What's new

Horror, a nawet co? wi?cej - potrzebny film

Status
Not open for further replies.

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Witam, wszystkich szanownych u?ytkownik?w, kt?rzy postanowili zajrze? do tego tematu. Je?eli mo?ecie mi pom?c, to mam do Was pro?b?. Potrzebuj? mega horroru czy nawet co? wi?cej. Ten horror ma wpierdala? na bani? tak? schiz?, ?e podczas ogl?dania danego filmu b?d? czu? jak mnie smyra jakie? paskudztwo po nodze jedn? r?k?, a drug? dobiera mi si? do czaszki. Czyli nie musz? m?wi?, ?e komedie typu "pi?a" czy "paranormal g?wno" odpadaj?, bo to nie ta liga? Tak samo wszystkie zombiaki, bo to nie jest to. To ma schizowa? po ca?o?ci. Od pocz?tku filmu a? do ko?ca ma by? takie napi?cie, ?e wypierdoli m?zg ogl?daj?cego(tj. m?j m?zg) na ?cian?. Naprawd?, je?eli kto? zna mega tytu?y, kt?re ca?okszta?tem produkcji pasuj? do moich pojebanych wymaga?, to b?d? mega wdzi?czny za podanie ich w tym temacie. Najlepiej od razu dawajcie linki do strony typu filmweb bym m?g? ogarn?? wst?pnie co to jest.

Pozdrawiam,
Archimonde.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Horror, a nawet co? wi?cej - potrzebny film

Podaj chociaz jakies przyklady... Bo jak tak sobie mysle, to takich filmow nie ma w ogole...
Horror jak horror, albo ciekawy film, albo jakas tam fajna dawka strachu czy cos takiego, ale zadnych "hardkorowych" produkcji nie znam. Wiec szukasz czegos czego nie ma :O
Obejzyj straszny film! XD
 

Seya

Senior User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
1,344
Reaction score
83
Odp: Horror, a nawet co? wi?cej - potrzebny film

PectoDrill
Mog? Ci poleci? par? dobrych film?w oraz Anime -kt?re moim zdaniem s? zajebistymi horrorami ;]

1.Vampire Hunter D: ??dza krwi
Link:
2.Another (Zajebiste anime ,gor?co polecam)

3.Diabe? / Devil (2010)
 
Status
Not open for further replies.
Top