What's new

Forever alone - zbizu's thread

Status
Not open for further replies.
Z

Zbizu

Guest
Nie by?o mnie w powitalni, nie przedstawia?em si? wszystkim. Nie mam tu na forum znajomych z rl (no chyba, ?e mnie kto? zaskoczy ^^). Wi?kszo?? zna?a mnie jedynie z post?w wielko?ci rozprawek na dany temat. Mimo wszystko czas to nadrobi?.

Mam na imi? ?ukasz, mam 15 lat, mieszkam w okolicach Lublina. Interesuj? si? informatyk?, og?lnie. Chodz? do pierwszej klasy technikum informatycznego. Zainteresowanie to rozwin??o si? u mnie, kiedy zacz??em gra? w Tibi? i koledzy pokazali mi "prywatne serwery". Zacz??em googlowa? jak to dzia?a, czy s? darmowe silniki do tego itp. Potem zacz??em przegl?da? tematy dotycz?ce wydajno?ci, wymaga? na stabilny serwer itp. W sumie nie wiem co jest w tym forum, ?e postanowi?em tu zosta?.

Nudz? si?, wi?c postaram si? odpowiedzie? na wszystkie pytania.
W skrajnych przypadkach pytanie mo?e zosta? zignorowane.
Pami?tajcie o regulaminach.
Nie obra?? si?, je?li nie b?dzie do mnie pyta? ^^
Edit:
face_1289644480_by_michaelw4_thumb.png
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Wirtualne ?ycie codzienne bytu przecz?cego prawom fizyki, czyli megasuchar by zb

Odp: Wirtualne ?ycie codzienne bytu przecz?cego prawom fizyki, czyli megasuchar by zb

Eyy, czemu ja maj?c tyle samo lat chodz? do gimnazjum?
 

Tryndemere

Active User
Joined
Jul 28, 2011
Messages
116
Reaction score
26
Odp: Wirtualne ?ycie codzienne bytu przecz?cego prawom fizyki, czyli megasuchar by zb

Odp: Wirtualne ?ycie codzienne bytu przecz?cego prawom fizyki, czyli megasuchar by zb

Znasz Virtelia?
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Wirtualne ?ycie codzienne bytu przecz?cego prawom fizyki, czyli megasuchar by zb

Odp: Wirtualne ?ycie codzienne bytu przecz?cego prawom fizyki, czyli megasuchar by zb

Eyy, czemu ja maj?c tyle samo lat chodz? do gimnazjum?
Jestem z rocznika 95, urodziny mam dopiero w listopadzie, mo?esz to sprawdzi? w moim profilu.
Znasz Virtelia?
Nie znam.
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Forever alone - zbizu's thread

Co to jest na twoim avatarze.
 

Sandstormowski

Advanced User
Joined
Jul 22, 2011
Messages
409
Reaction score
29
Age
22
Odp: Forever alone - zbizu's thread

Sk?d si? wzi?? tw?j nick?
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Forever alone - zbizu's thread

1. Wi??esz swoj? przysz?o?? z zawodem informatyka? Nie s?dzisz, ?e teraz zbyt du?o nastolatk?w wybiera w?a?nie ten kierunek nie znaj?c si? praktycznie wgl na tym?
2. Interesujesz si? programowaniem?
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Forever alone - zbizu's thread

Sk?d si? wzi?? tw?j nick?
W sumie m?wi? tak do mnie na osiedlu, jest to skr?cenie mojego nazwiska(zbi?o, ale jako zwrot to zbi?u ;d) Fajnie wygl?da napis "Witaj, zbizu" na forach ze skryptem vB, wi?c przy tym ju? pozosta?em.

1. Wi??esz swoj? przysz?o?? z zawodem informatyka? Nie s?dzisz, ?e teraz zbyt du?o nastolatk?w wybiera w?a?nie ten kierunek nie znaj?c si? praktycznie wgl na tym?
2. Interesujesz si? programowaniem?

1. Nie chc? mi si? i?? na studia, wi?c nie szed?em do LO, klasy wojskowa, elektryk, mechanik, sportowa mi nie odpowiada?y, wi?c wybra?em kierunek technik informatyk. W sumie kilku koleg?w z podstaw?wki i gimnazjum r?wnie? wybra?o ten kierunek - mam starych znajomych w klasie. Stwierdzi?em, ?e du?o mog? si? nauczy?, a z lenistwa nie chcia?o by mi si? i?? do jakiej? fizycznej pracy, wi?c to najlepsze, co mog?em wybra?. Jest u mnie oko?o pi?? os?b, kt?re wybra?o ten kierunek ze wzgl?du na to, ?eby sobie na lekcjach pogra?, jednak nie specjalnie si? nimi przejmuj?, gdy? mo?liwe, ?e nie przejd? do nast?pnej klasy. Umiej?tno?ci, jakie zyskam przydadz? mi si? na przysz?o??, gdy? mo?liwe, ?e b?d? posiada? kilka ots?w dla pieni?dzy lub zrobi? mmo na w?asnym silniku/kliencie kiedy?, jednak mimo wszystko nawet je?li b?d? mia? problemy ze znalezieniem normalnej pracy to zawsze ?atwo znajd? j? za granic?.

2. Tak, jednak nie mam czasu, by bawi? si? w nauk? podstaw c++, jednak raczej nigdy nie b?d? mia? a? takiego zainteresowania programowaniem, jak chocia?by Elf - moje zainteresowanie ograniczy si? do tego, co jest na lekcji.
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Forever alone - zbizu's thread

forever-alone-3.jpg


c**j z tego ?e s? w lutym.

1: Co jest ciekawego w pisaniu skrypt?w?
2: Czemu s?dzisz ?e za granic? jest ?atwo znale?? prac??
3: Ch?op?
4: Lubisz pasztet?
5: Chodzisz do kibla?
6: Dasz gold ignot w minecrafcie?
7:
4e81f62414f46.jpg
---- ??
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Forever alone - zbizu's thread

c**j z tego ?e s? w lutym.

1: Co jest ciekawego w pisaniu skrypt?w?
2: Czemu s?dzisz ?e za granic? jest ?atwo znale?? prac??
3: Ch?op?
4: Lubisz pasztet?
5: Chodzisz do kibla?
6: Dasz gold ignot w minecrafcie?
7:---- ??
1. Najciekawsze jest ogl?danie ich dzia?ania podczas test?w, gdy kwesti? ich doko?czenia jest poprawienie dw?ch linii kodu
2. Znale?? - ostatnio du?o gier jest produkcji polskiej lub niemieckiej. My?l?, ?e s? jeszcze jakie? wolne miejsca na projektowanie fizyki gry, czy co? w tym stylu, chocia? poprzez obejrzenie jednego filmiku zainteresowa?a mnie r?wnie? technika tworzenia ruch?w postaci.
3. No raczej, chocia? nie do ko?ca rozumiem pytanie.
4. Jest to rzecz, kt?r? da si? zje?? z czym? innym, aczkolwiek nie jestem jakim? maniakiem tej potrawy.
5. Znasz regulamin dzia?u?
6. Jak do jutra nie zobacz? farm do kupienia w netherze to mog? Ci da? ca?y stack, bo denerwuje mnie niesprawiedliwo?? na tym serwerze.
7. Jednego typa ?ci??o przed 12, odprowadzili?my go i dopiero jak wr?cili?my na imprez? ogarn?li?my, ?e nie wzi?? but?w i szed? boso.
Drugi zapomnia? bluzy, trzeci mia? gniecenia w telefonie. Ja zgubi?em klucze, ale ju? znalaz?em.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Forever alone - zbizu's thread

Dlaczego wyjeba?e? m?j konkurs?
S?dzisz, ?e jeste? dobrym moderatorem?
Dlaczego ty?
 

Forseti

Senior User
Joined
Dec 23, 2011
Messages
954
Reaction score
82
Odp: Forever alone - zbizu's thread

1. Sk?d tutaj trafi?e? i dlaczego zosta?e? na d?u?ej?
2. Ile ju? jeste? na randze moderatora?
3. D?ugo zajmujesz si? pisaniem skrypt?w?
4. W jakich j?zykach najlepiej Ci si? pracuje? (chodzi mi tuta o cpp, lua, c# i inne).
5. Interesujesz si? informatyk?/sprz?tem komputerowym?
6. Kim chcia?by? zosta? w przysz?o?ci?
7. Czy mappujesz co?? Je?eli tak to ciekaw bym by? Twoich prac.
8. Czy ten 271 level na realu to Twoja posta??
9. D?ugo grasz/gra?e? na realu?
10. Czym interesujesz si? poza forum?
11. Jak my?lisz, uda Ci si? awansowa? na wy?sz? rang? ni? moderator czy jednak ta Ci pasuje i chcia?by? by? tylko moderatorem?
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Forever alone - zbizu's thread

@up
1. powoli samodzielnie pracuj? nad wi?kszym projektem otsa, jednak chwilowo wstrzyma?em prac?.
2. Trzeci miesi?c
3. Skrypty pisz? sporadycznie, na w?asne potrzeby, wi?c ci??ko tu m?wi? o czym? wi?cej.
4. Nie wiem - nie pr?bowa?em edytowa? niczego poza html/xml, lua - mog? powiedzie?, ?e jestem pomi?dzy pocz?tkuj?cym a ?rednio-zaawansowanym, chocia? nie mam na chwil? obecn? warunk?w do testowania skrypt?w.
5. Czytanie ze zrozumieniem
6. Czytaj ca?y temat
7. Obecnie nie - mappuje dla siebie a mapa, kt?r? posiadam i tak jest przero?ni?ta, wi?c staram si? poprawia? wcze?niej zbudowane tereny.
Nie wstawiam nowych screen?w, poniewa? nie ma sensu pokazywa? tego samego.
http://tibia.net.pl/galerie-mapperskie/468901-zbizus-gallery.html
8. 272
9. Z przerwami od 18 grudnia 2005 roku(od trzech lat obecnym kontem). W marcu ko?cz? gr? na dobre, bo nie mam ani czasu ani ch?ci.
10. Ciekawi mnie fakt, ?e ludzie w wieku 13-30 lat ogl?daj? kresk?wk? dla ma?ych dziewczynek, wi?c badam to zjawisko powoli wnikaj?c w t? spo?eczno??. Odkry?em do?? du?o ciekawych fakt?w(wykorzystanie przynajmniej 50 mem?w, scena wykonana uj?ciami tak samo, jak epilog gwiezdnych wojen, nawi?zanie do "chocolate rain", portala, miast w realnym ?wiecie, os?b fizycznych itp.).
Poza wymienionymi - obecnie nie mam czasu na odkrywanie innych ciekawych rzeczy.
11. Mo?e kiedy?. Nie jestem jeszcze got?w na bycie globalem.
 
Status
Not open for further replies.
Top