What's new

Evo - kilka szczeg???w.

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Planuje robi? dobre Evo i zastanawiam si? nad kilkoma szczeg??ami. Exp raty b?d? raczej ?rednie (levele 250-300 po tygodniu). Mapa b?dzie ?adna ale z teleportami, napisze si? jakie? minigierki, eventy i questy. Kto mnie zna ten wie ?e costam wykminie :) Chcia?bym ?eby cc mia?o jaka? warto?? i teraz mi?dzy innymi pojawia si? pytanie:
Ko?cz?ce si? potiony i runy czy nielimitowane?
Skupi? si? bardziej na urozmaiconych questach czy eventach? ( i tak i tak b?d? oba tylko teraz kt?rych wi?cej na pocz?tek :p)
Vocations nie rusza? czy tchnac w nie powiew ?wie?o?ci (nerfy dmg druida, boost leczenia i tym podobne) (oczywi?cie nowe czary b?d? robi? tak czy siak)

Wytapane Z2 tapatalka
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Evo - kilka szczeg???w.

Jaki client? Jak evo to wiadomo ?e releporty musz? by? :p. Mapa w?asna? My?l? ?e runy mog? si? ko?czy? ale potiony nie. Questy i eventy zr?b tak p?? na p?? xd chocia? ja nie ludzie bra? udzia?u w eventach bo s? nudne, no chyba ?e konkursiki jakie?, np naj?adniejszy domek itp. Profesje niech b?d? takie jakie s?, ale mo?esz doda? kilka czar?w, ek np czar obszarowy, nie za du?y ale te? nie za ma?y :p. Addony niekt?re zr?b za cc, ale za spor? cen? cc xdd. Nie dodawaj boss?w normalnie ?eby si? respi?y, lepiej naloty i rar itemy z nich wypadn? xd
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Evo - kilka szczeg???w.

8.6 bo najwi?cej graczy. Zbieram fundusze na co? 10+.
Potiony to nie problem, porobie skupy i sprzeda? ca?ych backpackow :) Szczerze to nie wiem jaka mapa, od tego mam mapera kt?ry si? z ni? bawi od miesi?cy. Pewnie co? starego z niej zostanie. Ja si? zajmuj? mechanik? gry, rozgrywk? i rozrywk?.
Wytapane Z2 tapatalka
 
Last edited:

Skajowski

Senior User
Joined
Jun 11, 2010
Messages
1,160
Reaction score
90
Odp: Evo - kilka szczeg???w.

Ja osobi?cie chcia?bym pograc na takim evo z nutk? rpg - ko?cz?ce sie poty, runy, ( nie koniecznie amunicja)
M?g?by? postarac si? wprowadzic cos takiego, ?eby gra by?a grupowa - chodzi o to, ?e np na jaki? quest musi byc service jak np poi na rl ;P.
Powodzenia ci ?ycz?, jak co? takiego zrobisz to wejde i pogram :p
 

Kahras

Senior User
Joined
Aug 26, 2011
Messages
2,714
Reaction score
167
Age
25
Odp: Evo - kilka szczeg???w.

Jaki client? Jak evo to wiadomo ?e releporty musz? by? :p. Mapa w?asna? My?l? ?e runy mog? si? ko?czy? ale potiony nie. Questy i eventy zr?b tak p?? na p?? xd chocia? ja nie ludzie bra? udzia?u w eventach bo s? nudne, no chyba ?e konkursiki jakie?, np naj?adniejszy domek itp. Profesje niech b?d? takie jakie s?, ale mo?esz doda? kilka czar?w, ek np czar obszarowy, nie za du?y ale te? nie za ma?y :p. Addony niekt?re zr?b za cc, ale za spor? cen? cc xdd. Nie dodawaj boss?w normalnie ?eby si? respi?y, lepiej naloty i rar itemy z nich wypadn? xd

Git tylko to raczej byloby nie ferowe wobec postaci ED/MS ktorzy uzywaja runek.
A np. taki knight to tylko poty + exori gran no i mozna bocic 24/7

@Topic

Kto mapper?
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Evo - kilka szczeg???w.

@up
top secret ;P
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Evo - kilka szczeg???w.

Kahras, ale co z tego skoro taki ek to ani dmg ani nic ;dd stawiaj?c na bota mo?esz zapakowa? 1k albo 2k sd albo i wi?cej, mo?esz te? u?ywa? czar?w zamiast run, ja kiedy widz? evo gdzie si? ko?cz? runy i poty to po prostu wychodze :p
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Evo - kilka szczeg???w.

Chc? Ci si? robic otsa pod 10x, ziomu??
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Evo - kilka szczeg???w.

@up
tak. 10.x + otc + troch? czasu i umiej?tno?ci i fajne rzeczy mo?na zrobi? :), ale na to potrzebuj? funduszy.

@topic
co do mapy to dosta?em info ?e to prawie w ca?o?ci custom :p
 
Top