What's new

[F1] Hamilton zdobywa Pole Position...

Status
Not open for further replies.

Rechert

User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
13
Reaction score
2
Hamilton zdobywa Pole Position w Abu Zabi​
W dzisiejszych kwalifikacjach Hamilton z zespo?u McLaren Mercedes zaj?? pole position z czasem 1:40.948. Polak, Robert Kubica zaj?? si?dme miejsce z czasem 1:41.992 i b?dzie startowa? z czwartej linii.
 

Tsuna

Active User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
121
Reaction score
10
Odp: [F1] Hamilton zdobywa Pole Position...

McLaren na tym torze ma wyra?n? przewag? nad innymi zespo?ami. Szkoda ?e drugiemu kierowcy siad? bolid bo zapewne zaj??by wysok? lokat?. Robert zrobi? co m?g? i osobi?cie mnie 7 miejsce cieszy. Chwilami wydawa?o mi si? ?e Kubica b?dzie wy?ej, ale trzeba pami?ta? ?e BMW w tym sezonie prezentuj? si? s?abo i to ?e obaj kierowcy tego teamu przeszli do Q3 by?o du?ym powodem do rado?ci. Dziwi mnie fakt ?e Fernando Alonso zaj?? dopiero 16 miejsce. Kolejnym, ale tym razem pozytywnym zaskoczeniem jest bardzo dobra jazda Sebastiana Buemiego. Podsumowuj?c, licz? na ciekawy wy?cig i na to ?e Robert b?dzie par? na pud?o:)
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: [F1] Hamilton zdobywa Pole Position...

Gratulacje dla Hamiltona. W tym sezonie pokaza? klas?. Kubica jak na jego bolid pojecha? bardzo dobrze. Button mnie troch? zaskoczy? 5 miejscem.
 

Tsuna

Active User
Joined
Oct 31, 2009
Messages
121
Reaction score
10
Odp: [F1] Hamilton zdobywa Pole Position...

Bolid w ko?c?wce sezonu nadrabia do innych bo wszyscy skupiaj? si? na nast?pnym sezonie, a BMW robi co mo?e by teraz si? pokaza?. Problemem jest jednostka nap?dowa.
Robert je?dzi teraz na silniku z ograniczonymi obrotami i bardziej "paliwo?ernym". To sprawia ?e osi?gi nie s? takie najlepsze i waga bolidu ro?nie. Nie wiem czy tylko ja to zauwa?y?em, ale na tym torze jest ma?e zu?ycie opon.
 
Status
Not open for further replies.
Top