Jak zrobic zeby na start dostawalo sie premium points

Damzi

User
Zarejestrowany
Dołączył
Sierpień 21, 2010
Posty
30
Liczba reakcji
0
Witam robie ots i chcial bym zeby dla kazdego gracza na start bylo 200 premium points do sms shop prosze o skrypt albo jak to zmienic.
 
Odp: Jak zrobic zeby na start dostawalo sie premium points

zr?b w creaturescripts/scripts plik lua z tre?ci?
Kod:
function onLogin(cid)
    if getPlayerStorageValue(cid, 73311) == -1 then
        --w to miejsce wpisz czynnosc ze swojego systemu dajaca premium. Jesli opiera sie na storage to nie kasuj tego wyzej i nizej. Jesli to storage masz zajete uzyj innego.
        setPlayerStorageValue(cid, 73311, 1)
    end
     return TRUE
end
nast?pnie dodaj do login.lua
Kod:
    registerCreatureEvent(cid, "firstpoints")
i do creaturescripts.xml
Kod:
    <event type="login" name="firstpoints" script="nazwaskryptu.lua"/>
 
Back
Do góry