What's new

-PHP & JS Gesior acc 2012 mounty za sms

Status
Not open for further replies.

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Siemanko,
szukam jakiego? kodu shopsystem gdzie mo?na wprowadzi? mounty. Tfs 1.2. Je?eli nie ma skrypta, kto? mo?e mi co? podpowiedzie? to bede wdzieczny.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Gesior acc 2012 mounty za sms

Tak najprosciej to dodaj itemy ktore po uzyciu daja mounta i dodaj je do sms shopu? Przy okazji bedzie mozna nimi handlowac po zakupie, a nie tylko zakupic na swoja postac :p
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Gesior acc 2012 mounty za sms

zale?y mi aby nie da?o si? hadlowa? i zosta?y by one dodane odrazu do postaci dlatego pytam. Aktualnjie dzia?aj? na zasadzie przedmiotu
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Gesior acc 2012 mounty za sms

No kurwa. Wez mnie nie denerwuj tylko sie ogarnij. Az tak to dla ciebie trudne i skomplikowane zeby sobie rozwiazac ten problem?
Z jednej strony starasz sie pokazywac jaki to jestes zajebisty i w ogole i reklamujesz swoja marna firemke, a z drugiej zakladasz takie popierdolone tematy bo z takimi pierdolami sobie poradzic nie potrafisz.

Masz gotowy shop system, za darmo, w paczce a aac makerem. Czy to jest az tak trudne, zeby fragment skopiowac, wyjebac linijki odpowiedzialne za dodawanie itemow i wjebac linijki dodajace mounta?
Ok. To moze byc skomplikowane, nie kazdy musi byc programista, czy znac chcoiazby podstawy. Nikt do niczego nikogo nie zmusza. Ale kurwa. Malo to masz "skrypterow" co to ci pomoga za darmo czy za mala oplata? A ty dopierdalasz jakies tematy z dupy tego typu i zadajesz debilne pytania.
Napisz do kogokolwiek kto zna php. Lub do kogokolwiek kto sie zna na otsach i gesiorze, a podstawy php gdzies tam ogarnal w jakims stopniu. Tyle. Masz gotowa robote.
Na forum z takimi problemami to pisza dzieciaki ktore sobie poradzic nie potrafia z niczym i chca zeby im wszyscy pomogli, bo nawet nie wiedza kogo maja szukac zeby im pomogl...

I jeszcze kurwa zacytuje az twojego posta z przed miesiaca niecalego:
*Pozycja: Administrator serwer?w Linux, programista php, lua, c#, c+
Programista taki siaki owaki, zadnego z tych jezykow pewnie nie znasz w jakims sensownym stopnu. A juz na pewno nie pehapa, skoro kilkanascie linijek kodu dopisac to juz dla ciebie za duzo.

SWoja droga, nie pamietam nawet czy w twoich tematach czy nie, ale wydaje mi sie, ze gdzies oferowales w swojej serwerowni wsparcie przy serwerach ots XD
Jesli tak bylo i jest, to jak bym mial swoj serwer i potrzebowal czegos takiego, to co kurwa, tez po forum bedziesz latac jak teraz, zamiast oferowac wsparcie ktore proponowales?


Hejt jak chuj. Mam wyjebane. Zaraz mi wygarniesz jaki to jestes zajebisty i ze ja nie jestem XD
czekam ;*
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Gesior acc 2012 mounty za sms

Post nie zgodny z tematem, po co mam sie wysila? jak moge mie? to za free. To ju? zapyta? nie mo?na? o_o po to od tego forum jest tak? nie rozumie, zazdro? Jak by? mia? sp zoo i swoj? firme na g?owie te? by? najpierw pyta? a potem robi? bo ots nie jest wa?ny, to tylko zabawa a nie ?ycie.
 
Last edited:

Heheszkiii

Active User
Joined
Jun 30, 2015
Messages
104
Reaction score
1
Odp: Gesior acc 2012 mounty za sms

Post nie zgodny z tematem, po co mam sie wysila? jak moge mie? to za free. To ju? zapyta? nie mo?na? o_o po to od tego forum jest tak? nie rozumie, zazdro? Jak by? mia? sp zoo i swoj? firme na g?owie te? by? najpierw pyta? a potem robi? bo ots nie jest wa?ny, to tylko zabawa a nie ?ycie.
Kwestia mount?w w shopie to jakie? 5 minut, czyli tyle ile sp?dzi?e? nad postami w tym temacie.
 

Old Sessam

Hello
Joined
Aug 5, 2009
Messages
445
Reaction score
56
Odp: Gesior acc 2012 mounty za sms

I co ?yso wam? ?aski bzy.

PS: Dalej go nie rozumie. Od tego jest forum aby pisa?, pyta? itd. Tak? Od tego chyba jest ten dzia? tak? Moge zaraz stworzy? nowy w?tek z pytaniem jak wycentrowa? w html tekst na ?rodek i co mu do tego? Co za cz?owiek O-O

http://tibia.net.pl/threads/584016-Wyśrodkowanie-tekstu-w-HTML-4-1?p=1695276#post1695276

i co, jajo.
Bede pyta? si? o co chcia?, kiedy, kogo i chuy go to interesuje.
Dzi?kuje, dowidzenia.
 
Last edited:

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: Gesior acc 2012 mounty za sms

HAHAHAHA Jeb?em XD
 
Status
Not open for further replies.
Top