Jaki acc-maker najlepszy? (wyglad)

boroo1994

Advanced User
Zarejestrowany
Dołączył
Lipiec 8, 2009
Posty
216
Liczba reakcji
14
witam mam dylemat zwiazany z tym ze chcem zrobic ots rl mapke na dedyku oczywiscie (kilka dni...) no i nie mam pojecia a raczej nie moge sie zdecydowac jaki accmaker wybrac... wiec zwracam sie do was o pomoc mi w tym wyborze:p
 
Odp: Jaki acc-maker najlepszy? (wyglad)

G?siora 0.3.6 najlepiej
 
Odp: Jaki acc-maker najlepszy? (wyglad)

chodzilo mi o LAYOOUT zreszta 0.3.6 nic nie mow (wiem ocb. ale...):rolleyes::p:p
 
Odp: Jaki acc-maker najlepszy? (wyglad)

chodzilo mi o LAYOOUT zreszta 0.3.6 nic nie mow (wiem ocb. ale...):rolleyes::p:p
Przecie? to kwestia gustu. Niekt?rym podoba si? otserv, niekt?rzy wol? Cipsoftu lay, a jeszcze inni wymys?y typu Paradise itp.
Ja szczerze polecam Ci wybra? si? na storn? typu 4templates i zakupi? fajnego laya.
 
Back
Do góry