What's new

[FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Status
Not open for further replies.

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Witam ,po dosy? d?ugiej przerwie w mappingu rozpocz??em prace nad mapa Evolutions. A moje post?py mo?ecie ujrze? poni?ej.\ /:)

Sk?d nazwa? Dok?adnie 07-06-09 stworzyli?my wraz z kolegom Adi'm w?asny ots z mapka evo by? to edytowany Ebsav* lecz jak wiecie evolutions ma to do tego ,ze linia brzegowa to istny kwadrat..
Wiec postanowi?em odnowi? stare dzie?o.. Nadaj?c mu klimatu urozmaicenie brzegowe a co za tym idzie klimatu rpg.
Prawdopodobnie b?d? trzy miasta tak jak na ebsav :Girt Town,Enigma oraz Svargrond

ZDJ?CIA:
2easd9e.png

im7b7a.png

2qb8ynm.png

2mg9r0p.png

2cmszdg.png

2jcumc.png

2mld7r.png

2n1cltc.png


*ebsav-Evolution by Sentil and Vrael

POTRZEBUJE SREDNIO-ZAAWANSOWANEGO SKRYPTERA !!

Regards,May'it:)
 

PaT2

Banned
Joined
Jul 9, 2010
Messages
199
Reaction score
26
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

?a?, wygl?da nie?le, ale wiadomo in-game 100razy lepiej. Poka? zdj?cia z edytora.

Nie pasuje mi tu tylko ta "dr??ka" na przedostatnim skrinie, strasznie ma?a i taka nudna. Reszta jest na dobrym poziomie.
 

Kukurydza

OT Expert
Joined
Jun 30, 2010
Messages
358
Reaction score
36
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Mi si? podoba. Nie za du?o ale i nie za ma?o. Czekam na kolejne screeny.
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Kolejna fotka :)
W?dr?wka po g?rkach ;dd
23vceup.png

@down
Ja my?l? inaczej droga jest akurat nie jest za wielka i nie za ma?a jest taka aby mo?na by?o swobodnie porusza? si? w czasie PvP..
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Mapa nie jest z?a, tylko ta droga jest zbyt szeroka, co nie lubi? w ka?dej pracy. Mog?e? doda? tam jakie? kamyczki. Wtedy by?o by zajebi?cie. R?b dalej, mo?e zagram.

Moja ocena : 7,5/10
 

Volian

Advanced User
Joined
May 31, 2009
Messages
352
Reaction score
11
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

?adne prace, natura bardzo mi si? podoba, i nawet fajnie borderujesz.
 

PaT2

Banned
Joined
Jul 9, 2010
Messages
199
Reaction score
26
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Arts18#
Cz?owieku, drog? ma szeroko?? 4sqm, a ty m?wisz, ?e jest za szeroka? To jest EVO!

Topic#
Tak si? przygl?dam, przygl?dam. To widz?, ?e natura ci niezbyt dobrze wychodzi, wydaje si? by? uboga. Troszk? za ma?o krzak?w i innych element?w z tego klimatu.
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Troch? przerobi?em g?rk? a oto efekt:
Przed:
23vceup.png

Po:
3343gqh.jpg


PaT2:
Tak si? przygl?dam, przygl?dam. To widz?, ?e natura ci niezbyt dobrze wychodzi, wydaje si? by? uboga. Troszk? za ma?o krzak?w i innych element?w z tego klimatu.

Nie przecz?,?e nie ale musisz o tym pami?ta? i? ta mapa ma by? pod gr? i ?eby mo?na by?o po niej si? swobodnie porusza?.Dlatego stara?em si? ograniczy? troch? ilo?? krzaczk?w ;)
Regards,May'it
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Po tym Twoim komentarzu w temacie Kamilena uwa?asz si? za pro mappera. Je?li chcesz pojedynku, to z ch?ci? go przyjm?. Co to ma by?, ?e "nie dorastam do pi?t"? Chcesz pojedynku, to dobra. Mimo, ?e jestem starszy od Ciebie, to troch? mam rozumu w g?owie i nie uwa?am si? za idealnego mappera.

Dobra co do mapy, nic nadzwyczajnego, tyle ?e usun??e? jeden element. Aha, i nie wal za du?o tej trawy, bo wydaje si? p??niej oczojebna.
 

Ell Gaali

Advanced User
Joined
Feb 3, 2011
Messages
169
Reaction score
15
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

No to si? tutaj do niczego nie mog? przyczepi? prawie w og?le nie widz?
kwadrat?w full detalizacja no i kolejna przer?bka fajnego evolutions.
Nada?a? fajny klimat temu miastu podoba mi si? chocia? motyw ze sklepikami widzia?em na otlandzie jak kole? pokazywa? pracki.

10/10. Moja Ocena
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Po tym Twoim komentarzu w temacie Kamilena uwa?asz si? za pro mappera. Je?li chcesz pojedynku, to z ch?ci? go przyjm?. Co to ma by?, ?e "nie dorastam do pi?t"? Chcesz pojedynku, to dobra. Mimo, ?e jestem starszy od Ciebie, to troch? mam rozumu w g?owie i nie uwa?am si? za idealnego mappera.
Dobra co do mapy, nic nadzwyczajnego, tyle ?e usun??e? jeden element. Aha, i nie wal za du?o tej trawy, bo wydaje si? p??niej oczojebna.

Ty idioto po pierwsze nie zrozumia?e? to co ja tam napisa?em ,gdy? nie m?wi?em o mnie tylko o Kamilu...a ?e si? odezwa?e? w tym temacie to tylko znaczy ze nie umiesz przyj?? krytyki;<
2.Nie uwa?am si? za pro mappera ;d.I jebie mnie to ile masz lat zreszt? jak wszystkich nie musisz ci?gle o tym przypomina?..
@topic:Nie daj? du?o trawy mo?e tylko na fotce nr.7 ,kt?ra zreszt? b?dzie edytowana niebawem..

@Arts..
Prosz? nie oceniaj moich galerii :)
Tak na marginesie wiele os?b si? z ciebie ?mieje ,?e otsa robisz 5 lat ;d

A nawet i jak k?ad? za du?o tej trawy to czym? nadrobi? musz? skoro staram si? zmniejszy? ilo?? krzak?w do swobodnego przemieszczania si? po mapie :)
I kto tu jest niedorajda ja rok kiblowa?em?:d
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Umiem przyj?? czyj?? krytyk?. Niestety, ale posty takich niedorajd?w czasami mnie wkurwiaj?. ?eby nie by?o Ci ?le, to przypatrz si? dok?adnie na swojej pracy, gdzie de fa kto walisz od groma tej trawki.

Pozdrawiam.
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
30
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Po wielu przer?bkach daje screen z wygl?du ?wi?tyni :)
biq9mt.png

Regards,May'it

@Mix Dem: Chocia? w to nie wierze to pr?dzej oni splagiatowali ode mnie dow?d ? http://tibia.net.pl/serwery/124940-vexoria-no-ip-biz.html Wida? wyra?nie,?e data za?o?enia tematu jest wcze?niejsza ni? powstanie vexorii.net..
Wiem , jestem tego ?wiadomy ,ale poza tym nie potrafi? robi? mapy ,kt?ra mi si? nie podoba taki ju? po prostu jestem ;/
 
Last edited:

Mix Dem

Advanced User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
487
Reaction score
33
Odp: [FUN/RPG]Vexoria-Rewitalizacja Mapy Evolution

Ejj, bez jaj.
Plagiatowa? nazwy to nie znios?.
Wysil sw?j m?zg przypominaj?cy orzech i wymy?l co? nowego, vexoria jest znana jako real mapa. A nie evo ;|

@ Edit.

Prace bardzo ?adne, przedstawiaj? bardziej klimat RPG kt?ry nie pasuje do Evo.
Pamietaj, ?e du?o wk?adasz w t? map?, ale na serwer wejdzie Ci 99% noob?w ktorzy nie doceni? twojego wysi?ku!

Pracuj dalej
 
Status
Not open for further replies.
Top