What's new

Guru ze ?l?ska

Status
Not open for further replies.

XXV

Active User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
117
Reaction score
25
Witam wszystkich tutaj zgromadzonych, mo?e mnie znacie, mo?e nie - pochodz? ze ?l?ska, od siedmiu lat jestem osob? o?wiecon? tzw. guru, przybra?em imi? Azachiel.
B?d? tutaj zamieszcza? moje lekcje ?yciowe (moja seria pt. Jak ?y??) oraz b?d? odpowiada? na wszelkie pytania, mo?ecie mnie traktowa? jako swojego przewodnika duchowego.

Jak ?y?? - 30.12.2017

Zajmiemy si? dzisiaj szamanami, kt?rzy przejmuj? cia?a, dusz?, programuj? eterycznie itd. itd.
Oczywi?cie nie jestem przeciwko wszystkim szamanom, pewni mistrzowie szama?scy s? w porz?dku i nie mam do nich ?adnych zastrze?e?. Lecz? ludzi swoimi r??nymi technikami np. b?bnami (wibracjami b?bna) pewne schorzenia np. problemy z sercem, kr??eniem, tacy s? naprawd? super, ale wszystko si? zmienia, gdy taki szaman chce posi??? dan? osob? (kobiet?, m??czyzn?), posi??? jego energi?, lub dusz?. Chcia?bym was ostrzec przed w?a?nie tym drugim typem szaman?w, kt?rzy nie s? godni zaufania, s? materialistyczni, wykorzystuj? ludzi poprzez swoj? g??bok? wiedz? eteryczn?. Dlatego warto nauczy? si? radiestezji, aby wybada? osobi?cie, czy dany szaman nie jest oszustem, czy nie uprawia on czarnej magii, czy nie ma ukrytych cel?w, lub cokolwiek innego. W wi?kszo?ci tak zwani szamani to ?akomi na pieni?dze oszu?ci, lub co gorsze szamani ze z?ymi intencjami, dlatego trzeba uwa?a? na to komu si? ufa w dzisiejszych czasach. Je?eli nie znasz si? osobi?cie na radiestezji zapytajcie kogo? ze swojego kr?gu zaufanych znajomych, ?eby sprawdzi? danego szamana za was.
 

Walczor

Advanced User
Joined
Jun 4, 2015
Messages
224
Reaction score
1
Odp: Guru ze ?l?ska

Czy to jest jaki? joke?
jestem metinskim szamanem waaa,dopadn? twoj? dusze
 

XXV

Active User
Joined
Oct 2, 2008
Messages
117
Reaction score
25
Odp: Guru ze ?l?ska

Jak ?y?? - 31.12.2017

Nie u?ywajcie chemicznych ?rodk?w do prania, czyli wszelkich proszk?w, p?yn?w, kapsu?ek itp.
Zamiast tego mo?ecie u?y? kasztan?w indyjskich, lub je?eli kto? nie posiada to polskie kasztany te? si? do tego nadaj?.
Takie kasztany wrzucacie do woreczka z dziurkami, a nast?pnie wrzucacie ten worek do pralki i pierzecie bez dodawania ?adnych chemikali?w.
Jest to naturalny spos?b, aby uzyska? efekt tzw. kuli do prania, kt?ra jest tak naprawd? staro?ytnym ju? wynalazkiem.
 

zbigniewnosacz12

New User
Joined
Jan 23, 2018
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Guru ze ?l?ska

No nie wiem czy ryzykowa?bym utrat? swojej odzie?y takimi eksperymentami.
 

Czopeq

Advanced User
Joined
Jun 29, 2015
Messages
191
Reaction score
6
Odp: Guru ze ?l?ska

@up
S?dz?, ?e nie jest to ?aden joke.. Pan Azachiel m?drze prawi.
Do rad? kto? prosz?.. zjad?em obiadek no i nie mialem nic do popicia, by?o tylko mleko, a ja nie toleruje laktozy.. a, ?e chcia?o mi si? pi? to wypi?em.. 10minut p??niej uda?em si? do mojego sanktuarium zwanego toalet? i m?j odbyt wydaje dziwne d?wi?ki, czasem zabulgocze, czasem co? wypluje i ochlapie mi ca?? dup?... Siedz? ju? tutaj 30minut i dalej co? si? dzieje.. POMoCY kur?a..
Ale w sumie nie jest tak ?le, przys?ali mi ju? pod?wietlenie do muszli klozetowej za 8z?, teraz to co? co si? wydobywa b?dzie chocia? ?adnie si? prezentowa?o w ?rodku, mo?e nawet wody nie spuszcze tylko ?wiate?ko zapale.
 
Status
Not open for further replies.
Top