What's new

Gdzie ustawi? bota?

Status
Not open for further replies.

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom : 33
Profesja : Knight
Skille : 60/60 3mlvl
Eq :Warrior helmet / Knight Axe / Crown Armor / Crown Shield /Bohy / Blue Legs
ServerType : PvP
Acc : Free Account
Inne : Potrzebuje Expowiska gdzie b?d? m?g? stawi? bota na Comby pod cycami w thais nie id? bo mi si? tam nie podoba . potrzebuje expa no bez waste albo z malym bez r??nicy ... Tak do 40 levela

http://tibia.net.pl/pomoc-z-tibia/335613-gdzie-expic-32.html#post1209339
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom : 33
Profesja : Knight
Skille : 60/60 3mlvl
Eq :Warrior helmet / Knight Axe / Crown Armor / Crown Shield /Bohy / Blue Legs
ServerType : PvP
Acc : Free Account
Inne : Potrzebuje Expowiska gdzie b?d? m?g? stawi? bota na Comby pod cycami w thais nie id? bo mi si? tam nie podoba . potrzebuje expa no bez waste albo z malym bez r??nicy ... Tak do 40 levela

Poskilluj troch?, a tak to stawaj jak nie na tomby to mo?e na cyce? Ewentualnie guardy, ale musisz sprawdzi?, czy wyrobisz, poza tym Fibula, ale najlepiej pilnuj bota, bo PK sporo.
 

kolimbam

New User
Joined
Apr 22, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom: 94
Profesja: Royal Paladin
Skille: 91/68
Ekwipunek:RH,PA,BL,BOHY,MMS
Typ konta: pacc
Rodzaj Serwera: Optional PVP
Nazwa bota*: Tibia Auto,Neo Bot.
Inne*: Gdzie mam bocic na tym lvl Tak zeby szedl dobrze exp? Prosze o szybka odpowiedz.
 
Last edited:

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Gdzie ustawi? bota?

DLs [Darashia/Edron]. Powiniene? ogarn??, tylko dobrze skonfiguruj TA, ?eby odsuwa?a si? od potwora ^^.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Czego na kupic zeby starczylo na pare godzin?

Najlepiej spr?buj ustawi? sobie refiller'a, ale powiniene? ustawi? np. sobie alarm, ?e gdy mniej ni? 50 assassinek b?d? manas?w alarmuje, wtedy wracasz, obkupujesz si? i z powrotem na expa. W ten spos?b w jeden dzie? mo?esz wbi? ?oho, sporo poziom?w + loot (je?li dopisze). Jednak radzi?bym Ci je?li nie umiesz zrobi? refillera, depositera i bankiera pilnowa? bota.

Pozdrawiam,
Vendeto.
 

Rulez

Banned
Joined
Jun 30, 2008
Messages
83
Reaction score
0
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom:37
Profesja: knight
Skille: 53/46
Ekwipunek: knight arm dark helm medusa shield nooble axe p legi lejter butsy
Typ konta: facc
Rodzaj serwera: pvp
Nazwa bota: Neobot ale nie umiem korzystac i TIBIA AUTO tym botem aktulanie jade :D
Inne: Mo?e by? lekkie waste ale tak zeby mi poexpil z 5h+~~ bo jak np ide do szkoly i go puszczam od 8 do 14 to wiece :) aktulanie boce na gohulach i skeletach pod cycami w thais 1 poziom zastanawiam sie nad dograniem mu wpt nizej ale musialbym roskminic to
najlepiej to mi taki poradnik napiscie :) jak wybocic do 60 lvla :) z g?ry dzieki wpadlem tez na taki pomysl aby wbic 40 lvl i skilowac do 65/60 mysle ze te skile so wystarczajace poniewaz szkoda mi czasu na wbijanie 70+ tylko poto zeby bic 30 wiecej .. nie bede marnowac cenne dni pare tygodni ..za niedlugo ferje 2 tygodniowe chcialbym prze ten czas wbic 60 :) ferje 17 a do 17 moge wbic z 42lvl+
 
Last edited:

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom:37
Profesja: knight
Skille: 53/46
Ekwipunek: knight arm dark helm medusa shield nooble axe p legi lejter butsy
Typ konta: facc
Rodzaj serwera: pvp
Nazwa bota: Neobot ale nie umiem korzystac i TIBIA AUTO tym botem aktulanie jade :D
Inne: Mo?e by? lekkie waste ale tak zeby mi poexpil z 5h+~~ bo jak np ide do szkoly i go puszczam od 8 do 14 to wiece :) aktulanie boce na gohulach i skeletach pod cycami w thais 1 poziom zastanawiam sie nad dograniem mu wpt nizej ale musialbym roskminic to
najlepiej to mi taki poradnik napiscie :) jak wybocic do 60 lvla :) z g?ry dzieki wpadlem tez na taki pomysl aby wbic 40 lvl i skilowac do 65/60 mysle ze te skile so wystarczajace poniewaz szkoda mi czasu na wbijanie 70+ tylko poto zeby bic 30 wiecej .. nie bede marnowac cenne dni pare tygodni ..za niedlugo ferje 2 tygodniowe chcialbym prze ten czas wbic 60 :) ferje 17 a do 17 moge wbic z 42lvl+

Skille fatalne, nie wiem jak mo?esz z takimi gra?, ale nvm. Bo? do 40 na tym free tombie, potem mo?esz sobie ustawi? na obrze?ach Orc Fortress (ale z takimi skillami to b?dzie cienko), b?d? na Elf Fortress - dobry zarobek i exp, ale z tymi skillami, b?dzie ci??ej Ci si? expi?o.

Pozdrawiam,
Vendeto.
 

JDM StyLe

Banned
Joined
Jan 7, 2011
Messages
77
Reaction score
9
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom: 22
Profesja: knight
Skille: 47/45
Ekwipunek: p arm, dark helm tower shield, crimson sword, k legi, bohy
Typ konta: Pacc
Rodzaj serwera: pvp
Nazwa bota: Tibia Auto (TA)
Inne: Ma wpa?? szybko 35 lvl :) Mog? wyda? jedynie 3-4k
 

wojtek1003

Advanced User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
244
Reaction score
9
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom: 22
Profesja: knight
Skille: 47/45
Ekwipunek: p arm, dark helm tower shield, crimson sword, k legi, bohy
Typ konta: Pacc
Rodzaj serwera: pvp
Nazwa bota: Tibia Auto (TA)
Inne: Ma wpa?? szybko 35 lvl :) Mog? wyda? jedynie 3-4k
Polecam Larwy na Ankrahmun :lol:
 

Leyr

Active User
Joined
Jul 1, 2010
Messages
106
Reaction score
9
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom: 36
Profesja: Elder Druid
Skille: 35m lv
Ekwipunek: Hotm, focus cape, vampire shield, zao legs, bohy, Hailstorm rod
Typ konta: pacc
Rodzaj serwera: Non-pvp
Nazwa bota*: Neo
Inne*: Expik only ! Moge wydac 20k
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom: 22
Profesja: knight
Skille: 47/45
Ekwipunek: p arm, dark helm tower shield, crimson sword, k legi, bohy
Typ konta: Pacc
Rodzaj serwera: pvp
Nazwa bota: Tibia Auto (TA)
Inne: Ma wpa?? szybko 35 lvl :) Mog? wyda? jedynie 3-4k

Rotworms [Darashia], Mino [Darashia/Edron], Cyclops [Edron].
 

Mathew

User
Joined
Oct 18, 2008
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Gdzie ustawi? bota?

1.
Poziom: 18
Profesja: Druid
Skille: 19 sword/20 shield/6 magic
Ekwipunek: Mage hat,Spirit Cloack, Plate Legs,Leather boots,Bone Shield, SERPENT SWORD
Typ konta: Facc
Rodzaj serwera: NONpvp
Nazwa bota: Tibia Auto (TA)
Inne: B.DUZO KASY!!, teraz od 10 lvl siedze na swamp trollach i kasa cienko, szukam pustego bezpieczngo expa.z ,kask?
2.
Poziom: 19
Profesja:kina
Skille: 45/43
Ekwipunek: to co na start knighta.
Typ konta: facc
Rodzaj serwera: NONpvp
Nazwa bota: Tibia Auto (TA)
Inne: dotychczas bylem na fermor hills gobliny i kasa zajedwabista, ale szukam odskoczni zwiekszym expem i najwieksza kasa :D
100% AFK BOCENIE /\
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Gdzie ustawi? bota?

1.
Poziom: 18
Profesja: Druid
Skille: 19 sword/20 shield/6 magic
Ekwipunek: Mage hat,Spirit Cloack, Plate Legs,Leather boots,Bone Shield, SERPENT SWORD
Typ konta: Facc
Rodzaj serwera: NONpvp
Nazwa bota: Tibia Auto (TA)
Inne: B.DUZO KASY!!, teraz od 10 lvl siedze na swamp trollach i kasa cienko, szukam pustego bezpieczngo expa.z ,kask?

Spr?buj na rotwormach na Venore, b?d? na Fibuli - ale tego miejsca raczej bezpiecznym bym nie nazwa?.

2.
Poziom: 19
Profesja:kina
Skille: 45/43
Ekwipunek: to co na start knighta.
Typ konta: facc
Rodzaj serwera: NONpvp
Nazwa bota: Tibia Auto (TA)
Inne: dotychczas bylem na fermor hills gobliny i kasa zajedwabista, ale szukam odskoczni zwiekszym expem i najwieksza kasa :D
100% AFK BOCENIE /\

Fibula, ale pewnie sporo wiary i inne miejsca z Rotwormami / Carrionami, z nich kasy najwi?cej na tym poziomie IMHO.

Pozdrawiam,
Vendeto.
 

Habus

User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom: 36
Profesja: Knight
Skille: 64/61
Ekwipunek: Crusader Helmet ;Vampire Shield; Boots of Haste; Vampire Shield; Bright Sword; Platinum Amulet.
Typ konta: facc
Rodzaj serwera: Optional PvP
Nazwa bota*: Tibia Auto
Inne*: Zale?y mi na skillu, nie wiem gdzie fajnie ustawi? nie chodzi o pieni?dze bo mam wystarczaj?co. Na trollach wyboci?em 65/51 pallkiem ale stamina spad?a mi do 5 h bo posta? ma dopiero 2 dni... Zale?y mi jak wy?ej napisane na skillu.
Prosz? o szybk? odpowied?, z g?ry dzi?kuj?. ;d
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Poziom: 36
Profesja: Knight
Skille: 64/61
Ekwipunek: Crusader Helmet ;Vampire Shield; Boots of Haste; Vampire Shield; Bright Sword; Platinum Amulet.
Typ konta: facc
Rodzaj serwera: Optional PvP
Nazwa bota*: Tibia Auto
Inne*: Zale?y mi na skillu, nie wiem gdzie fajnie ustawi? nie chodzi o pieni?dze bo mam wystarczaj?co. Na trollach wyboci?em 65/51 pallkiem ale stamina spad?a mi do 5 h bo posta? ma dopiero 2 dni... Zale?y mi jak wy?ej napisane na skillu.
Prosz? o szybk? odpowied?, z g?ry dzi?kuj?. ;d

Rotwormy [np. Fibula/Venore] lub dwarfy [Kazo] je?li chcesz skilla, najlepiej ustaw sobie na balanced i we? jakiego? s?abszego sworda typu np. jaki? 20-25 ataku.

Pozdrawiam.
 

Habus

User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
23
Reaction score
0
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Co do tego, to nie ma jakiego? miejsca co fajnie leci skill i mo?na z s?ab? broni? typu "knife; short sword" biega??
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Gdzie ustawi? bota?

Co do tego, to nie ma jakiego? miejsca co fajnie leci skill i mo?na z s?ab? broni? typu "knife; short sword" biega??

Ja biega?em na 20~ najcie z tym axe co si? dostaje na IoD na trollach Ab'Dendriel, wbi?em skille 61/58 ~, wcze?niej do 40/40 skillowa?em na winiarni [dwarfy], a p??niej tak do 45/45 na bocie na foldzie, te? skille wpad?y, a potem na trolle.

Niestety, sko?czy?o si? to deletem. :(

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top