Co nowego?
Tibia.net.pl

PO ZMIANIE SKRYPTU FORUM MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM. "ZRESETUJ HASŁO(klik)", ABY SIĘ ZALOGOWAĆ .

JEŻELI NIE PAMIĘTASZ STAREGO E-MAILA ZAJRZYJ NA NASZEGO "DISCORDA(klik)" LUB "NAPISZ E-MAILA(klik)"

Flavana.pl 25.07.2020 Godzina 17:30 8.6 HighExp

Avemajor

Stały bywalec
Dołączył
Luty 6, 2012
Posty
337
Liczba reakcji
9
1. Informacje o serverze


IP: Flavana.pl

START: 25.07.2020 o 17:30

Discord :►Skill: x60
►Mlvl: x35
►Klient: 8.60
►PvP: od 50000 lvla
►Stamina: Tak
►Domki: początkowo od 200000 lvla
►Fragi do RSa: 70 na dzień / 250 na tydzień / 850 na miesiącExp Stages:
Flavana.pl posiada bardzo szczegółowo rozbudowany acc maker zawierający informacje na każdy temat.2. Zdobywanie Shop Points w grze? Czemu nie!? :)

-› Każda osoba ma szanse zdobyć punkty do sms shopu przez:-› Branie udziału w PaintBall Event, Zombie Event, Stone Event oraz Eventy prowadzone raz w tygodniu przez Administratora np. Inivisble Event, Draft Event!-› Pomaganie w biciu bossów, gdyż dla każdego oprawcy przewidziana jest nagroda w postaci shop pointsów, poziomów doświadczenia oraz gold ingotów.-› Za przekroczenie różnych bramek level'owych zdobędziesz rozsądna ilość punktów (Możesz Sprawdzić w Zakładce)3. Czym jest Flavana.pl i dlaczego ją stworzyliśmy?-› Flavana.pl jest to efekt kilku miesięcznej pracy, zaangażowanej w projekt administracji.

-› Jest to server z możliwością wbicia kilku milionów level'i dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić że uda zdobyć ci się szybko maksymalny poziom!

-› Serwer jest stworzony z myślą o długiej edycji bez resetów, ponieważ uważamy, że to jest nie w porządku w stosunku do straconego przez graczy czasu jak i pieniędzy.

-› Nasza praca ma na celu udowodnić graczom, tym młodszym jak i starszym, że jeszcze wiara w serwery 8.6 nie zanikła!4. Co możemy Wam zaoferować?

►Częste update:

Mamy wiele pomysłów do zaoferowania, których jeszcze nie zrealizowaliśmy i czekają na odpowiedni moment, aby je dodać!► Dbałość o szczegóły na mapie:

Jesteśmy przewrażliwieni, jeżeli chodzi o mape. Każdy zgłaszany błąd będzie natychmiast poprawiany.► Nie martw się o grę!

Flavana.pl jest stworzona przez graczy, dla graczy. Nie trzeba się, więc martwić o częste restarty czy nowe edycje, Specjalnie dla tego odblokowaliśmy maksymalny Poziom!► Ponad 450 expowisk w tym 50 ukrytych (W każdym mieście zanajdziesz ukryte expowisko)!

Jeżeli nie masz zamiaru kupować VIP'a, pozwiedzaj mapę! Na pewno coś dla siebie znajdziesz. :)► Pay to win?

Na pewno nie tutaj! Przedmioty dostępne w Item Shopie można uzyskać w grze! Mamy w tym momencie dostępne do uzyskania z questów ekwipunki dla kilku profesji wraz z najlepszą tarczą, która dodaj Ci przeliczne bonusy. Co więcej, gdy tylko zabraknie Ci expowisk możesz udać się na exp access quest!5. Eventy:

• Paintball Event [New]

(Każda osoba, która weźmie w nim udział ma szanse wygrać specjalną nagrodę, ale dla najlepszych 3 graczy czekają specjalne nagrody!)

• Draft Event

• Boss Event

• Invisible Event [New]

• Stone Event

• Zombie Event

• Loteria

(Dzięki, której raz na sześć godzin masz szansę wygrać wspaniałe przedmioty!)

• SpecialExp (Event Gildii)

• CastleEvent (Event Dla Gildii)

• Gm Shop Event

• Serek Event

• Box Event

• Oraz Dużo więcej wejdź i sprawdź sam!6. Systemy:• SpecialExp: Event Startuje codziennie o godzinie 17:30, w tym czasie Gildie mogą dołączać do eventu by zdobyć dostęp do special room'u.• Exp Statue: Czy to własnie nie eksploracja tak nieograniczonej mapki daje nam przyjemność? Znajdź wszystkie posągi i zdobądź dodatkowego Expa!!• Addon Bonus: Czy przywiązywaliście wagę do wyglądu waszej postaci? Warto! U nas każdy inny outfit dodaje specjalne oraz unikalne bonusy!• Level Points System [New]: Wzmocnienie postaci przez nabywany poziom to za mało? Za każde przekroczenie bramki level'owej otrzymasz punkty do sms shopu!!• Upgrade System: Twój ekwipunek nie odpowiada Twojej prawdziwej sile i mocy? Nic bardziej mylnego! Ulepszanie ekwipunku na Flavanie jest proste i szybkie, przekonaj się jaką moc mogą posiadać twoje nowe przedmioty.• Dzienny Prezent [New]: Dziennie za spedzony czas na serverze możesz otrzymać lossowy przemiot!Wszystkie informacje o eventach i systemach są na stronie Flavana.pl ZAPRASZAMY!7. Mapa-› Mapa jest ciągle rozwijana, a co za tym idzie jest bardzo miła dla oka i zachęca do ciągłej gry.-› Bardzo dużo rozbudowanych questów. Na ich wykonanie potrzeba dużo czasu oraz niemało logicznego myślenia. Każdy quest jest dostępny dla graczy bez VIP Access!-› Ponad 450 expowisk, w tym 50 ukrytych! U nas nie znajdziesz kwadratowych expowisk! Dodatkowo dajemy możliwość korzystania z "Pay EXP" za Farm Coins oraz Gold Ingoty pozyskiwane podczas gry.-› Na mapie jest sporo nowych terenów oraz tajemniczych zakamarków, które nadają nowego klimatu oraz smaczku. Wszystkie te ciekawostki czekają, żebyś je odkrył!8. Inne:

-› Stabilny silnik nad którym pracowaliśmy kilka miesięcy,

-› Nowe oraz przerobione potwory jak i czary, których nie znajdziesz nigdzie indziej,

-› Fast Attack,

-› Unikalny balans postaci oraz RL War System,

-› Niekończące się runy i potiony,

-› Rozbudowana strefa FUN,

-› Nowe itemy,

-› 9 miast z domkami, których łącznie jest ponad 700,

-› Unikalne komendy dla graczy, których nie znajdziesz na innym OTS,

-› Rozbudowane i unikalne NPC.

ALE TO NIE WSZYSTKO, MAMY DLA WAS JESZCZE WIĘCEJ DO ZAOFEROWANIA W CZĘSTYCH AKTUALIZACJACH.Wejdź na Flavania.pl i przekonaj się sam!9. Screeny:
 
Ostatnia edycja:
Do góry