What's new

Gra via www

kolek13

New User
Joined
Apr 23, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Witam wszystkich. Mam 22 lata, od dawna chcia?em zrobi? w?asn? gr? Viva www. Znam si? na html php oraz cc++. Jednak nie mam zielonego poj?cia jak zrobi? swoj? gr? na przegl?dark?, co? w stylu plemiona.pl ( RPG jak na pocz?tek za du?o ). Chcia? bym was spyta? i jednocze?nie poprosi? o porad?. Gra b?dzie sta?a na p?atnym, dobrym hostingu. Prosz? mi napisa? jakie programy s? najlepsze do wykonania owej gry. Prosz? r?wnie? o podes?anie mi konkretnych poradnik?w dla zielonych ( pocz?tkuj?cych ). Jak kto? zna si? na tym jak zrobi? swoj? gr?, i chcia? by mi pom?c prosz? pisa? na gg: 7568477

Prosz? o pomoc
Notka moderatorska:
Przenosz?. Upomnienie sobie daruje z uwagi na to, ?e jeste? nowy.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Gra

Odp: Gra

Programy!? C++ do stron!? Ty chyba w og?le nie znasz si? na HTML i PHP. Bierz zwyk?y Notatnik lub zaawansowany edytor tekstu i tyle. Nic wi?cej ci nie potrzeba.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Gra via www

@Xayan
Nie wypowiadaj si? jak chuja wiesz. Najpierw trzeba napisa? aplikacj? Internetow?, silnik na kt?rym odpalisz gr?. No i oczywi?cie baz? danych itp.

@kolek13
Napisz w php skrypty na logowanie, ekwipunek itp. A p??niej czerp wiedz? z neta.
 

Ksiądz Szatanek

Wiedz, że coś się dzieje...
Joined
Apr 29, 2009
Messages
273
Reaction score
50
Odp: Gra via www

?ci?gnij sobie silnik Vallheru, jest on za darmo udost?pniony na oficjalnej stronie projektu. Bez problemu mo?esz na jego podstawie zrobi? jak?? gr?, wszystkie pliki masz jak na tacy, wystarczy edytowa? wedle uznania.
 

Amenek

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Gra via www

by zrobi? w?asny dobry silnik wystarczy tylko C# ale tylko silnik bez ?adnych innych skrypt?w. Skrypty mo?esz zrobi? w : C++ lub w Notatniku to zale?y od ciebie ( nie pomog? w pisaniu silniku ) bardzo ?atwo si? robi silnik
 
Top