What's new

Hosting

Status
Not open for further replies.

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Witam. Robi? do OTS Wikipedi?, ale nie wiem na jakim hostingu j? postawi?. Mam teraz na bezp?atnym ale wiadomo jak to jest za darmo, lagi, crashe itd.
Chcia?em si? Was spyta?, co wybra?. Proserwer.pl czy boo.pl
boo.pl za 11z? SMS ma na 2 miesi?ce PLUS konto (10GB transferu/mc) lub PRO konto (20GB transferu na miesi?c)
Proserwer.pl (xaa.pl) ma za 11z? Pro Konto (20GB transferu na miesi?c)
Najch?tniej bym wybra? Plus Konto na 2 miechy za 11z? SMS tylko nie wiem czy mi transferu styknie. (Ile taka wikipedia mo?e wzi??? przy ~100-200 unikalnych wej?ciach na dzie?)

A je?li by nie stykn??o PLUS konto to bym wzi?? to Pro Konto tylko nie wiem wtedy z jakiego hostingu. Chcia?bym pozna? Wasze propozycje/opinie o szybko?ci dzia?ania stron, awaryjno?ci itd. obydw?ch hosting?w.
 

Rokes1995

Banned
Joined
May 16, 2009
Messages
65
Reaction score
1
Odp: Hosting

Proponuj? zwr?ci? uwag? na niekt?re punkty regulaminu:



"3. ProSerwer.pl nie jest odpowiedzialne za tworzenie kopii zapasowych plik?w U?ytkownika na serwerze a co za tym idzie nie odpowiada za straty wynik?e w przypadku ich skasowania lub uszkodzenia."
"5. ProSerwer.pl nie jest odpowiedzialne za straty poniesione przez U?ytkownika zwi?zane z niepoprawnym dzia?aniem lub niedost?pno?ci? serwer?w (np. awarie)."

Czyli brak backup?w, jak masz awari? to zostajesz sam


"5. ProSerwer.pl do?o?y wszelkich stara? aby uptime serwera WWW nie spad? poni?ej 99.5%."

Do?o?y? wszelkich stara? to oni mog?, powinni gwarantowa? okre?lony uptime.


"6. Niniejszy regulamin obowi?zuje od momentu jego opublikowania na stronie . Serwis ProSerwer.pl zastrzega sobie prawo wprowadzania do niniejszego regulaminu zmian, kt?re r?wnie? obowi?zuj? od momentu ich opublikowania na stronie www.ProSerwer.pl."

Czyli mog? dowolnie go zmienia?, nie informuj?c przy tym u?ytkownik?w.


A co do dzia?ania strony to powiem ci ?e strony ?aduj? si? szybko.
 

Zafahix

Advanced User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
356
Reaction score
27
Odp: Hosting

Wybra?em ProSerwer. Ju? mam od ponad miesi?ca t? wikipedi?. SimsonOTS Wiki

Jestem zadowolony z tego hostingu. Jest specjalne menu backup?w, gdzie mo?emy ich sobie nawet 10 zrobi? na dzie?, wi?c w razie awarii nic si? nie straci. Uptime w ka?dym miesi?cu jest przewa?nie powy?ej 99% wi?c mi to starcza, wole nawet 90% ni? darmowy hosting i godzinne ?adowanie si? stron + crashe. Co do regulaminu to ten 6 punkt jest taki sam chyba przy ka?dym hostingu :p
 
Status
Not open for further replies.
Top