What's new

Forum

Status
Not open for further replies.

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: kto to?

Odp: kto to?

a po co ma od?ywa?? ( ??? ???? ???)
 
Last edited:

Raoul

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
183
Reaction score
12
Odp: kto to?

Odp: kto to?

Proponuj? zr?wna? to forum z ziemi?.
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: kto to?

Odp: kto to?

Dobre propozycje, na was zawsze mo?na liczy? :)
 

Qermo

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
227
Reaction score
34
Odp: kto to?

Odp: kto to?

Jak sie raz wzi??o rozw?d, to drugi raz z tego ?lubu nie b?dzie.
 

sioter5

Senior User
Joined
Feb 15, 2012
Messages
514
Reaction score
29
Odp: kto to?

Odp: kto to?

Pierwsze s?ysz? by umar?y m?g? jeszcze o?y?.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: kto to?

Odp: kto to?

Juz pisalem kilka razy. OTS lista, turnieje z innych gier multiplayer, ciekawa gazetka (ots+rl), moze comiesieczne awanse. Dodatkowo mozna tez stworzyc nowa serie poradnikow a stare dac do kosza.
 

Kaisus

Advanced User
Joined
Jan 21, 2012
Messages
401
Reaction score
25
Odp: Forum

1456925329_by_asdoador_fb_plus.jpg
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Forum

Je?li mog? co? doda? od siebie, to powiem tylko tyle ?e je?eli chcecie, aby to forum o?y?o to by?bym naprawd? bardzo mocno za zmian? ca?ego wygl?du forum, ju? si? to przejad?o, ile? mo?na na tym samym siedziec ju? mi sie tutaj zagl?da? nawet nie chce, ju? mnie to odstrasza jakiego starego bywalca.
Oczywi?cie popularno?? r?wnie? forum typowych spada, poniewa? w Tibie gra co raz mniej ludzi, wiele przesta?o itp.
Sam od siebie ma?o tutaj zagl?dam bo wi?kszo?? post?w to reklamy swoich serwer?w (ots), i oczywi?cie ten wygl?d...no ile? mo?na.
Nie m?g?by za?o?yciel pomy?le? co? o zam?wieniu u kogo? nowego wygl?du forum? To ju? przesz?o samego siebie, ten kolor i wgl.
Forum potrzebuje zmian, przejrzysto?ci, zmian na lepsze.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Forum

Je?li mog? co? doda? od siebie, to powiem tylko tyle ?e je?eli chcecie, aby to forum o?y?o to by?bym naprawd? bardzo mocno za zmian? ca?ego wygl?du forum, ju? si? to przejad?o, ile? mo?na na tym samym siedziec ju? mi sie tutaj zagl?da? nawet nie chce, ju? mnie to odstrasza jakiego starego bywalca.
Oczywi?cie popularno?? r?wnie? forum typowych spada, poniewa? w Tibie gra co raz mniej ludzi, wiele przesta?o itp.
Sam od siebie ma?o tutaj zagl?dam bo wi?kszo?? post?w to reklamy swoich serwer?w (ots), i oczywi?cie ten wygl?d...no ile? mo?na.
Nie m?g?by za?o?yciel pomy?le? co? o zam?wieniu u kogo? nowego wygl?du forum? To ju? przesz?o samego siebie, ten kolor i wgl.
Forum potrzebuje zmian, przejrzysto?ci, zmian na lepsze.
To zr?b nowy albo daj kas? na nowy wygl?d.
 

Avish

Advanced User
Joined
Sep 19, 2008
Messages
219
Reaction score
12
Odp: Forum

To forum ?y?o dop?ki by? Alastor i troche jeszcze zanim elDiamond sprzeda? je tro medii..
A tak to propozycje kt?re go?ciu pare post?w wy?ej zaproponoiwa? to s? faktycznie fajne. OTS lista? super pomysl
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Forum

A co ma wygl?d forum do tego wszystkiego? Jest wiele stron z tym samym wygl?dem i nikt nie narzeka.
 

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Forum

Mo?esz zmieni? wygl?d grafik na forum, masz kilka do wyboru.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Forum

To zr?b nowy albo daj kas? na nowy wygl?d.
Damn. Serio? Je?eli dla takiego forum (powiedzmy sobie szczerze jeszcze wy?wietlenia s?) takie 500 z? (+/-) za wykonanie unikalnego design+kodowanie to ogromny wydatek no to sory, ale wybucham ?miechem i czuj? si? jakby tutaj dalej wi?kszo?? os?b jeszcze nie opu?ci?a podstaw?wki i s? dla nich to kolosalne pieni?dze.

?miech?em strasznie z tego tematu, a najbardziej z tego tekstu. Najbardziej mnie roz?miesza zak?adanie chyba temat?w "zr?bmy co?" bez opisywania co.
Moim zdaniem przyda?aby si? zdecydowanie ta zmiana wygl?du (chocia? nie to by?oby najwa?niejsze). Pierwsze to chyba dostosowa? ponownie forum pod to co si? obecnie dzieje w ?wiecie open tibii+rl, a mo?e te? innych projekt?w typu PxG i tym podobne? Wyobra?cie sobie, ?e PxG nie ma polskiego forum. (ale sory torg ubiega te forum zawsze) Pisanie, ?e tibia upada ... jak trzeba by? bardzo niedoinformowanym lub tak ?lepym? Je?eli Ty przesta?e? gra? (tak pisz? to do Ciebie) to nie znaczy, ?e ju? nikt nie gra. Popatrzcie sobie na statystyki. G??wnie to problem jest w tych ludziach co tu s? zwani "sta?ymi bywalcami". Brak tutaj ?wie?ej krwi i z tym chyba ka?dy si? zgodzi. Bo wi?kszo?? co tu przesiaduje w?a?nie nie gra w tibie i po tym twierdzi, ?e gra upad?a. Nie. Po prostu nie chc? siedzie? na takim forum.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Forum

[MENTION=288857]Rews[/MENTION]
Jaki interes maj? obecni administratorzy tneta w wydawaniu 500z? na wygl?d, skoro nie s? nawet w?a?cicielami tego forum? R?wnie dobrze ty m?g?by? te 500z? wy?o?y? bo r??ni cie od kadry tylko kolor nicku.
 

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Odp: Forum

Wi?c jaki interes jest w pr?bie o?ywienia tego forum skoro kadra nie jest w?a?cicielem forum? Najlepszym rozwi?zaniem by?oby za?o?enie nowego forum, zebrania tam pozosta?ych jeszcze tutaj ludzi i rozkr?cenia go.
 

Sir Budo

Advanced User
Joined
Jun 26, 2011
Messages
456
Reaction score
36
Odp: Forum

ehh..to ja ju? nie wiem jak mo?na o?ywi? forum.
Jak by ktory? z kadry sie kapn?? na wykupienie tego wszystkiego, aby mia?o to konkretnego w?a?ciciela co si? tym interesuje, to wtedy by co? ruszy?o.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top