What's new

Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Stepien

New User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 69 lvl
Profesja: Sorc
Skille (bro?&tarcza/poziom magiczny): 53
Ekwipunek: plate set
Pieni?dze, kt?re mo?esz po?wi?ci? na exp: 10k
Typ konta: PACC
Rodzaj serwera*: Open PvP
Inne*: wracam do tibii po dlugiej przerwie, widze, ze wiele sie zmienilo, takze brak jakichkolwiek wiekszych umiejetnosci gry obecnie, jaki exp polecacie, zebym nie padl jak noob, a przy okazji, zebym troche lvla wbil i zarobil pare gpkow ? :)
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 69 lvl
Profesja: Sorc
Skille (bro?&tarcza/poziom magiczny): 53
Ekwipunek: plate set
Pieni?dze, kt?re mo?esz po?wi?ci? na exp: 10k
Typ konta: PACC
Rodzaj serwera*: Open PvP
Inne*: wracam do tibii po dlugiej przerwie, widze, ze wiele sie zmienilo, takze brak jakichkolwiek wiekszych umiejetnosci gry obecnie, jaki exp polecacie, zebym nie padl jak noob, a przy okazji, zebym troche lvla wbil i zarobil pare gpkow ? :)
Skoro masz pacca to przede wszystkim trenuj magic lvl offline. Przyda?by Ci si? te? lepszy ekwipunek, robi?e? blue legs quest? Albo w og?le jakie? questy? Jak nie to warto robi? te na kase typu Nomads Land Quest, Arito's Task Quest (przy okazji Steal From Thieves Quest na jedzenie), The Desert Dungeon Quest, To Appease the Mighty Quest, Mad Mage Room Quest (czapka maga), Black Knight Quest i inne tego typu gdzie zdob?dziesz jakie? pieni?dze i przedmioty do sprzedania by zarobi? na lepszy ekwipunek (blue robe, blue legs, bohy, demon/vampire shield). My?l?, ?e to najpierw zanim zaczniesz sobie normalnie expi?. Jak zale?y ci na kasie to Horestis Tomb (musi by? aktywna kl?twa ?eby by?y lepsze potwory), popatrz tylko co za przeciwnicy tam s?, teoretycznie m?g?by? zej?? na sam d?? tylko ten ekwipunek... a jak wolisz na expa to my?l?, ?e na razie dragony ?eby nie szale? a? tak mocno. Jeszcze co do tombu, lootu nie ma tam ciekawego, g??wnie chodzi o ilo?? gpk?w jaka tam spada, jak b?dziesz mia? szcz??cie to z Sandstone Scorpion leci Fist on a Stick do oswajania wielbl?d?w, mo?na sprzeda? (na Refugii za 399 999gp jest oferta, kupno za 200-300k).
 

Stepien

New User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 29
Profesja: Pall
Skille (bro?&tarcza/poziom magiczny): 65/52/6
Ekwipunek: plate set
Pieni?dze, kt?re mo?esz po?wi?ci? na exp: 10k
Typ konta: PACC
Rodzaj serwera*: Open PvP
Inne*: tak wiem wiem, kijowe skille, skilluje caly czas offline ale chce tez troche lvla powbijac, co polecacie ?
 

Debestia

Active User
Joined
Dec 18, 2016
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 29
Profesja: Pall
Skille (bro?&tarcza/poziom magiczny): 65/52/6
Ekwipunek: plate set
Pieni?dze, kt?re mo?esz po?wi?ci? na exp: 10k
Typ konta: PACC
Rodzaj serwera*: Open PvP
Inne*: tak wiem wiem, kijowe skille, skilluje caly czas offline ale chce tez troche lvla powbijac, co polecacie ?

Tomb na Edron na cmentarzu jest zej?cie.
Mistrock Cyklopy.
Laguna ???wie lub Meriana resp gargurcle/sky golemy na prawo od statku w parku.
 

Stepien

New User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 40
Profesja: Pall
Skille (bro?&tarcza/poziom magiczny): 71/59/9
Ekwipunek: steel helmet, belted cape, dragon shield,ranger legs,
Pieni?dze, kt?re mo?esz po?wi?ci? na exp: 10k
Typ konta: PACC
Rodzaj serwera*: Open PvP
Inne*: Panowie, polecicie jakis exp na yalahar ? nie ukrywam jest to moj pierwszy pacc w zyciu, chcialbym troche zarobic na yala na lepsze eq, ale nie wiem gdzie dam sobie rade :)
 

Debestia

Active User
Joined
Dec 18, 2016
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 40
Profesja: Pall
Skille (bro?&tarcza/poziom magiczny): 71/59/9
Ekwipunek: steel helmet, belted cape, dragon shield,ranger legs,
Pieni?dze, kt?re mo?esz po?wi?ci? na exp: 10k
Typ konta: PACC
Rodzaj serwera*: Open PvP
Inne*: Panowie, polecicie jakis exp na yalahar ? nie ukrywam jest to moj pierwszy pacc w zyciu, chcialbym troche zarobic na yala na lepsze eq, ale nie wiem gdzie dam sobie rade :)

Jest taki przycisk jak "Podzi?kuj". Nawet nie wiem czy przeczyta?e? post wy?ej :/

Dragony na Yala zej?cie na elfach. Lewo od depo na schody, potem d?? prawo.
Nargor Piraty te? spoko.
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

siema, to znowu ja. jako iz poi dle juz nie nadazaja sie respic za moim bieganiem, postanowilem usmiechnac sie o wiaderko propozycji.
165 rp, skille: 111/94/24, eq: elite draken helmet, depth lorica, yalahari leg piece, boh/soft/fwb, thorn spitter/umbral bow; pacc
znowu szukam waste expa. kasy nie braknie, chodzi mi o to zeby jak najszybciej dobic 200.

#edit
a tu ss na zachete
fyip5.jpg
 
Last edited:

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

siema, to znowu ja. jako iz poi dle juz nie nadazaja sie respic za moim bieganiem, postanowilem usmiechnac sie o wiaderko propozycji.
165 rp, skille: 111/94/24, eq: elite draken helmet, depth lorica, yalahari leg piece, boh/soft/fwb, thorn spitter/umbral bow; pacc
znowu szukam waste expa. kasy nie braknie, chodzi mi o to zeby jak najszybciej dobic 200.
lizard choseny z exevo mas san na waste, ghastly dragony, nightmary, ew. znajdz eda i na kopalnie svar. elder wyrmy, w teamie na roshamuul.
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

lizard choseny z exevo mas san na waste, ghastly dragony, nightmary, ew. znajdz eda i na kopalnie svar. elder wyrmy, w teamie na roshamuul.
ciekawe pomys?y, ale pr?cz chosenow nie op?aca si? k/h wg. rzecz czemu lamie na poi dlach... przy solidnym respie wyci?gam blisko 500k/h na czysto.
 

Nivash

Active User
Joined
Feb 7, 2010
Messages
112
Reaction score
24
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Pytanie z innej beczki. Jak na przestrzeni ostatnich lat zmieni?a si? tibia? Nied?ugo koniec sesji a wspomnienia o tej gierce wracaj? i my?le by co? sobie pogra? na realu :) Niestety s?ysza?em, ?e teraz wbicie 100 levela to pare dni grania, jak r?wnie? posiadanie 100 cc jest niczym. To prawda? Jest warto jeszcze wbi? na real 4fun ?
 

Walczor

Advanced User
Joined
Jun 4, 2015
Messages
224
Reaction score
1
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

294-Lvl
Eq:
Elite Draken Helmet
Depth Lorica
Prismatic Legs
Soft bootsy
Thorn spitter i prismatic bolty
106/94-Dyst
No-pvp
Mog? po?wi?ci? 8kk,zale?y mi tylko na szybkim expie do 300 :D
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Siema. Mam pytanie. Czym lepiej gra?? Ek czy RP? Na start mam troch? kasy i od razu pacc. Knight teraz jak expi w team dostaje bonus a Paladin expi najcz??ciej sam. Co polecacie bardziej wybra? i dlaczego? ;)
Tu czuje ?e mam co? dopowiedzenie, bo knight gram 6lat i to wystarczy ?eby wiedzie?. Kilka cech jakie wymienia a p??niej, Panie kolego sformu?uje. cechy knight
+dobry na pocz?tek, profituje na pocz?tku gry tak do 100lvl i mo?na przy tym expi?, najch?tnie jest brana na hunty jako bloker zawsze. pami?ta? warto ?e mo?na knight zawsze profitowa? ale w zamian za s?aby exp. poniewa? koszty jakie ponosi knight s? nie wyobra?alne w por?wnaniu do nastawienia si? na exp. Dam taki przyk?ad jak nastawi?em si? na exp mia?em 150lvl knight expi?em na hero cave robi?c klaty m?j exp z stamin? 1,2kk poziom wbija?em 60min czasami 50min. Podnosi?em tylko warto?ciowe przedmioty typu crown zestawy warrior helm... nawet platynek nie zbiera?em. Tym szybciej expisz tym wi?kszy exp, a expowisko nie ma?e. Jeden jedna wycieczka taka kosztuje 150k uzywaj?c exori, exori ico, exori grand, exori grand ico jak si? nie pomyli?em i utani hur. Ale przy moich sporadycznych hunt-?w ze wzgl?du na prace i zycie prywatne 2godziny to du?o czasu po?wiecone grze. w miesi?c 5kk posz?o XD czy warto? w party te? nie ma sza?u ;(
 

Candy Boy

Active User
Joined
Jun 27, 2014
Messages
109
Reaction score
2
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Gdzie expi? ekiem z mo?liwie najwi?kszym expem? Na mutated humanach robie okolo 220k/h z exori itd. ale refill co 15min :/
- 41 lvl
- itemy demon helmet, mpa, zao legs, bohy, mms, assassin dager
- skille 65/60
- pacc
- moge wyda? do 200c
 

olejoo

Active User
Joined
Aug 19, 2009
Messages
109
Reaction score
1
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

LV:55,ek

Skill:63/60

EQ:zaoan helmet,dsm,zaoan leg,boh,butterly ring,platinum amulet,relic sword,rift shield

Gdzie expic?Chodzi mi o szybki exp,moze byc waste.
 
Top