What's new

Inne Jak zaczac ?

Status
Not open for further replies.

kondzioo1999

Active User
Joined
May 2, 2014
Messages
83
Reaction score
0
Witam, czy mog?by ktos dac poradnik/poradniki w ktorym bedzie jak postawic OTSa od podstaw do konca. ? (Czy jezeli naucze sie jezyka c++ bede umial robic OTSy ?)
I jeszcze jedno pytanie: Czy accmaker np; zostal przerobiony i jak przerobic ?
Z gory dzieki.
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Jak zaczac ?

kolego 2min szukania by ci to zaj??o, tu masz all
 

S3baso

Advanced User
Joined
Mar 7, 2010
Messages
424
Reaction score
30
Odp: Jak zaczac ?

Po pierwsze, LUA czy tam XML wystarczy Ci do stawiania ots?w. C++ tak czy siak nie ogarniesz, bo to jest nauki na kilka lat :D Od zera nic nie napiszesz w C++ i tego jestem akurat pewny. Tak jak napisa? kolega @up lepiej po?wi?? czas na szukanie ni? na pisanie post?w. Bo tu wszystko jest.
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Jak zaczac ?

no tak.. chyba ?e zacznie teraz si? uczy? pisana w c++ i jest po maturze xdd! to w 10 lat lekko napisze sw?j sinik xd mo?e przesadzi?em ?e 10 lat. ale to dlatego ?e jestem tylko po gimnazjum xd
 

Clean-Sector

Senior User
Joined
May 13, 2012
Messages
1,253
Reaction score
53
Odp: Jak zaczac ?

Nie musisz zna? ?adnego z j?zyk?w programowania aby postawi? ots :D tylko ?e wtedy b?dzie max 30osob bo b?dzie to kolejna kopia z neta.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Jak zaczac ?

Pierdzielicie od rzeczy a nikt konkretnie nie wyjasni o co chodzi i nie odpowie na pytania xD
@masny +1
@s3baso nawet lua i xml nie potrzebuje, po poradniku poleci ze wszystkim i otsa postawi xd gorzej z robieniem serwera zeby wygladal tak jak on chce, no ale... najpierw niech go postawi, potem sie bedzie martwil skryptami i reszta...


Witam, czy mog?by ktos dac poradnik/poradniki w ktorym bedzie jak postawic OTSa od podstaw do konca. ? (Czy jezeli naucze sie jezyka c++ bede umial robic OTSy ?)
I jeszcze jedno pytanie: Czy accmaker np; zostal przerobiony i jak przerobic ?
Z gory dzieki.

http://tibia.net.pl/forums/160-Konfiguracja
Te poradniki, glownie przyklejone, wiele ci wyjasnia.

Nie, mozesz umiec c++ w stopniu mega zaawansowanym a nie postawisz otsa, bo nie bedziesz mial pojecia jak to zrobic... Bo to, ze bedziesz znal jezyk w ktorym jest napisany silnik, nie znaczy, ze bedziesz wiedzial jak ten silnik dziala i co jest potrzebne zeby go w ogole uruchomic. Bo co ci po znajomosci cpp jesli nie wiesz jak postawic baze danych, jak tworzyc mape czy jak wrzucic serwer na jakis hosting?

Co do pytania o aac to nawet nie wiem o co pytasz, bo nie masz pojecia o co ci chodzi.
Chodzi ci o aac, czyli silnik strony? W sumie nie wiem nawet co to jest, wyglada troche na nicawa, ale nie chce mi sie nawet sprawdzac, bo patrzenie na ta strone sprawia bol.
Jesli chodzi o layout, czyli wyglad strony, to tez jakos niespecjalnie wiem co to jest. Jakies posklejane krzywo fragmenty gownianych obrazkow i napierdzialajace po oczach kolorowe napisy. Nie wiem czy jest gdzies dostepny do pobrania taki lay, ale robil go ktos kto chyba jest slepy. Odtworzenie tak slabo zrobionej strony to nie problem. Gorzej z tym, ze podczas proby jej odtworzenia moze ci mozg wyplynac...
 

Dantez

Moim sekretem jest ciasto
Joined
May 22, 2008
Messages
1,206
Reaction score
202
Odp: Jak zaczac ?

Ja tylko dodam, ?e za kody i skrypty zawsze mo?esz komu? zap?aci? np. mi.
 

Tuchol1992

Advanced User
Joined
Aug 3, 2010
Messages
256
Reaction score
20
Odp: Jak zaczac ?

a jesli bedziesz mial problem z postawieniem otsa na serwerze to daj zna? a ja pomoge Ci za free :)
 
Status
Not open for further replies.
Top