What's new

Jak spolszczy? gr??

Joined
Nov 4, 2008
Messages
42
Reaction score
1
Witajcie!
Chwile mnie nie by?o na forum ale jestem i mam pytanie jak spolszczy? gr? Icy Tower 1.3.1 prosz? o pomoc instrukcja program czy co? ;] .
Z g?ry thx!
 
K

Krecioo

Guest
Odp: Jak spolszczy? gr??

Potrzebowa? by? source gry ale nie sadz?, ?e tw?rcy je udost?pniaj?. Tylko nie wiem po co spolszcza? t? gr? przecie? nie ma w niej du?o czytania.
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Jak spolszczy? gr??

z gadzam sie z kolezanka up ta gra polega tylko na skakaniu i jej sie naprawde nieoplaca spolszczac bo to nie ma najmniejszego sensu wystarczy ze kilka razy wcisniej spac i w grze jestes to na cholere to spolszczac
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Jak spolszczy? gr??

Tak spolszczenie Ice Towera nie jest takie proste, sprawdza?em przed chwil?. Je?li kto? si? zna to na pewno w jaki? spos?b mo?na rozpakowa? grafiki i po podmienia? je ze swoimi (polskimi) ale jest to raczej wy?sza szko?a jazdy. Sprawdza?em np. jak to wygl?da w GTA IV i napisy bez problemu mo?na przet?umaczy? i doda? do gry. Pliki tam s? zapisane troch? inaczej a mianowicie w notatniku z pewnym rozszerzeniem, ale jak zobaczy?em ile bym musia? to t?umaczy? to zaj??oby mi to mas? czasu wi?c nikomu nie polecam robi? takich operacji chyba ?e grupowo ;)
 
Joined
Nov 4, 2008
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Jak spolszczy? gr??

ju? sobie poradzi?em poszuka?em poszpera?em i znalaz?em program grabber ;p
a jeszcze jedno ma kto? spolszczenie do gry Rogue Trooper
 

tres121

New User
Joined
Feb 1, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Jak spolszczy? gr??

a ja bym chcial program do spolszczenia tibi
 
Top