What's new

Fail

Status
Not open for further replies.

Norbert

Forum friend
Joined
Nov 8, 2009
Messages
1,125
Reaction score
33
Age
34
Dobra, bo kolejne tematy wkurwionych user?w zaczynaj? si? robi? ?mieszne.

Kiedy pro ogar (murzyn Alastora) ogarnie te pluginy? Ja rozumiem, ?e mo?ecie robi? user?w w chuja (przy?pieszamy forum itp) no ale to ju? si? troch? dra?ni?ce robi.
Osobi?cie mog? si? nawet po?wi?ci? i pomoc w wykluczeniu obecno?ci jakiego? shellcoda w tych najbardziej wykorzystywanych wtyczkach (shoutbox itp).
Ja rozumiem, ?e najwi?kszy biznesmen w Polsce boi si? mafii no ale bez przesady.
I niech si? kolorowi od tego tematu z ?aski swojej odpierdol? bo nie przekonuj? mnie twierdzenia w stylu "w najbli?szym czasie wszystko wr?ci do normy".
 

Through

User
Joined
May 20, 2010
Messages
48
Reaction score
3
Odp: Fail

Zgadzam si? z Norbertem, ?mieszne jest gadanie "w najbli?szym czasie wszystko wr?ci do normy" my u?ytkownicy chcieliby?my jakich? szczeg??owych informacji na temat tego co si? dzieje na forum, na kt?rym si? udzielamy. W ko?cu jest dzia? techniczny i w nim powinni?my by? informowani o takich sprawach. Nagle znika masa plugin?w i gdy kto? zak?ada temat, global+ zamyka go pisz?c "W najbli?szym czasie wszystko wr?ci do normy. Prosimy o cierpliwo??.".
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Fail

Mamy chwilowe problemy techniczne.
W najbli?szym czasie wszystko wr?ci do normy.
Prosimy o cierpliwo??.​



14ka62g.jpg
 
Last edited:
G

Gudio

Guest
Odp: Fail

Osobi?cie mog? si? nawet po?wi?ci? i pomoc w wykluczeniu obecno?ci jakiego? shellcoda w tych najbardziej wykorzystywanych wtyczkach (shoutbox itp).

Nie ma ?adnego shellcoda. Na forum by?y podmieniane reklamy, wi?c Alastor wszystko wy??czy? i poszed? w pizdu.
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Fail

@up ale antkowych nie ;p

To mo?e ?ci?gnijcie czyste pluginy, ?eby chocia? dzia?a?o SB ;]

ds2ms.jpg
 
G

Gudio

Guest
Odp: Fail

My nie mamy ?adnego dost?pu do funkcji administratora, a pluginy s? wy??czone globalnie. Zosta?o nam to zabrane. Mo?emy co najwy?ej warnowa? ludzi, zamyka?, otwiera? i przykleja? tematy. Zajebiste funkcje ma admin, nie?

#Up,
Nie wiem czyje, tak czy siak Antek nie mia? z tym do czynienia.
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Fail

To mo?e ja z ivelliosem wbijemy si? do Ali na chat? i zrobimy przes?uchanie ;p
Dost?pu do bazy ju? te? nie macie? Spoko ja te? mog?em sobie tylko podpis pod nickiem zmieni? xD
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Fail

robin-williams.jpg


Wa?ne ?eby kasa z reklam lecia?a :).

@down

Wypierdalaj rumu?cu.
 
Last edited:

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Fail

Wi?c jest tak admin z dost?pem poszed? sobie... w pi.... a wy nie mo?ecie nic zrobi? i czekacie cierpliwie? Wi?c ja radz? to innym userom te? poczekajcie i nie wincie ich za to ?e nic nie robi? jak nie maj? dost?pu.
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Fail

Ju? cz??? pluign?w wr?ci?a za co jest + i minus.
Nie wiem jak wy ale "[.you]" traktuje jako najgorszy pluign z powod?w takich ?e przykuwa nasz? uwage i rozprasza nasz okropnie.
Nie wspomn? o opisach w sygaturce
[you] wejd? na xxxxxx rozdaj? darmowe ipody, mp4 oraz PS3 i xboxy!
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Fail

I po w??czeniu plugin?w znowu si? zjeba?a zaawansowana edycja, wywala puste linijki.
 
Status
Not open for further replies.
Top