What's new

-Łatwy [Gimp2] Anime Sygnaturka

Status
Not open for further replies.

lobo46

User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
40
Reaction score
5
ZACZYNAMY!
----------------------------------------------------
Dajemy plik nowy i bierzemy rozmiary 350x100

Potem bierzemy nasz Render i kopiujemy i wklejamy tak ?eby by?o ca?e t?o tak jak na obrazku .

tut1.png




Potem klikamy prawym i wchodzimy w Filtry > rozmycie > i bierzemy rozmycie Gaussa i ustawiamy na 35 rozmycie tak jak na obrazku .


tut3.png


Potem mo?emy da? jaki? c4d . Dajemy warstwa > nowa warstwa przezroczysta

tut4.png


Jak ju? dali?my nasz C4D to ustawiamy TRYB Warto??

tut5o.png


Teraz dajemy zn?w Warstwa > Nowa warstwa przezroczysta i wklejamy nasz Render kt?ry wcze?niej wybrali?my . . Teraz czas na wtopienie Rendera bierzemy zaznaczanie r??czk? i zaznaczamy nasz render i dajemy rozmycie Gaussa i rozmazujemy i mam ju? wtopiony render .



OK teraz czas na napisy wybieramy jak?? tam czcionk? np Comic Sans MS Bold i piszemy tekst np Anime potem klikamy prawym i dajemy FILTRY > ODWZOROWANIE > Mapowanie Wypuk?o?ci i ustawiamy na nasz napis



potem te? mo?emy da? Filtry > ?wiat?o i cie? > Rzucanie cienia


--------------------------------------------------------------------------------

A o to efekt ko?cowy:


tut6.png


Mam nadzieje ?e tyt si? przyda? ;)
DONT=RIP
 

Afrati

Active User
Joined
Aug 7, 2010
Messages
137
Reaction score
26
Odp: [Gimp2] Anime Sygnaturka

Ciekawe, lecz efekt nie jest powalaj?cy... Gdyby? u?y? teksturek oraz innych pierd??, to na pewno efekt ko?cowy wyszed? by lepiej ale w ko?cu to poradnik dla nowicjuszy :lol:. Hmm, powiem tylko jedno ?e C4D wysz?y z mody i najlepiej tego g?wna nie u?ywa?, ale ka?dy ma sw?j gust i post?pi jak chce :hah:.

Hmm, co do tre?ci to musz? powiedzie? ?e si? postara?e? poniewa? nigdy nie widzia?em "estetyczniejszego" poradnika. Mam nadziej?, ?e ujrz? wi?cej twoich poradnik?w :D.

Tak czy siak, daj? 9/10 (Bo nie podoba mi si? efekt :C).
 

lobo46

User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
40
Reaction score
5
Odp: [Gimp2] Anime Sygnaturka

Masz racje ale to by? m?j 2 tutorial jaki zrobi?em .
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Gimp2] Anime Sygnaturka

Bardzo dobry poradnik.
Podoba mi si? to, w jaki spos?b go opisa?e?, jest w miar? estetyczny i przej?ysty, bardzo du?ym plusem s? screeny, kt?re wszystko u?atwiaj?, zas?ugujesz na punkt reputacji, dzi?ki.
 

lobo46

User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
40
Reaction score
5
Odp: [Gimp2] Anime Sygnaturka

Bardzo dobry poradnik.
Podoba mi si? to, w jaki spos?b go opisa?e?, jest w miar? estetyczny i przej?ysty, bardzo du?ym plusem s? screeny, kt?re wszystko u?atwiaj?, zas?ugujesz na punkt reputacji, dzi?ki.

Bardzo dzi?kuj? w przysz?o?ci dodam wi?cej poradnik?w.
 
Status
Not open for further replies.
Top