witam mam dylemat zwiazany z tym ze chcem zrobic ots rl mapke na dedyku oczywiscie (kilka dni...) no i nie mam pojecia a raczej nie moge sie zdecydowac jaki accmaker wybrac... wiec zwracam sie do was o pomoc mi w tym wyborze

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.

Przecie? to kwestia gustu. Niekt?rym podoba si? otserv, niekt?rzy wol? Cipsoftu lay, a jeszcze inni wymys?y typu Paradise itp.chodzilo mi o LAYOOUT zreszta 0.3.6 nic nie mow (wiem ocb. ale...)![]()