Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 0 0,0%
  • na 60%

    Votes: 0 0,0%
  • na 20%

    Votes: 0 0,0%
  • nie!

    Votes: 0 0,0%
  • na 100%

    Votes: 36 49,3%
  • na 60%

    Votes: 10 13,7%
  • na 20%

    Votes: 7 9,6%
  • nie!

    Votes: 20 27,4%

  • Total voters
    73
Odp: Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

TE? moge zagrac czemu nie ;)) fajnie sie zapowiada
 
Odp: Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

Ja to widze tak... ziomki beda tam padaly jak muchy od tych zombie ;) (100hp , zombie ma ich na 2 hity) w dodatku zombie 5k hp czyli jezeli na start nie bedziecie mieli typa to ots odrazu pada bo zombie niedoubicia xD

ale oczywiscie zagram zobacze jak to jest
 
Odp: Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

@up
szacunek zrobiles specjalnie konto zeby mu powiedziec ze to fajny ots ;D
#topic
fajnie by bylo zobaczyc takiego zombie moda w tibi ;d
tylko fajnie by bylo gdyby np. zombie chodzilo po schodach , co niestety moze ci sie nieudac
ale i tak niepoddawaj sie zagram na 100% :D
 
Odp: Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

Pomys? ciekawy na zabicie nudy. Na pewno zagram, jak tylko ruszy. Popraw gdzieniegdzie map?.

Pozdrawiam.
 
Odp: Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

A mam male pytanko, kiedy ten ots wystartuje? Wiadomo juz moze? ;D
 
Odp: Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

No stary pomys? bardzo dobry.Napewno zagram tylko ciekawe kiedy ots ruszy i czy ten pomys? wypali :DDD.
Je?eli wypali to na bank wbije.Przyda si? cos dla odmiany.
 
Odp: Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

To robisz jeszcze ten server? czy masz go ju? w dupie?
 
Odp: Gracze vs Zombie Bedziecie Grali

Gdy chcia?em si? co? na temat tego otsa dowiedzie? i czy wystartuje ujrza?em: Skrypter odszed?.

A szkoda ;/
 
Back
Do góry