- Dołączył
- Luty 6, 2010
- Posty
- 325
- Liczba reakcji
- 16
Witam robie grafiki do dragon ball ots.
Robie tylko i wylacznie Plaskie krzywe mi nie wychadza; /.
Tylko 32x32 i tylko postacie
.
Jezeli chceci ruchy to pisac na gg: 1110148
Robie tylko i wylacznie Plaskie krzywe mi nie wychadza; /.
Tylko 32x32 i tylko postacie
.Jezeli chceci ruchy to pisac na gg: 1110148
