What's new

- ElfBot Hotki na alarmy

Status
Not open for further replies.

Fanta27

Active User
Joined
Dec 7, 2009
Messages
142
Reaction score
3
Witam szukam kilka dni ale nie ma tego nigdzie !
Mianowicie gdy kto? napisze mi na priv s?owo np elo w??cza sie alarm! je?li mo?na by to prosi? bym te? ?eby da?o si? wpisa? nicki na kt?re ma reagowac
np
if player xxx say xxx alarm playeronscreen

i najlepiej zeby bylo no list na pocz?tku :D

+ kilka miejsc na player?w

Lub po prostu gdy kto? z vip napisze do mnie < ewentualnie sam moge nicki wpisac> alarm
 

diksus94

I &#4326; Kato
Joined
Apr 19, 2008
Messages
967
Reaction score
175
Age
29
Odp: Hotki na alarmy

Zrobi?em Ci kilka. Wybierz sobie, bo nie wiem o jaki Ci dok?adnie chodzi?o.

Skrypt: je?eli name1, name2, ... napisze na priv elo, siema, ... to b?dzie wy? alarm.
PHP:
auto 200 if [$curmsg.isprivate && ($curmsg.content == 'elo' || $curmsg.content == 'siema' || $curmsg.content == '...') && ($curmg.sender == 'name1' || $curmg.sender == 'name2' || $curmg.sender == '...')] { playsound 'playeronscree.wav' }

Skrypt: je?eli dostaniesz oboj?tnie jak? wiadomo?? na priv od name1, name2, ... to b?dzie wy? alarm.
PHP:
auto 200 if [$curmsg.isprivate && ($curmg.sender == 'name1' || $curmg.sender == 'name2' || $curmg.sender == '...')] { playsound 'playeronscree.wav' }

Skrypt: je?eli dostaniesz wiadomo?? elo, siema, ...od byle jakiej osoby to b?dzie wy? alarm.
PHP:
auto 200 if [$curmsg.isprivate && ($curmsg.content == 'elo' || $curmsg.content == 'siema' || $curmsg.content == '...')] { playsound 'playeronscree.wav' }

Notka moderatorska:
Zamykam
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top