What's new

Account Maker Gesior Acc robi konta ale nie moge zalogowa?

Status
Not open for further replies.

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Witam mam taki problem ots stoi na vps zainstalowa?em acc Gesior tego- GESIOR 2012 - Version 1.0.1 for 0.2.x, 0.3.6 and all 0.4 m?j silnik to TFS 0.3.6
i teraz jest taki problem na pasy 1/1 mog? zalogowa? ale jak np zrobi? nowe konto przez tego acc to nie da si? zalogowa? pisze ze z?e has?o albo login ale w bazie danych robi si? konto i teraz nie wiem o co chodzi czy to mo?e by? od chmod ustawionych ? je?li tak to jakie ustawi? na poszczeg?lne foldery reinstalowa?em ju? acc i nic nie pomaga?o nie raz uda?o mi si? zalogowa? na konto zrobione ale to z 2 razy a p??niej znowu nie dzia?a?o pomo?e kto? ?


i jeszcze jedno pytanie jaki acc maker polecacie jaki jest najbezpieczniejszy ? za Pomoc daje +




dzi?ki i pozdrawiam daniofordon
 

DanJ93

ElfBot Helper
Joined
Jan 18, 2009
Messages
2,631
Reaction score
200
Odp: Gesior Acc robi konta ale nie moge zalogowa?

domy?lam si?, ?e has?a Ci koduje, ale ju? przy logowaniu Ci ich nie odkodowuje.
Tylko nie pami?tam gdzie si? to zmienia?o.
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Gesior Acc robi konta ale nie moge zalogowa?

chodzi ci o kodowanie kodowanie Sha1,Plain itp ? w config ots mo?na to ustawi? og?lnie mam tam ustawione Plain jak zmieni?em na sha1 to po zrobieniu konta spojrza?em w bazie danych to has?o si? zmienia na 3432u5890nbj32432 wyczyta?em te? ?e opr?cz tego w config ots zmienia si? te? w acc maker w pliku config-and-functions.php ale w tym acc nie mog? tego pliku znale?? w starym acc on jest te info znalaz?em tu ale nadal nie wiem jak w acc zmieni? te kodowanie mo?e kto? pomo?e ? :)
 

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: Gesior Acc robi konta ale nie moge zalogowa?

Po 1. Gesior 2012 to g?wno.

Po 2.
domy?lam si?, ?e has?a Ci koduje, ale ju? przy logowaniu Ci ich nie odkodowuje.
Tylko nie pami?tam gdzie si? to zmienia?o.
Reputacja nie pomaga nie wiedzy i domys?om. Nie mam dzi? humoru ?eby Ci wi?kszy pocisk napisa?, wiec kulturalnie Ci wyja?ni? - SHA-1 (Secure Hash
Algorith 1) to algorytm jednostronny.

Po 3. Gesior 2012 ma tylko support SHA-1 ze wzgl?du bezpiecze?stwa, mimo wielu dziur.

Zmie? w config.lua kodowanie na SHA-1, a reszt? kont zaktualizuj, bo has?a kt?re tam s? trzymane maja inne kodowanie, a je?li chcesz inne kodowanie hase? to musisz ju? troch? kasy wy?o?y? bo nikomu nie chce si? grzeba? w kodzie.
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Gesior Acc robi konta ale nie moge zalogowa?

s4fun ok dzi?ki za info i jeszcze jedno ma?e pytanie jak Gesior to g?wno to jakiego Acc by? proponowa? POD TFS 0.3.6 /8.60


Edit: niestety nie dzia?a zmieni?em kodowanie w config ots na sha1 i wgra?em acc od nowa pasy 1/1 dzia?aj? i po wej?ciu w baze danych widz? ?e koduj? has?o ale jak zrobi? nowe konto to nie dzia?a one ale w bazie danych jest zrobione i tak samo zakodowane.... pomo?e kto? ?
 
Last edited:

s4fun

Advanced User
Joined
Apr 18, 2009
Messages
199
Reaction score
24
Odp: Gesior Acc robi konta ale nie moge zalogowa?

Z darmowych polecam Modern, a jak chcesz platny to znajdz dobrego programiste, ale nie pseudoprogramiste ktory zna sie na wszystkim jak ponad 80% tego forum, bo z doswiadczenia wiem, ze nie istnieja ludzie wszechwiedzacy, bo albo znasz sie na jednej rzeczy dobrze albo wogole. W razie czego popatrz na ludzi wypowiadajacych sie w dzialach powiazanych z Web. Sam nie bede sie reklamowal, bo teraz nawet czasu na to bym nie mial, ale jak mam kogos polecic to Danon albo BBK (tu chyba pod nickiem Moozie).
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: Gesior Acc robi konta ale nie moge zalogowa?

s4fun ok wielkie dzi?ki + leci za ch?ci :)
 
Status
Not open for further replies.
Top