What's new

Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Cel: szybki zarobek, exp/h nie gra roli
43 knight
warrior helmet, dsm, bright sword, vampire shield, zaoan legs, zaoan shoes
61/55 (wiem ?e s?abe, do jakich dobi??)
non-pvp (optional pvp)
pacc
bud?et: 10k
 

Zbizu

Luakami
Joined
Mar 13, 2010
Messages
719
Reaction score
104
Age
28
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Pozdrawiam ;)
Nieop?acalne. Na pojedynczego skirmishera idzie mi dziwnie du?a ilo?? pot?w.
To nie ots, tu trzeba si? troch? nasiedzie? ?eby co? spad?o ;p
 

Takisobie1

Active User
Joined
May 9, 2015
Messages
89
Reaction score
0
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Cel:najlepszy zarobek
Knight:38
FREE
Screen_Shot_08_22_16_at_01_10_PM.png

jestem w stanie kupi? golden legsy i magic plate armor,great shield, golden helmet je?el kto? wystawi
ale wola?bym narazie w tym eq biega?
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Cel: szybki zarobek, exp/h nie gra roli
43 knight
warrior helmet, dsm, bright sword, vampire shield, zaoan legs, zaoan shoes
61/55 (wiem ?e s?abe, do jakich dobi??)
non-pvp (optional pvp)
pacc
bud?et: 10k

Jesli aktualne, to mutated humany w Yalahar. Ale tylko na dodatkowym expie. Nie dosc, ze duzo kasy to zarobek nie najgorszy (fajnie jest isc z life ringiem, wtedy tylko exura ico).
 

CundeK

Advanced User
Joined
Nov 5, 2011
Messages
198
Reaction score
4
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Cel:Troche expa no i kasy tak ?eby sie zwr?ci?o + nawi?zka
103 pallek
Crus helmet, blue robe, zaoan legi, zaoan shoes, vamprie shieldka
90/80
pvp(Irmada)
facc
bud?et : 10-14k


sam aktualnie pomys?u brak wi?c z zapytaniem do Was
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Cel:Troche expa no i kasy tak ?eby sie zwr?ci?o + nawi?zka
103 pallek
Crus helmet, blue robe, zaoan legi, zaoan shoes, vamprie shieldka
90/80
pvp(Irmada)
facc

bud?et : 10-14k


sam aktualnie pomys?u brak wi?c z zapytaniem do Was

venore dragi, corymy, poh
 

Takisobie1

Active User
Joined
May 9, 2015
Messages
89
Reaction score
0
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Update:
Knight: 42
Cel: najlepszy zarobek+ exp
Screen_Shot_08_27_16_at_11_49_AM.png
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

jak masz pacc to yalahar dragony, sam tam expilem do 80lvl... corym tez s? dobre a mniej oblegane to pod port hope. na faccu to samo bym ci polecil
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

jak masz pacc to yalahar dragony, sam tam expilem do 80lvl... corym tez s? dobre a mniej oblegane to pod port hope. na faccu to samo bym ci polecil

Tyle ?e na faccu nie ma dost?pu do Yalahar xDDDDDD

Update:
Knight: 42
Cel: najlepszy zarobek+ exp
Wida? Twoje skille to do wymagaj?cych potwor?w si? nie nadasz... Wida? te? po nich ?e na paccu to nie biegasz wi?c jak na facc to dobry masz zarobek z cyclopami, i tomby w thais ;) tam pod cyclopami. ewentualnie jak bardzo stawiasz na zysk, i juz bez expa by? chcia? to polecam swamp trolle ;) tylko na nich duzo bot?w biega.
 

Michuukng

User
Joined
Feb 18, 2013
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Update:
Knight: 42
Cel: najlepszy zarobek+ exp

Kup pare stealth ring?w i zapierdalaj na Corymy, zajebisty exp plus jeszcze lepszy profit.
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Kup pare stealth ring?w i zapierdalaj na Corymy, zajebisty exp plus jeszcze lepszy profit.

Na Corymach profit jakis jest? Beka haha
Za czas?w gdy na beke biegalem wszystkimi ptofesjami po expach dla facca, to gdy wydalem na exp 10k na te cale corymy wyciagnalem gdzies 11k wiecc:) a Tombiaki pod cyckami 1k wydam wyjde z 3 jak nie wiecej szczegolnie pamietam te niedawnr czasy gdy bonelordeye kosstowalo 6k raz tak poszed?em poubijac noobkow i zyskalem takie 3 oczka ;* wiec wiecie Antica zawsze spoko eheh
 

Michuukng

User
Joined
Feb 18, 2013
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Na Corymach profit jakis jest? Beka haha
Za czas?w gdy na beke biegalem wszystkimi ptofesjami po expach dla facca, to gdy wydalem na exp 10k na te cale corymy wyciagnalem gdzies 11k wiecc:) a Tombiaki pod cyckami 1k wydam wyjde z 3 jak nie wiecej szczegolnie pamietam te niedawnr czasy gdy bonelordeye kosstowalo 6k raz tak poszed?em poubijac noobkow i zyskalem takie 3 oczka ;* wiec wiecie Antica zawsze spoko eheh
Dobra, to, ?e jeste? niedojebany to nie musisz o tym pisa?, widz? znasz si? lepiej XDD Chuj, ?e ka?dy tam boci i wyci?ga solidny profit +sam tam expi?em i jest profit, ale co mo?e typ wiedzie?, kt?ry wbi? maksymalnie 50 lvl na realu i zgrywa cwaniaka?
 

Wojownik92

User
Joined
Sep 12, 2012
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

58/52 nie ma profitu na corym... xD 80/80 dolna granica... Na faccu jak na pacc jest dobre expowisko dragonow i corym :p wi?c p??ta dla nie domy?lnych. nie masz wachlarz mo?liwo?ci na faccu, nic dziwnego.
 

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 117
Profesja: Paladin
Skille: 98/77
Eq: Zoan Helmet, Paladin Armor, Yalahar Legs, softy, Bro? ka?da ;P
Pieni?dze kt?re mog? wyda? to 110k
Typ Konta: Facc
Rodzaj Serwera:Non-PVP
Inne: Zale?y mi na expie, lecz aby nie by?o to nudne i monotonne ;D chocia? lootem te? nie pogardz? ;)
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 129
Profesja: MS
Skille: 70mlvl
Eq: Ka?de
Typ Konta: pacc
Rodzaj Serwera:retro
Inne: Wiec tak wrocilem do gry , chce w sumie tylko profitowac nie zalezy mi na szybkim expie , jesli by tak bylo to bym tu nie pisal :) tylko solo exp jak narazie dopoki brat EK nie wyexpi , prosze o kilka opcji profitu :)
 

Zero Skate

User
Joined
Nov 13, 2011
Messages
19
Reaction score
1
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Jaki ?wiat wybra? do gry ?

stary lub nowo powsta?y ?wiat ( bez r??nicy ) , typ - pvp, niemiecki server, preferuje polak?w, du?o ludzi online, brak dominando gildii (wa?ne)
 

Lukasio15

User
Joined
Feb 11, 2012
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Gdzie expi??

Odp: Gdzie expi??

Siema. Mam pytanie. Czym lepiej gra?? Ek czy RP? Na start mam troch? kasy i od razu pacc. Knight teraz jak expi w team dostaje bonus a Paladin expi najcz??ciej sam. Co polecacie bardziej wybra? i dlaczego? ;)
 

Sassin

Forum friend
Joined
Jun 13, 2009
Messages
1,281
Reaction score
107
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

siema! dokaraskalem sie az na tineta, po zdrowej trzy-letniej przerwie, z porazajaco przewidywalnym pytaniem. jako, iz niewiele w swojej tipijskiej karierze gralem rp, a zebralo mi sie na sentymenty, to prosze wspomozcie wspom??cie mnie, odpowiedzia na pytanie - o wszechwiedzacy paladynowie, gdzie expic?

poziom przyznam, ze mam - 110, eq tez nie brakuje, w sklad wchodza softy. pieniedzy na nastepne 20mln expa nie braknie, chocbym loota nie zbieral. skille marne, grunt, ze sa - 106/90/21. swiat nieistotny, a bo z racji czlonkostwa w gildii, ktora rzadzi serwerem mam umowna nietykalnosc. i oczywiscie jako, ze stac mnie na bieganie po wyspach dla zarobionych posiadam status premium account.

reasumujac: mnie interesuje gdzie expic nastepne 40ci lvli, high/medium waste. target to 150lvl maksymalnie szybko.

pozdrawiam,
weteran sassin.
 

Toxicus

User
Joined
Jan 15, 2009
Messages
35
Reaction score
1
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 53 lvl
Profesja: Elite Knight
Skille (bro?&tarcza/poziom magiczny): 89/83
Ekwipunek: Crusader Helmet, Golden Armor, Zaoan Legs, Mastermind Shield, Boots of Haste, Relic Sword
Pieni?dze, kt?re mo?esz po?wi?ci? na exp: 100cc
Typ konta: PACC
Rodzaj serwera*: Open PvP
Inne*: Dobry exp na ?rednim waste
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Gdzie expi?? Jakie skille / profesja / ?wiat / ceny ? - szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poziom: 53 lvl
Profesja: Elite Knight
Skille (bro?&tarcza/poziom magiczny): 89/83
Ekwipunek: Crusader Helmet, Golden Armor, Zaoan Legs, Mastermind Shield, Boots of Haste, Relic Sword
Pieni?dze, kt?re mo?esz po?wi?ci? na exp: 100cc
Typ konta: PACC
Rodzaj serwera*: Open PvP
Inne*: Dobry exp na ?rednim waste

Corymy Port Hope, Zombie Yala, Quara Scouty Liberty Bay, Crystal Spidery Nibelor (tu nawet z profitem) ci??ko knightem PG robi?, chyba ?e TH nowe hero cave edron mo?esz p?j?? jak jaki? team masz

---------- Tre?? dodana o 11:01 ----------

siema! dokaraskalem sie az na tineta, po zdrowej trzy-letniej przerwie, z porazajaco przewidywalnym pytaniem. jako, iz niewiele w swojej tipijskiej karierze gralem rp, a zebralo mi sie na sentymenty, to prosze wspomozcie wspom??cie mnie, odpowiedzia na pytanie - o wszechwiedzacy paladynowie, gdzie expic?

poziom przyznam, ze mam - 110, eq tez nie brakuje, w sklad wchodza softy. pieniedzy na nastepne 20mln expa nie braknie, chocbym loota nie zbieral. skille marne, grunt, ze sa - 106/90/21. swiat nieistotny, a bo z racji czlonkostwa w gildii, ktora rzadzi serwerem mam umowna nietykalnosc. i oczywiscie jako, ze stac mnie na bieganie po wyspach dla zarobionych posiadam status premium account.

reasumujac: mnie interesuje gdzie expic nastepne 40ci lvli, high/medium waste. target to 150lvl maksymalnie szybko.

pozdrawiam,
weteran sassin.

DLe Fenrock, Werebeary Grimvale, Hyderki Forbidden Lands, Corruption Hole
 
Top