What's new

jaki silnik najlepszy 8.60

Status
Not open for further replies.

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Witam mam do was pytanie, jaki Silnik 8.60 jest wed?ug was najlepszy.
chodzi mi o Stabilno??,jak najmniej crash,bug itp. jak na razie testuje
cryingdamson 0.3.6 (8.60) V8.2 od 3dni stoi bez ?adnego crasha,
ale chce si? zapyta? was bardziej do?wiadczonych u?ytkownik?w.
 

PanTade???

Advanced User
Joined
Oct 21, 2008
Messages
262
Reaction score
4
Odp: jaki silnik najlepszy 8.60

o widze ?e te? jeste? z fordonu z Bdg pozdro 0.4 pod 8.6 jest dobry 3777 lub ewentualnie 5916 ale 3777 jak narazie jak poprawisz troch? jest ok ; )
 

Mefisto94

Senior User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
656
Reaction score
24
Odp: jaki silnik najlepszy 8.60

Zaden z neta nie jest stabily bo maja bardzo duza ilosc bugow ktorymi mozna go crashowac. Chcesz kupic full fix pisz.
 

PanTade???

Advanced User
Joined
Oct 21, 2008
Messages
262
Reaction score
4
Odp: jaki silnik najlepszy 8.60

No tak u mnie te? kupisz full fixy, nie ma to jak sprzedawa? cudze skrypty lub kupione od kogo? a nawet mo?e i nie ruszone.
 

Saelasti

Advanced User
Joined
Apr 1, 2014
Messages
192
Reaction score
25
Odp: jaki silnik najlepszy 8.60

Wypowied? u?ytkownika Mefisto94 sk?oni?a mnie do tego, aby udzieli? si? w tym temacie jednocze?nie oznajmiaj?c mu (nie autorowi tematu) tylko Tobie, Mefisto94, ?e propozycja sprzeda?y silnika 'Full fix' nie jest mo?liwa, dlaczego? Napisa?em poni?ej.
S?dzisz, ?e po dodaniu fix?w dost?pnych w internecie na r??nych forach tej tematyki, ?ledz?c r??ne tematy w kt?rych s? czasami ich rozwi?zania, raz do czasu poprawi? kod w source lub lua raczysz to nazywa? silnikiem z full fixami tzn., rozumiem przez to Twoja edycja silnika posiada naprawione wszystkie b??dy i zabezpieczone poprawkami? Nie s?dz?, uwierz.

Ka?dy serwer, dos?ownie ka?dy posiada w sobie b??d/?dy, kt?re nie daj? mu tej 100% pewno?ci dzia?ania silnika i kodu i nie posiada tego do tej pory ?aden projekt wed?ug mnie. Polecam autorowi tego tematu przegl?dn?? te forum w poszukiwaniu wszystkich fix?w na 8.6, przede wszystkim wgl?d na forum OTLanda w tematy zwi?zane z poprawkami i b??dami i samemu edytowa? ?r?d?a i lua silnika dodatkowo zapisuj?c co zosta?o wykonane. Wtedy Ty posiadasz 100% pewno?ci, gdzie le?y dany b??d je?li oczywi?cie raczysz przetestowa? to po dodaniu/poprawce.
 

Mefisto94

Senior User
Joined
Jun 22, 2010
Messages
656
Reaction score
24
Odp: jaki silnik najlepszy 8.60

Szkoda mi cie ziomek jezeli myslisz ze w moim silniku mam tylko i wylaczenie te kilka dostepnych fixow z neta ktore i tak gowno daja, ja dalem tylko propozycje nie musi przeciez nic kupowac.
 

danio4don

Advanced User
Joined
Oct 6, 2011
Messages
233
Reaction score
6
Age
28
Odp: jaki silnik najlepszy 8.60

nie by?o mnie troche ok ok dzi?ki za odpowiedzi :) na pewno nic nie b?d? kupowa? wole sam to zrobi? i wi?dzie? co jest zrobione jak i czy dobrze :) my?le ?e zainteresuje si? TFS 0.4 poprawie b??dy jakie wy?apie a poza tym zrobie beta testy na moim serwerze RPG i gracze tak?e mi pomog? wi?c jako? to b?dzie :) jeszcze raz dzi?ki temat mo?na zamkn??
 
Status
Not open for further replies.
Top