What's new

English Board

English Board

  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie.

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 0 0.0%
  • Tak.

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:5235;a:5:{s:12:"polloptionid";i:5235;s:6:"nodeid";s:7:"2443654";s:5:"title";s:4:"Tak.";s:5:"v

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:5798;a:5:{s:12:"polloptionid";i:5798;s:6:"nodeid";s:7:"2443654";s:5:"title";s:4:"Tak.";s:5:"v

    Votes: 0 0.0%
  • a:3:{i:7769;a:5:{s:12:"polloptionid";i:7769;s:6:"nodeid";s:7:"2443654";s:5:"title";s:4:"Tak.";s:5:"v

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:9710;a:5:{s:12:"polloptionid";i:9710;s:6:"nodeid";s:7:"2443654";s:5:"title";s:981:"a:3:{i:579

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:12251;a:5:{s:12:"polloptionid";i:12251;s:6:"nodeid";s:7:"2443654";s:5:"title";s:981:"a:3:{i:7

    Votes: 0 0.0%
  • a:1:{i:15497;a:5:{s:12:"polloptionid";i:15497;s:6:"nodeid";s:7:"2443654";s:5:"title";s:1477:"a:1:{i:

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    34
Status
Not open for further replies.

iSanto

Demetri-World.net
Joined
Jan 8, 2011
Messages
922
Reaction score
87
Witajcie,
powsta? pomys?, aby na naszym forum wprowadzi? tzw. English Board czyli dzia?, w kt?rym tematy oraz posty by?by w j?zyku angielskim. Obecnie, niekt?rzy obcokrajowcy (tak, czasami tutaj zagl?daj?, serio) u?ywaj? google translate, kt?ry t?umaczy ca?? stron?, jednak mo?na umo?liwi? im pisanie w j?zyku uniwersalnym.

W dzisiejszych czasach, j?zyk angielski jest j?zykiem, kt?rego prawie ka?dy uczy? si? od szko?y podstawowej, zatem w stopniu lepszym b?d? gorszym ka?dy ma opanowan? komunikacj? na poziomie podstawowym. My?l? zatem, ?e wi?kszo?? u?ytkownik?w b?dzie rozumia?a o czym dany u?ytkownik pisze, a je?eli kto? nie uczy? si? tego j?zyka, to po prostu b?dzie omija? ten dzia? szerokim ?ukiem, tak samo jak niekt?rzy omijaj? regulamin forum :lol: .

Uwa?amy, ?e dzia? taki pomo?e rozwin?? w jakim? stopniu forum, a zapewne nie zaszkodzi mu.

Oczywi?cie zanim wprowadziliby?my taki dzia? na forum, dodaliby?my mo?liwo?? zmiany j?zyka podczas rejestracji na j?zyk angielski.
Co wy u?ytkownicy s?dzicie o tym?
 

Kazia

REDRUM
Joined
May 15, 2009
Messages
490
Reaction score
281
Odp: English Board

Zadajcie sobie najpierw pytanie, czy wy jako kadra plynnie poslugujecie sie tym jezykiem?
 
Last edited by a moderator:

Logit3ch

Advanced User
Joined
Oct 2, 2013
Messages
165
Reaction score
6
Odp: English Board

Pomys? bardzo dobry.
Mo?na te? dorobi? na dole strony jakby "opcj?" wyboru j?zyka Angielskiego lub Polskiego.
 

Esay

Active User
Joined
Dec 24, 2011
Messages
94
Reaction score
13
Odp: English Board

Liberum veto

Notka moderatorska:
Tutaj to nie dzia?a ;)
~dami1310
 
Last edited by a moderator:

Rarzillo De Bonzo

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
726
Reaction score
27
Odp: English Board

Pomys? bardzo dobry, lecz niekt?rzy u?ytkownicy nagminnie gardz? zasadami j?zyka polskiego, wi?c je?eli b?d? chcieli korzysta? z ?w forum, to zapewne b?d? musieli zakupi? drugi s?ownik ;). Warto wspomnie? tak?e, ?e niekt?rzy pr?buj? u?ywa? tego j?zyka, lecz jako? im to nie wychodzi i w rezultacie zamiast screen, wychodzi screan.
 

Logit3ch

Advanced User
Joined
Oct 2, 2013
Messages
165
Reaction score
6
Odp: English Board

&up
Lub : Jak nada? mojej postaci prawa GOOD'a...
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: English Board

Jestem na nie. Ale tylko dlatego, ze macie i tak wyjebane na ludzi tutaj. Lepiej juz nic nie ruszajcie bo szkoda tylko waszego czasu, albo nie daj boze jeszcze cos zjebiecie bardziej.
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: English Board

jestem na tak, ale zanim dodacie ten dzial, to zbanujcie kikimore ;/
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: English Board

"Co wy u?ytkownicy s?dzicie o tym?"

Nie. Wol? ?eby tnet zdech? ju? z samymi Polakami a wszyscy przenie?li si? na jedno z dw?ch zagranicznych for. Bo jakby tak spojrze? na histori? wszystkich stron o OTSach to... chyba bardziej podzielonej i w dodatku ma?ej spo?eczno?ci w historii gier nie by?o ;p
 

Hawkhere

Advanced User
Joined
Nov 5, 2013
Messages
284
Reaction score
20
Odp: English Board

jestem na nie, dlaczego ? Forum umiera a przynajmniej nie ma jakich? mega rotacji, domena jest polska i nie przychodz? tu brazole ani inne ?cierwo wi?c nie ma sensu moim zdaniem
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: English Board

przepraszam, kurwa, ale trzeba byc prawdziwym kretynem, zeby dawac ostrzezenie za normalnego posta, ze zrozumieniem ktorego ma problem moderator globalny, kurwa. Powiedz mi, w ktorym punkcie ten post jest glupi?

W ko?cu wiesz jak ja si? czu?em gdy Twoi podw?adni post?powali dok?adnie tak samo i nic z tym nie robi?a?. Nie robi?a? nic, kiedy Twoi ludzie wlepiali bezmy?lne warny, bawili si? rangami i odstraszali u?ytkownik?w w?a?nie takim zachowaniem, gdzie za pr?b? wyra?enia tego co by?o nie po my?li kadry by?y bany i o?mieszanie tych os?b. Jeste? bezczelna, b?d?c wsp??odpowiedzialn? za to gdzie jest teraz to forum, krytykujesz ludzi, kt?rzy przynajmniej pr?buj? posprz?ta? to g?wno po waszych nieudolnych rz?dach, 'zajebistego' duetu Kazia + Korzonek.

Oczywi?cie wiesz, ?e pisz? to do Kazi, a nie Patrycji, kt?r? nadal kocham. <3

@topic, we?cie lepiej zr?bcie forum po arabsku przynajmniej si? pouczymy jakiego? nowego j?zyka, bo i tak nic nie pomo?e temu forum ;d
 
Last edited:

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: English Board

po prostu b?dzie omija? ten dzia? szerokim ?ukiem, tak samo jak niekt?rzy omijaj? regulamin forum :lol:
:D

Taki dzia? na pewno nie b?dzie przeszkadza? i na pewno nie b?dzie potrzebny ;)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: English Board

Tak sie zastanawiam. Jest w ogole sens istnienia tego tematu?
Byl pomysl, trzeba bylo jebnac dzial, w niczym nie przeszkadza podobno a moze pomoc. Czemu wiec od razu nie zostal dodany?
Po prostu za miesiac jak byscie zobaczyli, ze sa 4 tematy na krzyz w tym dziale to byscie zrezygnowali, bo dla jednego posta w tygodniu nie ma sensu dzialu trzymac.
Ale wy jak zwykle wolicie dowalic jakis temat w ktorym sie wszyscy tylko beda wyzywac i narzekac xD
Chcecie to dodajcie jesli taka wasza wola. Ale problemow w pomysle jest masa. Czesc kadry pewnie nie ogarnia angielskiego nawet na srednim poziomie. Obcokrajowcow jest i tak malo, wiec dzial bedzie stal pusty. Kolejny w milionie dzialow na forum...
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: English Board

Zrobicie jak chcecie, ale chwila moment stop. Czy nie lepiej ogarn?? t? "rze?" poddzia??w? Macie tu bardzo du?o dzia??w, poddzia??w ale po co a? tyle jak wi?kszo?? jest pusta nied?ugo b?dzie tak ?e b?dzie wi?cej dzia??w ni? u?ytkownik?w tego forum. Mo?e czas zacz?? ogarnia? to co jest a nie dodawa? nast?pne (za przeproszeniem) g?wna. Ogarnijcie to co jest i b?dzie lepiej,mo?e taka reklama forum o_O bo tak jak dawniej nic si? nie dzieje

UWAGA
_________
* Uprzejmie prosz? nie spina? si? i m?wi? jakie to ja bzdury pisz?, ka?dy ma swoje zdanie. CZE??
 

Grimekk

memsoria.pl
Joined
Oct 9, 2011
Messages
609
Reaction score
56
Odp: English Board

to jak sentymentalnie niektorzy podchodza do tego forum jest fajne
 

Wildhells

Senior User
Joined
Feb 4, 2012
Messages
2,346
Reaction score
119
Odp: English Board

Jestem na nie. Ale tylko dlatego, ze macie i tak wyjebane na ludzi tutaj. Lepiej juz nic nie ruszajcie bo szkoda tylko waszego czasu, albo nie daj boze jeszcze cos zjebiecie bardziej.

Dok?adnie tak jak pisze Kikimora. To forum umiera i nie op?aca si? tutaj ju? nic dodawa?. ;)
 

Brzustek

Senior User
Joined
May 30, 2012
Messages
725
Reaction score
29
Odp: English Board

Ca?kiem dobry pomys?, mo?e to przyci?gn?? troch? graczy z zagranicy.
 
Last edited:

Saelasti

Advanced User
Joined
Apr 1, 2014
Messages
192
Reaction score
25
Odp: English Board

Po co?
W ko?cu OTLand po co? istnieje i tak?e po co? te dzia?y posiada, aby ludzie zza granicy si? tam zbierali i udzielali.
Tnet to polskie forum i po co to zmienia? mamy.
 

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: English Board

Pojebalo Was. :D
Bedzie tak samo jak na Otsoft'cie, ze kadra bedzie wypelniac dzialy angielskie z bledami gramatycznymi, no i oczywiscie kto normalby moglby tu przysjsc czegos szukac? Szczegolnie jak posiadacie domene "net.pl". -_-
 
Status
Not open for further replies.
Top