What's new

Forum o anime

Status
Not open for further replies.

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Cze??,

mam zamiar za?o?y? forum o anime. Db, naruto, og?lnie ;) Nie my?la?em jeszcze nad szczeg??ami, ale forum postawi? chyba na skrypcie myBB (nigdy go nie testowa?em, ale niekt?rzy pisz?, ?e jest dobry, wi?c przetestuje i by? mo?e go w?a?nie wykorzystam). Po co pisze post? Bo szukam ekipy ;) Mianowicie:

- administratora (sztuk 1 :D)
- moderator?w (na pocz?tek, sztuk 3)
- user?w

Szczeg??y dla zainteresowanych na pw :)

P.S. Prosz? pisa? w tym temacie swoje zg?oszenia. Prosz? nie pisa? w tym temacie jaki mi polecacie skrypt itd.

Edit: Od?wie?am.

P.S. Adminem zosta? Viktor.
 
G

Guzux

Guest
Odp: Forum o anime

Zg?aszam si? .. xD
Ogl?dam prze r??ne anime raz to a raz tamto... Mog? zosta? modem... I jako? pom?c w uk?adzie graficznym..
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Forum o anime

Ja si? zg?aszam na moderatora. Uwielbiam M&A oraz by?em ju? moderatorem na forum kt?re by?o postawione na skrypcie myBB wi?c jakie? do?wiadczenie mam. M?g?bym te? troch? pom?c w kwestii grafiki.
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: Forum o anime

Ciesze si? :)
Forum powstanie jeszcze w tym tygodniu.
Admini:
- Smok
- krecioo
Moderatorzy:
- wolne!
- wolne!
- wolne!

Viktor i DamYan wylecieli jeszcze przed startem forum. Je?eli teraz nie chce si? im wys?a? g?upiego numer gg, to co by by?o p??niej? Adma dosta? krecioo... Uwaga! Nie potrzebujemy takich idiot?w jak Guzux, kt?rzy pisz?, ?e shoutbox to skrypt forum (i jeszcze twardo si? tego trzymaj?)...
 
Last edited:

DamYan

Administrator
Staff member
Joined
Sep 22, 2008
Messages
342
Reaction score
15
Odp: Forum o anime

mog? zosta? moderatorem mo?e mnie wy?miejecie ale ma?o wiem o naruto itd ale w moderowaniu jestem dobry xD
 

Smok_

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
125
Reaction score
20
Odp: Forum o anime

mog? zosta? moderatorem mo?e mnie wy?miejecie ale ma?o wiem o naruto itd ale w moderowaniu jestem dobry xD
OK. Przyjm? Ci? na pr?b?.
Wszystkich kt?rych wymieni?em, prosz? o numery GG na pw.
 
Status
Not open for further replies.
Top