What's new

-Pozostałe iPhone bez ?adowarki.

Status
Not open for further replies.

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Witam. Jestem szcz??liwym posiadaczem iPhone (tym bardziej, ?e go znalaz?em na chodniku :O). Nareszcie los si? do mnie u?miechn??. Niestety ?adowarki "pan zguba" nie raczy? do??czy? do zestawu (po prostu jej nie mam). Wi?c mam pytanie: czy mo?na bezpiecznie ?adowa? iphone przez kabelki (ucinasz wtyczk? do telefonu i wsadzasz kabelki do 2 dziurek w ?adowarce)? Nie chc? ?eby mi pr?d wybi? ani ?eby si? zepsu?. Telefon jest raczej w 99% ca?y.

Prosz? o odpowiedzi!
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: iPhone bez ?adowarki.

Nie lepiej zakupi? ?adowark? ? Nie musi by? oryginalna, przynajmniej b?dziesz mia? pewno??, ?e niczego nie zepsujesz : )
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: iPhone bez ?adowarki.

Pozdrawiam twoj? min? je?eli telefon zostanie zg?oszony jako zagubiony, i zostanie do??czony do zg?oszenia numer seryjny, a tobie przy rutynowym spisywaniu sprawdz? numery seryjne telefonu + pozdrawiam sam? funkcj? lokalizacji iphona.
@Edit
Tak tak?e uda?o mi si? go gdzie? zostawi? a odzyskany zosta? mniej wi?cej w ten spos?b.
 
Last edited:

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: iPhone bez ?adowarki.

Ehh... I od 2 lat szukaj? telefonu kt?ry nawet nie jest w??czony?

facepalm.jpg

@SzeryFFF zastosuj? si? do twojej rady, bo i tak jest co? czego nie powiedzia?em: by? mo?e bateria jest na?adowana, a wy?wietlacz spierdolony (nawet nie wiem jak w??czy? ten iPhone...)
 
Last edited:

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: iPhone bez ?adowarki.

Nie szukaj? debilu, numer seryjny po zg?oszeniu jest w bazie ca?y czas. Podczas np. rutynowej kontroli panowie mundurowi cz?sto prosz? o wpisanie w telefonie magicznego *#06# i prosz? ci? o podanie numeru kt?ry si? potem wy?wietla po czym podaj? go do bazy a tam on jest sprawdzany, wi?c nie pierdol synku.
 

Jestemlegenda

Advanced User
Joined
Mar 18, 2011
Messages
215
Reaction score
12
Age
28
Odp: iPhone bez ?adowarki.

@up
Czego? si? dowiedzia?em... Ten iPhone (a w?a?ciwie jaki? szajs) to podr?bka. Nikt go nie b?dzie szuka?.
Mo?e nabywca rzuci? nim o chodnik...
Dobra mam pytanie jak w??czy? tego jebanego szajsa skoro on nie ma guzika power na g?rze?
 
Status
Not open for further replies.
Top