What's new

(i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

Status
Not open for further replies.

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
216
Age
29
Witam.

S?owem wst?pu, promuj? swoje strony od grudnia 2010r.. Na tym forum pierwsza z moich akcji (11.01.11r.) zako?czy?a si? sporym sukcesem i wszyscy, kt?rzy brali udzia? byli zadowoleni. Ca?o?? polega na tzw. autosurfach - stronach na kt?rych za ogl?danie stron innych u?ytkownik?w dostajemy kas? lub wy?wietlenia w?asnej strony. Jednak uzbieranie chocia?by kilku groszy, wi??e si? z cudem, jest to nieop?acalne. Inaczej sprawa wygl?da je?li chodzi o pozycjonowanie stron. Wymaga to zerowego nak?adu (otwarcie kilku kart w przegl?darce), a jest znakomit? okazj? do promocji, pod warunkiem, ?e bierze w tym udzia? wi?cej os?b. Dlatego - w tym temacie szukam promotor?w, os?b ch?tnych, aby ponabija? mi wy?wietlenia przez takie strony. Dla bardziej aktywnych kupi? PACC'e, konta do Tibii - je?eli nie gracie mo?e by? to zap?ata w formie z?ot?wek. Je?li nie uzbieram 20 os?b, p?jd? z projektem na inne forum, jednak mam nadziej?, ?e razem nam si? uda. Je?li nie masz s?omianego zapa?u, a chcia?by? spr?bowa? - zg?o? si?. Postaram si? zrobi? dodatkow? loteri? w?r?d mniej zaanga?owanych, aby nawet kto?, kto po?wi?ca kilkana?cie minut dziennie mia? szans?. Szczeg??y pojawi? si? za par? dni.

Przedmiot - dowolny.

Cena - za darmo.

Forma p?atno?ci - wy?wietlenia.

Kontakt - GG:889444, Skype:i889444, tnetowskie vt - m?j kana?, has?o:1, email:dominic@g.pl

Pytania i zapisy temacie, b?d? przez jedn? opcj? podan? wy?ej.

Pozdrawiam,
1
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
29
Odp: (i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

Polecam. Poprzednia akcja zako?czy?a si? bardzo przyjemnie : ). ?atwo mo?na zarobi? na drobne wydatki : ).
 

sellerpacca

Banned
Joined
Apr 17, 2011
Messages
56
Reaction score
1
Age
34
Odp: (i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

tzn powiedz wi?cej na czym to polega..
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
216
Age
29
Odp: (i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

W skr?cie - otwarcie kilku kart w przegl?darce i zostawienie ich. Mo?na w tym czasie gra? w Tibi?, czy robi? cokolwiek innego. Strony te b?d? si? automatycznie od?wie?a?y, za co dostaje si? kredyty. Wymienia si? je na promocj? mojej strony - najaktywniejszym b?d? za to p?aci?, w r??nej formie.

Dok?adniejsze informacje (wraz ze szczeg??owym opisem i screenami) b?d? podane niebawem.
 

Stasiu13

User
Joined
Jun 27, 2008
Messages
41
Reaction score
0
Odp: (i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

Napisz do mnie na gg 23909750 jestem zainteresowany
 

Michalekk

Senior User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
752
Reaction score
159
Age
30
Odp: (i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

gie gie:516822. czekam :)
 

Golem xx

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
472
Reaction score
16
Odp: (i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

Stasiu13, Michalekk
nie chc? si? wtr?ca?, ale skoro One proponuje ciekawy zarobek i poda? dane kontaktowe to Wy powinni?cie do niego napisac a nie on do Was.... Le? w d*pie siedzi? ci??ko skopiowa? nr GG? dodanie nowego kontaktu zajmuje kilka sekund...
Przy okazji dodam, ?e skorzystam z us?ugi :)
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
216
Age
29
Odp: (i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

Co prawda liczba ch?tnych mnie nieco rozczarowa?a (jest to ~10 os?b), jednak zaczniemy i zobaczymy. Rozumiem, ?e mo?ecie by? nieco nieufni, jak i temat jest s?abo - jak na to forum - rozreklamowany. No c??... rozdam pierwsze nagrody to prawdopodobnie liczba os?b wzro?nie. Pierwsza edycja trwa?a 11.01.11r. przez 40 dni, dlatego ta - jako druga - b?dzie trwa?a tyle samo. Zaczynamy 22.05.11r, ko?czymy w granicach ko?ca czerwca. A je?eli promo b?dzie zajebiste, to my?l?, ?e po oko?o 10 dniach, mo?e pierwsze nagrody p?jd?... zobaczymy. Dzisiaj postaram si? ogarn?? kontakt ze wszystkimi ch?tnymi, wyt?umaczy?, pokaza? i jedziemy - kto si? nie zapisa?, nadal mo?e, jednak jego szanse b?d? odpowiednio nieco mniejsze. Nagrody b?d? przyznawane na dw?ch zasadach: 1) za aktywno?? 2) loteria (zasady jeszcze podam), chcia?bym aby ka?dy mia? szans?. Do jutra mo?ecie si? dopisywa? bez ?adnych strat; )
 

misiu150

Banned
Joined
Apr 11, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: (i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

Zainteresowany jestem pisz 28467898
 

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
216
Age
29
Odp: (i inne) za wy?wietlenia strony - NIEPOWTARZALNA OKAZJA!

Powyp?acane, akcja zako?czona.

Temat mo?na zamkn??.
 
Status
Not open for further replies.
Top