What's new

-Pixelart Gallery PixArtDamian

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Gallery PixArtDamian

Nie no nie moge, spalilem sie troszke i no musze ;d
rh6G1pE.png

4Fun
Splaszczone? chyba wiem o co Ci chodzi i no mozliwe ze tak wygladaja patrzac pod tym wzgledem ;) Nie wiem, sprobuj innym sposobem robic albo nwm probuj probuj i probuj.
Jak dla mnie to powinienes dokladnie przeanalizowac przeskalowac, robic takie same ale sam ze stalym wgladem i poslugiwaniem sie pracami innych PixelArtystow no najlepiej Saphrona i Royalza i normalnie rob sam ale tak jak oni na poczatku ale nie ucz sie 1 wzoru, 1 stylu jednej postaci, mieszaj. Po kilku razach sprobuj zrobic bez wgladu na tamte prace i nie ograniczaj sie do wykonania ich na raz, w jeden dzien. Osobiscie potrafie po dlugim czasie cos jeszcze poprawic gdzies. No i jak juz wyjda Ci juz takie jak u nich w postaciach, ktores to wtedy zacznij je projektowac sam nie sugerujac sie tymi grafikami innych grafikow a tym jak Ty chcialbys, widzisz czy wyobrazasz narysowac :d Ja tak wlasnie momentalnie zaczalem widziec ogromny progres w tym jak mi wychodzily wlosy bo no to jest chyba najciezsze do zrobienia w grafikach do otsow :p Pozdrawiam

~~ Niedlugo na wszystkich otsach na namek :d
 
Last edited:

PixartDamian

Active User
Joined
Sep 3, 2017
Messages
52
Reaction score
1
Animacja transformacji Goku opartę na tych z LSW.
smWu4BV.gif

(oprócz revertu ssj3 to jestem zadowolony z mojej pracy. bordery ziemi niestety wyglądają jak wyglądają, ale to ma być tylko ogląd transformacji)
 
Last edited by a moderator:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,934
Reaction score
165
Nie znam się na tych chińskich bajkach i nie lubię tego stylu ale sporo animacji i spoko to wygląda.
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
siema wrzucę stąd ok
DN7BjRN.png

naruto 6 transów, na base royalza który dawno temu wrzucił
 
Top