Co nowego?
Tibia.net.pl

PO ZMIANIE SKRYPTU FORUM MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z LOGOWANIEM. "ZRESETUJ HASŁO(klik)", ABY SIĘ ZALOGOWAĆ .

JEŻELI NIE PAMIĘTASZ STAREGO E-MAILA ZAJRZYJ NA NASZEGO "DISCORDA(klik)" LUB "NAPISZ E-MAILA(klik)"

Irmada Thread

Mazicz

Stały bywalec
Liczba reakcji
3
Odp: Irmada Thread

107 axe ;p

No i takie tam random target :)

Kajjj

Użytkownik
Liczba reakcji
1

Groszek Git here, jakby?cie mieli zb?dne rzeczy dla palka, tj kamyczki itp to z ch?ci? przyjm? :)

Mazicz

Stały bywalec
Liczba reakcji
3

No Witam, dalej ?yje jak wida? :p Troch? mnie nie by?o bo po prostu nie gra?em brak weny na expienie PK etc. ale teraz wracam z podw?jn? si??.

Na pocz?tek zaczniemy od Knighta :p Kilka lvli wbi?em i mam nadziej? ?e b?dzie tak dalej tzn. lvl nie b?dzie sta? w miejscu

Jak wida? startowo stare choseny, ziomek nie mia? dost?pu na mury wi?c nie poszlim a na azury niema teamu na nic innego nie mia?em pomys?u wi?c wybrali?my stare dobre choseny

Dalej to jak wida? Azury, fajny expik z kas? miernie ale nadrabia si? expem :p Jednak 1.5kk/h z green stamin? to jest co? :D

Niekt?re roomy na pocz?tek by?y dosy? ci??kie ale jako? dali?my rad? gorzej jakbym mia? i?? znowu z nowym teamem :)

No to tyle z knighta sza?u niema ale b?dzie wi?cej. I BELIEVE

Tutaj sobie skikn??em na uno momento na gsy, ca?kiem przyzwoicie 0 dropa :D

No i MS, wreszcie kiedy? trzeba go wyexpi? wy?ej ?eby mia? moc :D Jak wida? Ancienty + bonebeasty ca?kiem przyjemny exp z gfb jakbym wszystko zbiera? to nawet m?g?bym wyj?? na profit :D Exp na green 300-350k/h + robie szybko taska wi?c jak dla mnie jest fajnie

Tutaj jakie? teamhunty z randomami, ek obsrany jak bum cyk cyk bierze 2 hero swoim 60ekiem i stoi jak k?oda bo po co lurowa? to w sumie ja przez 30 minut hunta musia?em lata? na utamie wbija? do cave i lurowa? ca?y pok?j do nas :D A potem jeszcze bi?, bitch pls stop playing ek. A tak btw ten ca?y "knajcik" ma 250 eda :D

No i powr?t na Acki

No i przy okazji wpad? aczek + boss

Boss da? jak nigdy Profitando

Skullhunterka musi by? :) Drop?w nima bo nic nie dropi?o

Na pocz?tek hellgate chcia? zwia? ale nie pyk?o

Tutaj desercik

Pr?bowa? straci? skulla na hellgate pod waspami ale niema bata :D

120 ED skitra? si? niedaleko ?mia? si? ?e go nie z?apie bo niemam klucza a tu niespodzianka :)

Tutaj jako? 160 ek na svar, podobno zabi? kogo? na Crystalach 50-60 MS/ED co za mop

No i tutaj jeszcze w?a?nie nie pozdrawiam p?aczka kt?ry wyp?aka? mi si? na priv tzn Raganiii w sumie ?e "jestem noobem" i ?e "zachowuje si? jak dziecko wrzucaj?c screeny z tibi" a wi?c no ziomu? serdecznie nie pozdrawiam.

No i wielki powr?t PK :D

INSANE DROP

Gsy ponad 100ek :D

Smoczki, niema expienia

S?abe miejsce do afczenia ziomek

Spieprza? mi z crystal?w no ale si? nie uda?o

AFK :D

Blessy jak wida? :D

Tutaj kole? 300EK odpali? si? jak wychodzilim z deserta wida? bola?a go dupa ?e pad? i chcia? si? zem?ci? :D No to mu si? uda?o :D

Niestety si? pad?o :D

Tutaj jakie? random znalezisko na ackach :)

No i to ju? nowe z wczoraj :D

A m?wie kole? ma skulla niedaleko dawaj po niego :D No dobra

1-2-3 > UE 120-130 ed

Walczyli dzielnie lecz jak wida? byli?my silniejsi. Na dzi? to ju? koniec, za jaki? czas znowu co? powrzucam a na t? chwil? si? ?egnamy. Jakby kto? chcia? to zapraszam na TibiaCasta jak sobie expie to zazwyczaj odpalam :)

No i oczywi?cie ?ycz? wszystkim weso?ych ?wi?t oraz szcz??liwego nowego roku.

Mazicz

Stały bywalec
Liczba reakcji
3

Lecimy z tematem troch? lvli wbi?em no i bez PK si? nie oby?o :D

Zacznijmy na start klasycznie od EK'a skromnie 2 lvlki wpad?y powolutku i do przodu

Vengoth Castle Solo

Oraz polowanie na some loot :D

Wpad?em na pomys? taki ?e ziomek jako tako chcia? sobie wyexpi? RP ja w sumie te? ale expi? RP solo to bieda wi?c wykmini?em ?eby pobi? razem :) No i lvl jako? id? loot jest ca?kiem ca?kiem a lvlki lec? i to nie tak wolno jak mog?o by si? wydawa? ;p Jakby kogo? ciekawi?o gdzie chosenki to temple of equilibrum(4-5 room)

Wyexpi? troch? MS'a pod PK i lepszy exp? Why not Let's go

Pocz?tek na ackach + bb, a potem teamhunty ;p

Hero cave zawalony w ludziach i jeszcze jaki? 300 biega to zmienili?my miejsce na Grimvale i by?o w sumie ca?kiem sympatycznie tak jak na hero cave tylko z tym ?e na mi?kach wi?cej dropi :D

Koniec teamhunt?w, czas na solo, niestety po 68 nie sz?o mi tak dobrze ledwo wbi?em p?? lvl i deska lece kupuje blessy po drodze chc? mnie zabi? ale lamki nie potrafi? :D Co b?dzie wida? dalej :p Ko?cze kupowa? blessy wracam na acki wbijam 70% znowu deska :D lece na blessy wracam na acki no i ju? oby?o si? bez co mnie chocia? jedno rozbawi?o kole? wbija mi na respa cho? jestem ju? tam ja i taki 100+ i m?wi ?e b?dzie tu lata? i ma w dupie ?e tu jeste?my. Biegam sobie ledwo 5 minut bije ancienty patrze a tam jego dead :D

Co do desek to jakby kogo? interesowa?o to za 1 razem gdy? 5 potwork?w przy mnie nie uda?o mi si? uciec a za drugim to ju? nie wiem jak ale z dystansu zjecha?y mnie ancienty z full do 0 :) Nie wiem jak to mozliwe ale moze czegos nie zauwazylem, nie wiem.

Skullhunterka w ma?ej ilo?ci bo "BOJOM SIE"

Tutaj wreszcie po takim czasie bicia skulli wreszcie uda?o si? co? dropn?? :D Przy dedzie by?y 3-4 osoby ale praktycznie to ja zgarn??em ca?ego loota :D
To znaczy ~300 gmp i firewalker bootsy kt?re le?? w domku :p

No i PK na koniec.

easy targets bez loota :/

Tutaj niestety zapomnia?em zrobi? screena jak go ubilismy lecz by? to jako? oko?o 180 RP kt?ry pad? jak 50 lvl my go lejemy on red/yelow a on exura/exura gran palkiem :D
Troch? nieogar :D

Loot zmniejszony bo by si? nie zmie?ci?

70 EK sofciaki zawsze na propsie :D

Tutaj nic specjalnego lecz 1 raz dropn??em moon bp to sobie zostawi?em :D

Loot zycia kilka set gp i loot z ancient?w ohoh :D

Steel buty :D

No i tutaj screen z ostatniej opowie?ci w kt?rej lataj?c po bless pr?bowali mnie zabi? tak ?eby by?o ?miesznie pierw pr?bowali w carlin to nie uda?o si? cho? 2x ue posz?o ale s?abo wyliczone :D A drugie w kazo gdzie jego kolega nawet nie odpalil skulla :D

No i koniec na dzi?, zapraszam do komentowania.

Mazicz

Stały bywalec
Liczba reakcji
3

Sorki ?e tak d?ugo nie by?o lecz mia?em tego za du?o i mi si? nie chcia?o :) Zreszt? ma?o kto si? udziela to ch?ci opadaj?

Zacznijmy od Lvl'owania MS'a

Kilka % dobite na crystalach

Tutaj powrzucam co 5 lvli gdy? by?o tego za du?o :p Troch? Goromy oraz Oramond

No i moja pierwsza setka magiczna wbita na Goromce <3

Przy okazji troch? RP, gsy dobra opcja

Choseny z ziomkiem kt?re nie raz ko?czy?y si? dech? :D Z jego lub z mojej strony

Dobre HS'y pomagajo. Wbili si? jakimi? 200 lvlami nam na respa i krzyczo "wun" "leave" niema bata to zaraz przychodz? swoimi "pro charami" polatali 15minut pobili z SD my?leli ?e nam si? znudzi no ale niema bata :D To sobie poszli

Przy okazji bossiki, fleshcrawler/fazzrah oraz ribstride z lootem cienko

2 advancy ek oraz ms

Jeden jedyny skullik

A na sam koniec blessy :)

\/ Bocik na golemach to przy okazji ciupn??em

Ca?kiem spoczko loocik

Tutaj troszk? smiesznie jako? ~100 ED pad? raz dwa biegniemy do siebie ze skullem a on za nami :D

Ci?nie twardo spami na trade/wc ?e PK PK SKulle Help mi

2x sd i druga decha :D

190 EK prawie jak parcel

No i to ju? koniec na dzi? mi?ego przegl?dania oraz do rych?ego zobaczenia.

Mazicz

Stały bywalec
Liczba reakcji
3

Elo Elo

Sorry ?e tak d?ugo nie by?em lecz, 0 motywacji nie piszecie nic to nawet mi si? nie chcia?o.
Zacznijmy od Palladyna
Chosenki 4the win

MS? Why not,

Gsy(task)

Wilko?aki(task)

Necro task

Czas na ED'a

Troch? EK'a Behe/Vengoth/Choseny na zmiane

Skullhunterka musi by?

No i Blessando na sam koniec.

Lethal Lissy shirt <3 z typa

Wia? z SW i na takim hp prze?y? :/

Chcia? nas zabi? to pokaza? skilla :D ~110 ed

Awesome Asimov

Zasłużony
Liczba reakcji
107

Zdj?cia z pk by?y ciekawsze jak by? loot :D:curse:

Mazicz

Stały bywalec
Liczba reakcji
3

Elo, startujemy od RP

G??wnie Choseny jak wida? Temple Of Equilibrum oraz Corruption Hole.

Potwory z czasem robi? si? nudne lecz kasa to kasa ;p

Troch? EK'a nie zaszkodzi, lvle wbite przy okazji, troch? poexpione no i troszeczk? podczas quest?w Banuta/Lurowanie bocikom no i kwiateczek na Druid Addon.

Edziu kilka lvli, z ziomami. Wyrmy/Gsy(port hope solo) no i ??cznie 30 minut hero :D

Uciek?e? :D ??? Kekekeke uciek?em, szed?em wyniuchac czy kto? biega na swampach a stamt?d zwiewa 300 ek :D to gonie co mi tam g??wnie bili?my go we 3 jakie? 2 randomy 220 EK i 240 ED ganiali?my zanim ~30minut a? uda?o si? nam we 3 trapn?? go na terramitach :D Potem wystarczy?o ?e tamci zawo?ali Revengers?w i jazda, i te brazole szczekaj?ce "Dont attack or hunted" ani razu potem ich nie widzia?em kekekeke

Ziomek expi? na Krailos m?wi jaki? bot biega to czemu by si? nie pobawi?.
Bot ?ywy\/

Bot Martwy\/

Dzi?kuj? za uwag? i do potem, mam nadziej? na wreszcie jakie? komentarze, od razu ssy pojawia?y by si? o wiele szybciej i wi?cej :D

Gangster9988

Stały bywalec
Liczba reakcji
42

Po d?ugich latach roz??ki z real tibi? (od 8.1) i kilku latach og?lnego nie grania w tibi?, nasz?o mnie ?eby zacz?? i randomowo wyl?dowa?em tu, na Irmadzie

Pogada?bym sobie z kim? bo jest tyle nowo?ci, ?e nie wiem co sie dzieje w tej tibii, je?li by kto? chcia? pogada? to podajcie nicki albo napiszcie :)

Mazicz

Stały bywalec
Liczba reakcji
3

A grasz jeszcze"? Bo w temacie czyta?em ze nie grasz dop?ki paca nie b?dzie i klikasz na ots

---------- Tre?? dodana o 07:29 ----------

Mazicz

Stały bywalec
Liczba reakcji
3

Powr?t? Think so, bede czesciej wrzuca? i wiadomo ze o wiele mniej, mo?e b?dzie wi?ksze zainteresowanie tematem

PS. Pr?buj? reaktywowa? gildie moze cos z tego bedzie :D Mo?e akurat kto? zagl?daj?cy do tematu chcia?by wr?ci? do gry to zapraszam do mnie :p

Gangster9988

Stały bywalec
Liczba reakcji
42

fajny ten klajent, jak powstana otsy pod te wersje to bd wiele wiecej mozliwosci dla innych otsow typu DB NARUTO itp

Do góry