 100 kamykow no i zakladal na reke. Z kas? wiem ze jest skrypt zeby do banku zostawial ale przy okazji jak oddaje kasy to zeby bral kamienie ale jak najwazniejsze jest to zeby bra? kamienie. plx prosze o pomoc :)
 

Piterao

User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: ElfBot TRain dla Palla

Odp: ElfBot TRain dla Palla

B?dzie to trudne do wykonania, aczkolwiek prosz?.
Robisz wpt z expa do banku, depozytujesz kase, podchodzisz do depozytera i dajesz action:
reachgrounditem dp
opengrounditem dp
wait 500
openitem 2870 1 'Locker' <-otwiera w locker szary bp z kamykami(mo?esz zmienic kolor bp ale pamietaj tez o zmianie id. W tym backpacku beda twoje kamienie)

Dodajesz hotkeya (moze byc w avebot ale lepiej dodaj go do hotkeys zwylych) auto 200 refillammo idsmallstones. Sprawdz czy dziala.
 

ziomexraff

User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
24
Reaction score
0
Odp: ElfBot TRain dla Palla

Odp: ElfBot TRain dla Palla

Z checi? bym sprawdzi? ale niestety nie ma elfbota po 8.61 a podobno ma ju? wog?le nie wyj??.
 

Piterao

User
Joined
Mar 29, 2009
Messages
20
Reaction score
0
Odp: ElfBot TRain dla Palla

Odp: ElfBot TRain dla Palla

w sumie to masz racj?. jak masz jakiego? starszego elfa to przetestuj na otsie jakim?. Jestem ciekaw czy zadzia?a.
 
Status
Not open for further replies.
Top