What's new

Halloweenowy Event

Status
Not open for further replies.

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
vuVDOBs.png


Boohoo!
Halloween nadchodzi, a nasze forum przybiera przera?aj?cy wygl?d - z tej okazji ka?dy kto zmieni sw?j avatar na styl halloween i napisze komentarz otrzyma 75 punkt?w reputacji!


Je?li z jakich? powod?w forum nie zmieni?o wygl?du, wejd? tutaj i ustaw styl na domy?lny.


Konkurs na najlepszy Halloweenowy avatar 2016!!

U?ytkownicy, kt?rzy bior? udzia? w tym konkursie kwalifikuj? si? te? do walki o medal!
Zasady s? proste: Avatar mo?na ustawi? do 1 listopada 23:59, nast?pnego dnia odb?dzie si? g?osowanie na najbardziej kreatywniejszy, najstraszniejszy avatar. Przy g?osowaniu bra? udzia?u nie mog? u?ytkownicy z ma?a ilo?ci? post?w, podejrzana dat? rejestracji, multi konta, a przede wszystkim popieranie znajomego wypada z zabawy.
Wygrany otrzyma upiornego duszka.
halloween.png


Avatar nie mo?e by? prosto z internetu - musisz mie? wk?ad w?asny w jego tworzenie.


 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Halloweenowy Event

Napisz? komentarz? gdzie? jaki, w jakim celu i wgl o co chodzi.
Tak wi?c pisze komentarz taki: Jest fajnie.

PS. Zmieni?em avatar.
 

zoombozo

Active User
Joined
May 4, 2013
Messages
144
Reaction score
4
Odp: Halloweenowy Event

Prosz? bardzo, avatar zmieniony.
Podobno klauny bardzo teraz strasz?, wi?c my?le ze to b?dzie na topie. W razie uwag prosz? o info pw.


Uwa?am, ?e taka "reputacja" powinna by? te? zale?na od czego? "bardziej kreatywnego" ni? taka prosta czynno??.
Chocia?by wybieranie "najlepszych" avatar?w top 3. Zeby kto? spedzi? chwile i wybra? co? dobrego a nie zmienil byle by?o dla 75 pkt reputacji. Prosz? wzi?? moj? sugesti? pod uwag?.
Ps. godzina w postach pokazuje 14:10, a jest 17:00
 
Last edited:

DenZ

Zasłużony
Joined
Feb 23, 2011
Messages
868
Reaction score
30
Age
28
Odp: Halloweenowy Event

Zmieniony ! :)
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Halloweenowy Event

IMO powinien by? zrobiony samemu a nie ctrl+c z googla i 75 reputacji XD
Gotowe.
 
Last edited:

buchaLL

bez spiny, luźno
Joined
Aug 2, 2011
Messages
1,013
Reaction score
68
Age
27
Odp: Halloweenowy Event

Zrobione! :wink:
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Halloweenowy Event

Nie mam reputacji, pobite gary
 
Last edited:

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Halloweenowy Event



Boohoo!
Konkurs na najlepszy Halloweenowy avatar 2016!!

U?ytkownicy, kt?rzy bior? udzia? w tym konkursie kwalifikuj? si? te? do walki o medal!
Zasady s? proste: Avatar mo?na ustawi? do 1 listopada 23:59, nast?pnego dnia odb?dzie si? g?osowanie na najbardziej kreatywniejszy, najstraszniejszy avatar. Przy g?osowaniu bra? udzia?u nie mog? u?ytkownicy z ma?a ilo?ci? post?w, podejrzana dat? rejestracji, multi konta, a przede wszystkim popieranie znajomego wypada z zabawy.
Wygrany otrzyma upiornego duszka.
halloween.png


Avatar nie mo?e by? prosto z internetu - musisz mie? wk?ad w?asny w jego tworzenie.

 

Welbo

User
Joined
Oct 26, 2016
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Halloweenowy Event

Zrobiony avatar. Pomi?sza?em pomysl z klaunami i z torturami z klimatem cartoon Halloween.
 
Last edited:

czesctereska

Active User
Joined
Sep 26, 2016
Messages
135
Reaction score
10
Odp: Halloweenowy Event

Zmieniony, chocia? si? pewnie i tak nie kwalifikuje do konkursu, jako ?e avatar prosto z neta, jedynie rozja?niony przeze mnie ^.-
Oraz ma?a ilo?? post?w r?wnie? mnie pewnie przekre?la :p
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Halloweenowy Event

Bior? udzia? i zg?aszam moje 4 avatary kt?re stworzy?em w 90% samemu. Jedynie god?o TNP oraz T?o nie zosta?o stworzone przeze mnie.
Bawi? si? w pixelarty oko?o +/- 2 tygodnie [kiedy? co? robi?em jednak nie wychodzi?o]
To co? po prawej "zielona r?ka" kt?ra mia?a by? jak r?ka nwm "POTWORA" wyszed? jak nie wiem co.
Avatar mia? by?:
Straszny? jest dla forumowicz?w... xD
Kreatywny? moim zdaniem jest.
Przy tworzeniu inspirowa?em si? poczynaniem co niekt?rych os?b na forum TNP oraz og??em kt?ra si? udziela aktywnie.
rlcq6e.jpg
 
Last edited:

zoombozo

Active User
Joined
May 4, 2013
Messages
144
Reaction score
4
Odp: Halloweenowy Event

@up
Powinien i tak liczyc si? ten kt?ry masz ustawiony w profilu, wi?c jak na moje oko powiniene? wybra? ten 3, dok?adnie wida? napis.
[MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic
Wk?ad w?asny nie powinien by? brany w 100% pod uwag?, poniewa? to przekre?la szanse os?b bez zdolno?ci graficznych, a sp?dzaj?cych troch? czasu na poszukiwaniu dobrego avataru.
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Halloweenowy Event

@up
Powinien i tak liczyc si? ten kt?ry masz ustawiony w profilu, wi?c jak na moje oko powiniene? wybra? ten 3, dok?adnie wida? napis.
[MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic
Wk?ad w?asny nie powinien by? brany w 100% pod uwag?, poniewa? to przekre?la szanse os?b bez zdolno?ci graficznych, a sp?dzaj?cych troch? czasu na poszukiwaniu dobrego avataru.

Zle mnie zrozumiales, nie chodzi o 100% wkladu wlasnego. Obrazek moze byc z internetu, ale zeby wlasnorecznie cokolwiek z nim zrobic, dodac jakis drobiazg etc, aby zabawa nie polegala na "znalezieniu najlepszego avatara"
[MENTION=439749]czesctereska[/MENTION]
W twoim przypadku nie masz czego sie obawiac, udzial w zabawie wezmiesz.
 

Nush

Advanced User
Joined
May 10, 2012
Messages
381
Reaction score
11
Odp: Halloweenowy Event

hello straszymy
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Halloweenowy Event

Dlaczego m?j post znikn???
 
Status
Not open for further replies.
Top